Klatka dla szczura i zabawki


Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Skompletowanie wyprawki dla gryzonia jest niezwykle istotne, gdyż to właśnie od niej zależeć będzie komfort życia i samopoczucie naszego pupila. W ofercie sklepu AquaelZoo znajduje się między innymi szeroki wybór klatek i wyposażenia dla szczurów, które spełniają potrzeby zwierząt i oczekiwania ich opiekunów. Każda propozycja wyróżnia się wysoką jakością, starannym wykonaniem z dbałością o najdrobniejsze detale, a także pochodzeniem od renomowanych producentów, wśród których można wymienić między innymi Comfy. Modele prezentowane w tej kategorii różnią się między sobą rozmiarem, kolorami, wyposażeniem, a także rozwiązaniami zastosowanymi wewnątrz klatek dla szczurów, dlatego z pewnością każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie i swojego pupila. Zapraszamy do przejrzenia całej kolekcji, a w przypadku pojawienia się dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Życzymy udanych zakupów.

Klatki dla szczura - zalety naszych modeli

Oferowane w naszym sklepie klatki dla szczurów mają odpowiednią wielkość dla gryzoni. Powinna być ona jedną z najważniejszych wytycznych, którymi warto kierować się podczas wyboru odpowiedniego modelu. Klatka musi zapewniać pupilowi możliwość swobodnego poruszania się, zabawy, biegania, wspinania się i skakania, gdyż szczury to ruchliwe i pełne energii zwierzęta, których wszędzie jest pełno. Z uwagi na fakt, iż w domach większą część życia spędzają w klatce, to właśnie ona musi zagwarantować im odpowiednie warunki mieszkalne. Istotny jest również materiał wykonania. Prezentowane klatki dla szczurów zostały zaprojektowane z bezpiecznych dla zwierząt surowców, które są jednocześnie trwałe i odporne na uszkodzenia, dzięki czemu szczur nie przegryzie szczebli, ani nie zrobi sobie w niej krzywdy.

Dół, czyli kuweta, została wykonana z wysokogatunkowego plastiku, który jest łatwy w czyszczeniu i bardzo praktyczny. Niewielka waga klatki dla szczura może zastąpić transporter w razie potrzeby, jest wygodna w przewozie, a także można w dowolnym momencie zmienić jej miejsce, np. podczas sprzątania. Istotnym faktem jest również to, że oferowane modele prezentują się bardzo estetycznie ze względu na pięknie dopasowane kolory i staranne wykonanie z dbałością o detale.

Jakimi elementami wyposażenia uzupełnić klatkę dla szczura?

Równie istotne jak odpowiednio wybrana klatka dla szczura jest jej wyposażenie. W naszym sklepie możesz zamówić pusty model lub cały zestaw, w którym znajdują się kołowrotki, miski, domki, podesty, drabinki i tunele. Wszystkie tego rodzaju akcesoria stanowią doskonały wybór dla gryzoni. Kołowrotki zapewnią mnóstwo zabawy, domki zagwarantują bezpieczne schronienie i możliwość komfortowego relaksu i odpoczynku w ciszy i spokoju, a podesty, drabinki i tunele pozwolą buszowanie po klatce i wygodne zmienianie pięter przez pupila. Warto skupić większą uwagę na atrakcje, którymi możemy zapewnić gryzoniom stymulowanie pozytywnych bodźców, co służy ich zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Odpowiednio rozlokowane akcesoria wewnątrz klatki umożliwią stworzenie toru przeszkód, który szczury wprost uwielbiają.

Nie można oczywiście zapomnieć o miskach. Odpowiednia ich wielkość pozwoli dawkować posiłki w prawidłowy sposób, a ich spożywanie będzie wygodne dla pupila. W ofercie naszego sklepu znajdują się także wyściółki i trociny dla szczury, karmy, smakołyki, poidełka, zabawki, transportery i preparaty witaminowe. Dzięki temu można podczas jednego zamówienia zadbać o kompleksowe wyposażenie dla swojego pupila, jednocześnie decydując się wyłącznie na sprawdzone i pewne produkty, które są przede wszystkim bezpieczne dla zwierząt. Z naszej strony gwarantujemy atrakcyjne ceny, pełen profesjonalizm, szybką realizację każdego zamówienia, ekspresową dostawę i wysoką jakość obsługi klienta. Zapraszamy do współpracy wszystkich miłośników małych i dużych zwierząt.

Zobacz powiązane produkty:

Na blogu

Psy są chętnie wybieranymi domowymi pupilami, bo nawiązują silną więź z opiekunem i lubią mu towarzyszyć. Kiedy jednak pracujemy i musimy naszego ukochanego czworonoga zostawić samego w domu zdarza się, że niektóre psy bardzo przeżywają rozłąkę, stresują się, wokalizują albo niszczą. Jak temu zaradzić? Przede wszystkim stopniowo trenuj pozostawanie w domu i nagradzaj za dobre zachowanie.

Czytaj więcej

W Polsce i we Włoszech to święto obchodzone jest 17 lutego. Co ciekawe i godne podkreślenia, pomysłodawcą tego Dnia jest polski felinolog, Wojciech Albert Kurkowski, a świętujemy już do 2006 roku! Prowadzone są też wybory Kociarza Roku.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 19 - 530
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com