Filtry stawowe


Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Staw jest świetnym urozmaiceniem posesji, jednak dbanie o zbiornik jest konieczne, żeby zachwycał on pięknym wyglądem. Pomogą Ci w tym produkty dostępne w AquaelZoo. Oferujemy filtry stawowe, które skutecznie oczyszczają wodę. Dzięki nim zostaje zachowana biologiczna i mechaniczna równowaga. Dostępne u nas filtry stawowe są przeznaczone do zbiorników o różnej pojemności – do 5000 l, 10000 l czy 25000 l. Oferowane urządzenia mogą być stosowane jako filtry zanurzeniowe lub filtry zewnętrzne. Sprawdź, jakie filtry do oczka wodnego dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz urządzenie, dzięki któremu zadbasz o czystość wody w zbiorniku.

Zobacz inne produkty do ogrodu:

Dowiedz się więcej o filtrach stawowych z AquaelZoo

W naszym asortymencie znajdziesz filtry MAXI przeznaczone do zbiorników o różnych wielkościach. To urządzenia, które charakteryzują się starannie dobranymi mediami filtracyjnymi. Znajdują się w nich szczotki przeznaczone do wyłapywania większych zanieczyszczeń mechanicznych, na przykład kawałków roślin. Oprócz nich w filtrach stawowych zastosowano profilowaną gąbkę oraz matę kokosową, które zatrzymują drobne zanieczyszczenia takie jak muł czy zawiesiny. Kolejnym elementem filtrującym są biokulki - dzięki nim dochodzi do filtracji zarówno mechanicznej, jak i biologicznej. Filtry MAXI mogą być stosowane na zewnątrz i wewnątrz zbiornika. W naszej ofercie znajdziesz również filtry z lampą UV-C, która dodatkowo oczyszcza wodę z glonów oraz chroni ją przed zakwitaniem.

Poznaj zalety filtrów do oczek wodnych z AquaelZoo

Filtry stawowe z naszej oferty są przede wszystkim skuteczne, jednak nie jest to ich jedyna zaleta. Modele z serii MAXI możesz w razie potrzeby uzupełnić o lampę UV. To filtry, które mogą być stosowane zarówno w zanurzeniu, jak i poza oczkiem. Oferujemy również inne filtry do oczek wodnych, które mają przydatne funkcje. Jedną z nich jest BY-PASS – pozwala na otwieranie filtra bez konieczności wyłączania pomp, co przyda się w razie konieczności wymiary wkładów. Inna ważna funkcja to REVERSECLEAN, która polega na samoczyszczeniu się mediów.

Poznaj inne produkty z oferty AquaelZoo

W naszym asortymencie znajdziesz filtry do oczek wodnych, które zapewnią Ci kilkuetapową, skuteczną filtrację. To jednak nie wszystko, co czeka na Ciebie w naszym asortymencie. Dbanie o oczko wodne ułatwią Ci grzałki, które pozwalają ogrzać wodę, kiedy temperatura powietrza jest zbyt niska. Dzięki temu na zbiorniku tworzy się przerębel, co umożliwia swobodną wymianę gazową. To sprawia, że ryby mają komfortowe warunki, są zabezpieczone przed uduszeniem się i przetrwają do wiosny. Oferujemy również pokarm dla mieszkańców zbiorników wodnych. Jest on odpowiednio zbilansowany, dlatego ryby będą idealnie wybarwione. W naszej ofercie znajdziesz też produkty, dzięki którym dodatkowo udekorujesz oczko wodne. Oferujemy lampy ogrodowe przeznaczone do montażu na dnie zbiornika. Są to wytrzymałe, szczelne produkty, dzięki którym stworzysz ciekawą iluminację i sprawisz, że oczko wodne będzie perfekcyjnie prezentowało się również wieczorem.

Na blogu

W zdecydowanej większości dorosłe, zdrowe psy nie potrzebują dodatkowego zabezpieczenia przed chłodem. Natura idealnie je wyposażyła w szatę włosową, często dwuwarstwową, która świetnie chroni je przed zimnem. Wraz z ocieplaniem klimatu od kilku lat w Polsce zimy nie są zbyt ostre, nie ma więc potrzeby dodatkowej ochrony.

Czytaj więcej

Każdy z nas marzy, aby jego pies czy kot miał piękną, gęstą i błyszczącą sierść, która świadczy o zdrowiu i doskonałej kondycji zwierzęcia. Osobniki chore i osłabione cechuje pogorszenie wyglądu sierści. Szczególnie teraz, przed zimą, gdy jakość sierści jest szczególnie ważna warto wspomóc szatę włosową. Jak?

Czytaj więcej

Filtr to najważniejsze urządzenie techniczne w akwarium, stojące na straży czystości wody i bezpieczeństwa mieszkańców zbiornika. Aby funkcjonował prawidłowo konieczna jest konserwacja i regularna wymiana znajdujących się w nim wkładów filtracyjnych.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 79 - 1700
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com