Akwaria samo szkło - małe i duże akwaria


Pokazano 1-35 z 35 pozycji

Planujesz rozpocząć przygodę z akwarystyką? Rozpocznij od wybrania odpowiedniego akwarium. To właśnie w nim stworzysz odpowiednie warunki dla zwierząt – rybek, krewetek karłowatych czy ślimaków. W naszym asortymencie znajdziesz akwaria o zróżnicowanej wielkości, dzięki czemu dopasujesz model do potrzeb własnych oraz zwierząt, a także do wymiarów pomieszczenia. Sprawdź, jakie akwaria dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz model, który zapewni Ci wiele radości z hodowli zwierząt.

Poznaj bogatą ofertę akwariów

W naszym asortymencie znajdziesz wiele kształtów akwariów. Dostępne są między innymi kule – samo szkło nie jest polecane do hodowli ryb, jednak ma wiele więcej zastosować. Akwarium w kształcie kuli świetnie sprawdzi się na krewetki. To też idealne szkło, w którym możesz wykonać efektowną kompozycję wabi-kusa z roślin. W naszej ofercie znajdziesz również akwaria przeznaczone do hodowli krewetek – są niewielkie, dlatego sprawdzą się nawet w małym pomieszczeniu. W asortymencie dostępne są też prostokątne, duże akwaria oraz modele z owalną ścianką przednią. Mają one różną pojemność – możesz zdecydować się między innymi na 54 l lub 375 l.

Nanoakwiaria – dowiedz się więcej

W naszej ofercie znajdziesz nanoakwaria wykonane z giętego szkła – są one miniaturowe oraz pozbawione silikonowych spoin. Charakteryzują się ciekawym kształtem – ich dno może przywodzić na myśl falę. Nanoakwaria są przeznaczone do uprawy małych roślin akwariowych czy hodowli karłowatych krewetek. Są też idealnymi zbiornikami dla bojowników. Nanoakwaria są wykonywane ręcznie, z dużą starannością i dbałością o każdy detal. Możesz urozmaicić je lampami z naszej oferty, a także dopasować do nich filtr. Nanoakwarium to świetny sposób na udekorowanie wnętrza zarówno w mieszkaniu, jak i miejscu pracy. Zbiornik o charakterystycznym kształcie pasuje do nowoczesnych i klasycznych aranżacji.

Odkryj zalety akwariów z AquaelZoo

Dostępne w naszym asortymencie akwaria są wykonane z wysokiej jakości szkła, dzięki któremu nie tylko pięknie wyglądają, lecz także charakteryzują się wytrzymałością. Oferujemy modele o szerokości 100 cm i większej – zostały one dodatkowo wzmocnione wspornikami szklanymi, które zapobiegają uwypuklaniu się szyby. W naszej ofercie znajdziesz akwaria klejone specjalnym silikonem akwarystycznym w czarnym kolorze. Jest on trwały oraz nietoksyczny, dlatego w pełni bezpieczny dla ryb. Charakteryzuje się również odpornością na zabrudzenia.

Z AquaelZoo urządzisz wnętrze akwarium

Samo szkło to nie wszystko, czego potrzebujesz, żeby rozpocząć przygodę z akwarystyką. W naszym asortymencie znajdziesz mnóstwo produktów, które Ci to ułatwią. Oferujemy między innymi podłoża – to naturalne piaski i żwiry, które są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i różnym stopniu granulacji. Oferujemy żwirki w intensywnych barwach, na przykład żółte, turkusowe czy różowe, dzięki czemu zaaranżujesz wnętrze akwarium według własnego pomysłu. Dzięki naszemu asortymentowi udekorujesz przestrzeń szklanego zbiornika – to ważne nie tylko ze względu na jego wygląd, lecz także dla komfortu ryb. Zwierzęta te potrzebują schronienia. Oferujemy dekoracje w postaci trwałych roślin sztucznych w wielu wariantach. W asortymencie nie brakuje też preparatów, które rozwiążą rozmaite problemy. Pozwolą Ci uzdatnić wodę, czy wspierać uprawiane rośliny.

Poznaj pozostałe produkty z AquaelZoo

W naszym asortymencie oprócz samego szkła i przeznaczonych do niego produktów znajdziesz też preparaty do hodowli ryb w oczku wodnym. Oferujemy karmy, jak i środki, które pozwolą Ci pozbyć się problemu z glonami. Produkty te zlepiają mniejsze części niechcianych roślin, które utrzymują się na powierzchni, przez co usunięcie ich staje się znacznie łatwiejsze. W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko oświetlenie do akwariów, lecz także do oczek wodnych. To lampy wykonane w technologii LED, dlatego nie nagrzewają się, przez co są bezpieczne w użytkowaniu oraz oszczędne w eksploatacji. Pozwolą Ci na stworzenie ciekawych efektów świetlnych, dzięki którym zbiornik będzie się estetycznie prezentował wieczorem.

Na blogu

Kleszcze to obecnie problem całoroczny i trzeba zabezpieczać przed nimi pupila przez okrągłe 12 miesięcy. Jednak są w ciągu roku okresy, gdy te żarłoczne pajęczaki bywają szczególnie aktywne. Jeden z nich przypada właśnie teraz – na wiosnę. Co możemy zrobić, żeby jeszcze lepiej uchronić naszego psa przed niebezpieczeństwem?

Czytaj więcej

Czy niewychodzący kot, który nigdy nie opuszcza domu może „złapać” jakiekolwiek pasożyty zewnętrzne? Większość opiekunów jest święcie przekonanych, że nie, no bo skąd? Trwa to zwykle do czasu gdy podczas głaskania pupila lub rozczesywania jego futra zauważą ze zdumieniem tkwiącego w jego skórze kleszcza. Skąd się tam wziął? To proste – sami „zaprosiliśmy” go do domu przynosząc z zewnątrz na butach, ubraniu czy torbie z zakupami. Kleszcz może też dotrzeć do domowego kota np. za pośrednictwem mieszkającego pod jednym dachem i powracającego ze spaceru psa.

Czytaj więcej

Tak zwane podłoża aktywne, a ściślej – biologicznie aktywne – z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród akwarystów. Są wprawdzie nieco droższe od klasycznego piasku lub żwiru, mają jednak liczne zalety, które w pełni rekompensują dodatkowy wydatek. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 42 - 1000
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com