• COMFY KLATKA ASTRO 1 57 x 30 x 26 cm
COMFY KLATKA ASTRO 1 57 x 30 x 26 cm
  • DOSTAWA 0 ZŁ

COMFY KLATKA ASTRO 1 57 x 30 x 26 cm

000000000000109614
149,99 zł

Astro 1 to w pełni wyposażona, wielofunkcyjna klatka dla małych gryzoni. Stanie się dla nich przytulnym mieszkaniem oraz ciekawym miejscem zabaw.

kolor kuwety szary lub czarny

Informacja

Aby złożyć zamówienie w trybie 'Zamów i odbierz za 1h' należy dokończyć obecne zamówienie w trybie 'Kup online'

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

Filtruj przez:

Znajdź najbliższy sklep AQUAEL (nie wysyłamy produktów między sklepami):

lub
Pozwól przeglądarce na dostęp do lokalizacji

Znajdź mój sklep (zmień sklep)

Wysyłka w 48h + czas dostawy

Dostawa 0 zł

Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com
Opis

Klatka Astro 1 od Comfy jest jednym z najbardziej cenionych produktów znanej marki. Co tkwi u podstaw jej powodzenia wśród hodowców niewielkich gryzoni? Przede wszystkim model ten cechuje się korzystną relacją jakości do ceny. Stworzono go z bardzo dobrej jakości materiałów. Przez to raz wydane pieniądze zwrócą się w toku długotrwałego użytkowania. Klatka ma kształt prostokąta i jest dość prosta, jednocześnie posiada jednak estetyczny wygląd. Czerń, szarość i bardziej jaskrawe elementy w środku prezentują się niezwykle obiecująco.

Jednocześnie popularna Klatka Astro 1 oferowana w naszym sklepie jest jednak przede wszystkim funkcjonalna. Warto zacząć od kuwety, która zrobiona jest z trwałego plastiku. Nieco wyższe brzegi pozwalają na to, by zwierzęta mogły się w zgodzie ze swoim zwyczajem zakopywać w ściółce. Ta zaś nie będzie wówczas wypadać, zanieczyszczając przestrzeń wokół. Górna część klatki została klasycznie wykonana z metalowych prętów o niewielkiej grubości, ale dość dużej wytrzymałości. To typowe rozwiązanie jest jednocześnie najkorzystniejsze. Zwierzęta mają właściwą wentylację, a ich obserwacja jest bardzo ułatwiona.  

Co jeszcze musisz wiedzieć o klatce Astro 1 od Comfy?

Klatka Astro 1 od Comfy ma wymiary 57x30x26 cm. Jest wprawdzie niewielka, ale dzięki odpowiednio dobranemu wyposażeniu staje się funkcjonalna i zabezpiecza wszystkie potrzeby, które posiadają niewielkie gryzonie. W skład zestawu wchodzą kołowrotek i miska z plastiku, który umożliwia szybkie czyszczenie i dezynfekcję. 

Zwierzęta nie będą się więc w środku nudzić oraz zyskają też odpowiednią dawkę ruchu. W razie potrzeby można jednak w naszym sklepie zakupić dodatkowe akcesoria, aby wnętrze było urządzone wg pomysłu hodowcy i zgodnie z potrzebami zwierząt. W ofercie jest też bogaty wybór większych klatek. Alternatywą mogą być też modele w innych kształtach, kolorach i o różnorodnym wyposażeniu. 

Wymiary

Klatka Astro 1 posiada długość 57 cm, szerokość 30 cm i wysokość 26 cm.

Zastosowanie

Ta klatki dla koszatniczki będą idealne dla małych gryzoni. Poczują się w niej komfortowo, a dzięki atrakcyjnym elementom wyposażenia nie zaznają nudy.