Akwaria samo szkło - małe i duże akwaria


Pokazano 1-36 z 41 pozycji

Planujesz rozpocząć przygodę z akwarystyką? Rozpocznij od wybrania odpowiedniego akwarium. To właśnie w nim stworzysz odpowiednie warunki dla zwierząt – rybek, krewetek karłowatych czy ślimaków. W naszym asortymencie znajdziesz akwaria o zróżnicowanej wielkości, dzięki czemu dopasujesz model do potrzeb własnych oraz zwierząt, a także do wymiarów pomieszczenia. Sprawdź, jakie akwaria dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz model, który zapewni Ci wiele radości z hodowli zwierząt.

Poznaj bogatą ofertę akwariów

W naszym asortymencie znajdziesz wiele kształtów akwariów. Dostępne są między innymi kule – samo szkło nie jest polecane do hodowli ryb, jednak ma wiele więcej zastosować. Akwarium w kształcie kuli świetnie sprawdzi się na krewetki. To też idealne szkło, w którym możesz wykonać efektowną kompozycję wabi-kusa z roślin. W naszej ofercie znajdziesz również akwaria przeznaczone do hodowli krewetek – są niewielkie, dlatego sprawdzą się nawet w małym pomieszczeniu. W asortymencie dostępne są też prostokątne, duże akwaria oraz modele z owalną ścianką przednią. Mają one różną pojemność – możesz zdecydować się między innymi na 54 l lub 375 l.

Nanoakwiaria – dowiedz się więcej

W naszej ofercie znajdziesz nanoakwaria wykonane z giętego szkła – są one miniaturowe oraz pozbawione silikonowych spoin. Charakteryzują się ciekawym kształtem – ich dno może przywodzić na myśl falę. Nanoakwaria są przeznaczone do uprawy małych roślin akwariowych czy hodowli karłowatych krewetek. Są też idealnymi zbiornikami dla bojowników. Nanoakwaria są wykonywane ręcznie, z dużą starannością i dbałością o każdy detal. Możesz urozmaicić je lampami z naszej oferty, a także dopasować do nich filtr. Nanoakwarium to świetny sposób na udekorowanie wnętrza zarówno w mieszkaniu, jak i miejscu pracy. Zbiornik o charakterystycznym kształcie pasuje do nowoczesnych i klasycznych aranżacji.

Odkryj zalety akwariów z AquaelZoo

Dostępne w naszym asortymencie akwaria są wykonane z wysokiej jakości szkła, dzięki któremu nie tylko pięknie wyglądają, lecz także charakteryzują się wytrzymałością. Oferujemy modele o szerokości 100 cm i większej – zostały one dodatkowo wzmocnione wspornikami szklanymi, które zapobiegają uwypuklaniu się szyby. W naszej ofercie znajdziesz akwaria klejone specjalnym silikonem akwarystycznym w czarnym kolorze. Jest on trwały oraz nietoksyczny, dlatego w pełni bezpieczny dla ryb. Charakteryzuje się również odpornością na zabrudzenia.

Z AquaelZoo urządzisz wnętrze akwarium

Samo szkło to nie wszystko, czego potrzebujesz, żeby rozpocząć przygodę z akwarystyką. W naszym asortymencie znajdziesz mnóstwo produktów, które Ci to ułatwią. Oferujemy między innymi podłoża – to naturalne piaski i żwiry, które są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i różnym stopniu granulacji. Oferujemy żwirki w intensywnych barwach, na przykład żółte, turkusowe czy różowe, dzięki czemu zaaranżujesz wnętrze akwarium według własnego pomysłu. Dzięki naszemu asortymentowi udekorujesz przestrzeń szklanego zbiornika – to ważne nie tylko ze względu na jego wygląd, lecz także dla komfortu ryb. Zwierzęta te potrzebują schronienia. Oferujemy dekoracje w postaci trwałych roślin sztucznych w wielu wariantach. W asortymencie nie brakuje też preparatów, które rozwiążą rozmaite problemy. Pozwolą Ci uzdatnić wodę, czy wspierać uprawiane rośliny.

Poznaj pozostałe produkty z AquaelZoo

W naszym asortymencie oprócz samego szkła i przeznaczonych do niego produktów znajdziesz też preparaty do hodowli ryb w oczku wodnym. Oferujemy karmy, jak i środki, które pozwolą Ci pozbyć się problemu z glonami. Produkty te zlepiają mniejsze części niechcianych roślin, które utrzymują się na powierzchni, przez co usunięcie ich staje się znacznie łatwiejsze. W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko oświetlenie do akwariów, lecz także do oczek wodnych. To lampy wykonane w technologii LED, dlatego nie nagrzewają się, przez co są bezpieczne w użytkowaniu oraz oszczędne w eksploatacji. Pozwolą Ci na stworzenie ciekawych efektów świetlnych, dzięki którym zbiornik będzie się estetycznie prezentował wieczorem.

Na blogu

Psy są chętnie wybieranymi domowymi pupilami, bo nawiązują silną więź z opiekunem i lubią mu towarzyszyć. Kiedy jednak pracujemy i musimy naszego ukochanego czworonoga zostawić samego w domu zdarza się, że niektóre psy bardzo przeżywają rozłąkę, stresują się, wokalizują albo niszczą. Jak temu zaradzić? Przede wszystkim stopniowo trenuj pozostawanie w domu i nagradzaj za dobre zachowanie.

Czytaj więcej

W Polsce i we Włoszech to święto obchodzone jest 17 lutego. Co ciekawe i godne podkreślenia, pomysłodawcą tego Dnia jest polski felinolog, Wojciech Albert Kurkowski, a świętujemy już do 2006 roku! Prowadzone są też wybory Kociarza Roku.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 55 - 1536
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com