DOGMAN

DOGMAN

Zobacz kategorie powiązane z produktami tego producenta:

W sklepie AquaelZoo znajdziesz wyselekcjonowane produkty przeróżnych firm godnych zaufania, a wśród nich także artykuły znanej marki Dogman. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją artykułów dla kotów oraz psów i jest jedną z najdłużej obecnych na rynku, gdyż powstała w 1965 roku i w dalszym ciągu pozostaje wierna swoim ideałom. Wśród wielu produktów tej marki warto wymienić przysmaki, akcesoria do podróży, szczotki i grzebienie, a także karmy, specyfiki do pielęgnacji czy produkty ułatwiające szkolenie zwierząt i przeznaczone do zabawy. Wszystkie zostały podzielone na kategorie, dzięki czemu z pewnością nie będzie problemu z wyborem właściwego. Zachęcamy także do przejrzenia innych kategorii w celu skompletowania większego zamówienia.

Dlaczego warto kupować produkty marki Dogman?

Marka Dogman skupia się na produkcji wysokiej jakości produktów, które są dedykowane dla szczególnie wymagających klientów. Firma istnieje od 1965 roku i w dalszym ciągu na pierwszym miejscu stawia dobro pupili, dlatego też zatrudnia najlepszych specjalistów z całego świata, w tym chemików, fizyków i biologów, którzy wspólnymi siłami opracowują nowe technologie oraz składy poszczególnych produktów. Dla marki istotna jest różnorodność jej artykułów, dzięki czemu w jej ofercie można znaleźć praktycznie wszystko, od akcesoriów do czyszczenia sierści, po pyszne przysmaki o różnym działaniu.

Dla firmy Dogman bardzo istotna jest także ekologia i realizowane celów środowiskowych, dlatego też jej proces produkcyjny jest w pełni ekologiczny i nie przyczynia się do pogorszenia kondycji naszej planety. Marka wśród celów do zrealizowania postawiła sobie między innymi obniżenie o 30% zużycia energii elektrycznej i ograniczenie emisji dwutlenku węgla również o 30% i to do 2030 roku. To ogromne przedsięwzięcie wymaga wymiany sprzętu, maszyn i akcesoriów używanych w firmie na nowy i zaawansowany technologicznie park maszynowy. Właściciele marki zdecydowali się na ten krok ze względu na to, iż chcą ograniczyć wpływ procesu produkcyjnego na środowisko. Obecnie firma zasila wszelkie swoje sklepy, biura i magazyny energią odnawialną, nie wykorzystuje paliw kopalnych i nie generuje do atmosfery dwutlenku węgla. Wykorzystuje do tego szereg różnych źródeł, takich jak energia wiatrowa oraz słoneczna i wodna. Marka Dogman to jedna z najbardziej aktywnych firm działających w duchu ekologii i żadna inna firma nie zbliżyła się do jej poziomu dbałości o środowisko naturalne.

Produkty Dogman dla psów

Wśród wielu produktów marki Dogman dla psów warto wymienić między innymi akcesoria do higieny i czystości. Wysokiej klasy zgrzebła skutecznie rozczesują długą sierść, bez ich wyrywania i niszczenia, usuwają z niej także podszerstek i kołtuny, a nożyczki umożliwiają błyskawiczne i bezpieczne obcinanie grubych, psich pazurów. Wszystkie te akcesoria zostały przygotowane w taki sposób, aby były bezpieczne dla zwierząt i komfortowe dla właściciela. Rączki i uchwyty pokryte antypoślizgową gumą są wygodne w użytkowaniu, a ich ergonomiczny kształt pozwala na korzystanie z akcesoriów bez użycia dużej siły.

Marka ma w swojej ofercie także przysmaki dla psów, które pełnią kilka bardzo istotnych ról. Służą między innymi jako znakomita przekąska dla każdego pupila, mają doskonały smak i aromat, dzięki czemu dają psom bardzo dużo radości na co dzień. Przysmaki stanowią także ciekawą nagrodę za posłuszeństwo, mogą także mieć działanie oczyszczające zęby i masujące dziąsła, które z kolei pomagają w usuwaniu płytki nazębnej i ograniczają rozwój niebezpiecznych bakterii bytujących w przestrzeniach międzyzębowych. Dla psów marka Dogman przygotowała ofertę mocnych i trwałych transporterów, zabawek oraz świecących zawieszek na spacery, które ułatwiają opiekę nad psem biegającym luzem po posesji.

Artykuły marki Dogman dla kotów

W ofercie firmy Dogman znajduje się także wiele produktów dedykowanych kotom, a wśród nich szczotki do rozczesywania futra, które mają takie same cechy jak warianty dla psów, są jednak z reguły nieco mniejsze i bardziej poręczne. Podobnie jest z przysmakami dla kotów, które różnią się od wariantów dla psów zarówno smakiem, jak i wielkością. Koty to zwierzęta szczególnie wymagające pod kątem aromatu i smaku, dlatego firma Dogman zastosowała do produkcji przysmaków najlepsze składniki naturalne, które są uwielbiane przez naszych mruczków. Warto także przejrzeć ofertę obroży dla kota i szelek, które ułatwiają wyprowadzanie zwierzaka na spacer. Są wygodne, wykonane z wysokiej klasy materiałów i są dedykowane do wieloletniego użytkowania.

Zamów już dziś!

W sklepach stacjonarnych lub w sklepie online naszej firmy AquaelZoo znajdziesz wyłącznie produkty najwyższej klasy, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród prywatnych osób oraz hodowców. Wszystkie artykuły są korzystnie wycenione i dostarczamy je do klienta tak szybko jak to możliwe, zwracając uwagę na odpowiednie zabezpieczenie przesyłki na czas jej transportu. Zapraszamy do zakupu, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 3 - 300