Preparaty akwarystyczne

Dbanie o akwarium to nie lada wyzwanie dla każdego akwarysty. Poza atrakcyjnymi dekoracjami i wprowadzeniem do zbiornika pięknych okazów zwierząt wodnych i roślin niezbędne jest również zapewnienie wszystkim mieszkańcom odpowiednich warunków do życia i prawidłowego rozwoju. W tym celu idealnie sprawdzą się oferowane w naszym sklepie preparaty akwarystyczne o różnym przeznaczeniu, które są dostępne w atrakcyjnej cenie. Produkty te stanowią również idealny ratunek w przypadku różnego rodzaju problemów związanych ze zbiornikiem. Wszystkie z nich pochodzą od renomowanych producentów, wśród których można wymienić między innymi firmę Aquael, Aquaforest, Microbe Lift, Seachem, Tetra, Tropical czy Yokuchi. Oferowane produkty można stosować do użytku prywatnego, jak i wykorzystywać w profesjonalnych hodowlach. Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią, a w przypadku pojawienia się dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy mają doświadczenie w branży akwarystycznej i doskonale znają wszelkie zagadnienia z tej tematyki.


Pokazano 1-12 z 97 pozycji

Preparaty akwarystyczne na glony

Jednymi z najpopularniejszych preparatów do akwarium są te przeznaczone do walki z glonami. Ich obecność ma negatywny wpływ na przejrzystość wody, a także na czystość i higienę panującą w zbiorniku, dlatego warto jak najszybciej rozprawić się z nimi. Ponadto glony mogą także przyczynić się do pogorszenia samopoczucia bytujących w akwarium zwierząt. Dodatkowo wyglądają nieestetycznie i zaburzają piękną aranżację akwarium, gdyż często pokrywają całe szyby, a następnie gniją i jednocześnie pogarszają parametry wody. Oferowane preparaty akwarystyczne na glony wykazują skuteczne działanie i są proste w stosowaniu.

Nawozy i odżywki do akwarium

Nawozy i odżywki to preparaty akwarystyczne, które powinny znaleźć się pod ręką każdego akwarysty. Środki tego rodzaju odpowiadają za odpowiednią pielęgnację roślin i zwierząt wodnych, co przekłada się na ich prawidłowy rozwój oraz dobrą kondycję. Do najczęściej wybieranych produktów wśród nawozów i odżywek należy sól akwarystyczna, kapsułki do podłoża dostarczające niezbędnych składników odżywczych oraz utrzymujące jonowymienne właściwości dna zbiornika, a także preparat z bioaktywnym kobaltem. Te ostatnie znakomicie wpływają na poprawę i zwiększenie intensywności wybarwienia ryb, co jest mocno zauważalne w przypadku egzotycznych gatunków.

Testy wykorzystywane do sprawdzenia najważniejszych parametrów

Oferowane w tej kategorii testy to jedne z ważniejszych preparatów akwarystycznych, które pozwalają na bieżąco kontrolować parametry wody. Należy postępować zgodnie z instrukcją, aby dowiedzieć się, czy w danym zbiorniku panują odpowiednie warunki dla hodowanych ryb, zwierząt wodnych i roślin. Gdy tylko którykolwiek z parametrów nie będzie prawidłowy i zacznie odbiega

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 14 - 120
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com