Klatka dla szczura i zabawki


Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Skompletowanie wyprawki dla gryzonia jest niezwykle istotne, gdyż to właśnie od niej zależeć będzie komfort życia i samopoczucie naszego pupila. W ofercie sklepu AquaelZoo znajduje się między innymi szeroki wybór klatek i wyposażenia dla szczurów, które spełniają potrzeby zwierząt i oczekiwania ich opiekunów. Każda propozycja wyróżnia się wysoką jakością, starannym wykonaniem z dbałością o najdrobniejsze detale, a także pochodzeniem od renomowanych producentów, wśród których można wymienić między innymi Comfy. Modele prezentowane w tej kategorii różnią się między sobą rozmiarem, kolorami, wyposażeniem, a także rozwiązaniami zastosowanymi wewnątrz klatek dla szczurów, dlatego z pewnością każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie i swojego pupila. Zapraszamy do przejrzenia całej kolekcji, a w przypadku pojawienia się dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Życzymy udanych zakupów.

Klatki dla szczura - zalety naszych modeli

Oferowane w naszym sklepie klatki dla szczurów mają odpowiednią wielkość dla gryzoni. Powinna być ona jedną z najważniejszych wytycznych, którymi warto kierować się podczas wyboru odpowiedniego modelu. Klatka musi zapewniać pupilowi możliwość swobodnego poruszania się, zabawy, biegania, wspinania się i skakania, gdyż szczury to ruchliwe i pełne energii zwierzęta, których wszędzie jest pełno. Z uwagi na fakt, iż w domach większą część życia spędzają w klatce, to właśnie ona musi zagwarantować im odpowiednie warunki mieszkalne. Istotny jest również materiał wykonania. Prezentowane klatki dla szczurów zostały zaprojektowane z bezpiecznych dla zwierząt surowców, które są jednocześnie trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu szczur nie przegryzie szczebli, ani nie zrobi sobie w niej krzywdy.

Dół, czyli kuweta, została wykonana z wysokogatunkowego plastiku, który jest łatwy w czyszczeniu i bardzo praktyczny. Niewielka waga klatki dla szczura może zastąpić transporter w razie potrzeby, jest wygodna w przewozie, a także można w dowolnym momencie zmienić jej miejsce, np. podczas sprzątania. Istotnym faktem jest również to, że oferowane modele prezentują się bardzo estetycznie ze względu na pięknie dopasowane kolory i staranne wykonanie z dbałością o detale.

Jakimi elementami wyposażenia uzupełnić klatkę dla szczura?

Równie istotne jak odpowiednio wybrana klatka dla szczura jest jej wyposażenie. W naszym sklepie możesz zamówić pusty model lub cały zestaw, w którym znajdują się kołowrotki, miski, domki, podesty, drabinki i tunele. Wszystkie tego rodzaju akcesoria stanowią doskonały wybór dla gryzoni. Kołowrotki zapewnią mnóstwo zabawy, domki zagwarantują bezpieczne schronienie i możliwość komfortowego relaksu i odpoczynku w ciszy i spokoju, a podesty, drabinki i tunele pozwolą buszowanie po klatce i wygodne zmienianie pięter przez pupila. Warto skupić większą uwagę na atrakcje, którymi możemy zapewnić gryzoniom stymulowanie pozytywnych bodźców, co służy ich zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Odpowiednio rozlokowane akcesoria wewnątrz klatki umożliwią stworzenie toru przeszkód, który szczury wprost uwielbiają.

Nie można oczywiście zapomnieć o miskach. Odpowiednia ich wielkość pozwoli dawkować posiłki w prawidłowy sposób, a ich spożywanie będzie wygodne dla pupila. W ofercie naszego sklepu znajdują się także wyściółki i trociny dla szczury, karmy, smakołyki, poidełka, zabawki, transportery i preparaty witaminowe. Dzięki temu można podczas jednego zamówienia zadbać o kompleksowe wyposażenie dla swojego pupila, jednocześnie decydując się wyłącznie na sprawdzone i pewne produkty, które są przede wszystkim bezpieczne dla zwierząt. Z naszej strony gwarantujemy atrakcyjne ceny, pełen profesjonalizm, szybką realizację każdego zamówienia, ekspresową dostawę i wysoką jakość obsługi klienta. Zapraszamy do współpracy wszystkich miłośników małych i dużych zwierząt.

Zobacz powiązane produkty:

Na blogu

Kleszcze to obecnie problem całoroczny i trzeba zabezpieczać przed nimi pupila przez okrągłe 12 miesięcy. Jednak są w ciągu roku okresy, gdy te żarłoczne pajęczaki bywają szczególnie aktywne. Jeden z nich przypada właśnie teraz – na wiosnę. Co możemy zrobić, żeby jeszcze lepiej uchronić naszego psa przed niebezpieczeństwem?

Czytaj więcej

Czy niewychodzący kot, który nigdy nie opuszcza domu może „złapać” jakiekolwiek pasożyty zewnętrzne? Większość opiekunów jest święcie przekonanych, że nie, no bo skąd? Trwa to zwykle do czasu gdy podczas głaskania pupila lub rozczesywania jego futra zauważą ze zdumieniem tkwiącego w jego skórze kleszcza. Skąd się tam wziął? To proste – sami „zaprosiliśmy” go do domu przynosząc z zewnątrz na butach, ubraniu czy torbie z zakupami. Kleszcz może też dotrzeć do domowego kota np. za pośrednictwem mieszkającego pod jednym dachem i powracającego ze spaceru psa.

Czytaj więcej

Tak zwane podłoża aktywne, a ściślej – biologicznie aktywne – z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród akwarystów. Są wprawdzie nieco droższe od klasycznego piasku lub żwiru, mają jednak liczne zalety, które w pełni rekompensują dodatkowy wydatek. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 19 - 530
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com