Żwirki bentonitowe dla kota


Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Najbardziej popularnym rodzajem żwirku dla kota jest żwirek bentonitowy, w pełni ekologiczny, ponieważ został wyprodukowany z naturalnej skały o wysokich właściwościach wchłaniających wilgoć, czyli bentonitu. Jest to produkt zbrylający, co oznacza, że dzięki jego strukturze po połączeniu z cieczą tworzą się grudki neutralizujące przykre zapachy. W naszym sklepie internetowym AquaelZoo znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju żwirków dla kota, od drewnianych, poprzez silikonowe, po bentonitowe. Jeśli zastanawiasz się nad trafnym wyborem i stawiasz na praktyczność oraz łatwość w utrzymaniu kociej kuwety w czystości, żwirek bentonitowy będzie wręcz idealny. Higieniczny, ekologiczny i bardzo funkcjonalny produkt sprawi, że kuweta Twojego kociego pupila będzie zawsze czysta, a nieprzyjemne zapachy zostaną zneutralizowane. Zajrzyj do nas na aquaelzoo.pl i zapoznaj się z szeroką ofertą żwirku bentonitowego dla kota!

Zobacz powiązane produkty:

Ekologiczny żwirek bentonitowy dla kota - postaw na praktyczne i szybkie rozwiązania!

Wybór odpowiedniego żwirku dla kota to nie lada wyzwanie, które wymaga od opiekuna ogromnych pokładów cierpliwości i zaangażowania. Bywa niestety tak, że wybrany przez właściciela żwirek do kuwety niestety nie odpowiada pupilowi i wręcz go zniechęca do regularnego korzystania z kociej toalety. Najbardziej uniwersalnym rodzajem żwirku, który sprawdzi się w większości kuwetach, jest żwirek bentonitowy. Ze względu na swoje naturalne pochodzenie jest to produkt ekologiczny, a przy tym bardzo higieniczny. Dzięki temu, że posiada wysoki stopień pochłaniania wilgoci, a jego struktura sprawia, że po kontakcie z cieczą tworzą się grudki, jest to idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na bezproblemowym czyszczeniu kociej kuwety. Zanieczyszczony żwirek bentonitowy możesz natychmiast usunąć przy pomocy zwykłej łopatki, a tworzące się grudki nie pylą ani nie roznoszą przykrego aromatu uryny. Neutralizujący przykre zapachy bentonitowy żwirek jest dostępny w naszym sklepie online na aquaelzoo.pl w kilku eleganckich i delikatnych wersjach zapachowych, więc bez problemu znajdziesz nie tylko higieniczny, ale również przyjemny dla nozdrzy produkt.

Żwirek bentonitowy - łatwy sposób na czystą i higieniczną kuwetę!

Wykonany z naturalnej skały żwirek bentonitowy doskonale sprawdzi się praktycznie w każdych warunkach, niezależnie od rodzaju kuwety. Możesz więc śmiało zaopatrzyć się w zapas tego rewelacyjnego produktu, który sprawi, że codzienne czyszczenie kociej kuwety przestanie być przykrym obowiązkiem. Doskonałe właściwości wchłaniające wilgoć zabezpieczają przez roznoszącymi się na kocich łapach zabrudzeniami, natomiast grudki, które powstają podczas codziennych czynności sanitarnych Twojego pupila, neutralizują zapach uryny i są bezproblemowe w usunięciu. Nie musisz więc martwić się o żmudny i długi proces czyszczenia kuwety - wystarczy, że pozbędziesz się grudek, a kuweta Twojego futrzastego przyjaciela znów będzie czysta, higieniczna i komfortowa.

Czy żwirek bentonitowy nadaje się dla każdego kota?

Wybierając odpowiedni rodzaj żwirku, warto wziąć pod uwagę nie tylko praktyczne aspekty danego produktu, ale przede wszystkim zastanowić się nad reakcjami Twojego kota na jego konkretny rodzaj. Żwirek bentonitowy doskonale sprawdzi się u większości kotów, ponieważ posiada atrakcyjną dla zwierzaka strukturę, która zachęca go do regularnego korzystania z kuwety i wzbudza w nim instynkt zakopywania. Higieniczny i oczywiście ekologiczny żwirek bentonitowy jest rewelacyjnym rozwiązaniem nie tylko względem kociego gustu, ale również w kwestiach dbania o środowisko naturalne. Decydując się na żwir wykonany z naturalnej skały, czyli bentonitu, stawiasz na najwyższą jakość, doskonałe pochłanianie wilgoci, neutralizację nieprzyjemnego zapachu uryny oraz szybkie i bezproblemowe usuwanie zabrudzeń. Zajrzyj do naszego sklepu internetowego AquaelZoo i wybierz odpowiedni rozmiar opakowania żwirku bentonitowego dla Twojego kociego przyjaciela.

Na blogu

Psy są chętnie wybieranymi domowymi pupilami, bo nawiązują silną więź z opiekunem i lubią mu towarzyszyć. Kiedy jednak pracujemy i musimy naszego ukochanego czworonoga zostawić samego w domu zdarza się, że niektóre psy bardzo przeżywają rozłąkę, stresują się, wokalizują albo niszczą. Jak temu zaradzić? Przede wszystkim stopniowo trenuj pozostawanie w domu i nagradzaj za dobre zachowanie.

Czytaj więcej

W Polsce i we Włoszech to święto obchodzone jest 17 lutego. Co ciekawe i godne podkreślenia, pomysłodawcą tego Dnia jest polski felinolog, Wojciech Albert Kurkowski, a świętujemy już do 2006 roku! Prowadzone są też wybory Kociarza Roku.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 17 - 40
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com