Filtry stawowe


Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Staw jest świetnym urozmaiceniem posesji, jednak dbanie o zbiornik jest konieczne, żeby zachwycał on pięknym wyglądem. Pomogą Ci w tym produkty dostępne w AquaelZoo. Oferujemy filtry stawowe, które skutecznie oczyszczają wodę. Dzięki nim zostaje zachowana biologiczna i mechaniczna równowaga. Dostępne u nas filtry stawowe są przeznaczone do zbiorników o różnej pojemności – do 5000 l, 10000 l czy 25000 l. Oferowane urządzenia mogą być stosowane jako filtry zanurzeniowe lub filtry zewnętrzne. Sprawdź, jakie filtry do oczka wodnego dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz urządzenie, dzięki któremu zadbasz o czystość wody w zbiorniku.

Zobacz inne produkty do ogrodu:

Dowiedz się więcej o filtrach stawowych z AquaelZoo

W naszym asortymencie znajdziesz filtry MAXI przeznaczone do zbiorników o różnych wielkościach. To urządzenia, które charakteryzują się starannie dobranymi mediami filtracyjnymi. Znajdują się w nich szczotki przeznaczone do wyłapywania większych zanieczyszczeń mechanicznych, na przykład kawałków roślin. Oprócz nich w filtrach stawowych zastosowano profilowaną gąbkę oraz matę kokosową, które zatrzymują drobne zanieczyszczenia takie jak muł czy zawiesiny. Kolejnym elementem filtrującym są biokulki - dzięki nim dochodzi do filtracji zarówno mechanicznej, jak i biologicznej. Filtry MAXI mogą być stosowane na zewnątrz i wewnątrz zbiornika. W naszej ofercie znajdziesz również filtry z lampą UV-C, która dodatkowo oczyszcza wodę z glonów oraz chroni ją przed zakwitaniem.

Poznaj zalety filtrów do oczek wodnych z AquaelZoo

Filtry stawowe z naszej oferty są przede wszystkim skuteczne, jednak nie jest to ich jedyna zaleta. Modele z serii MAXI możesz w razie potrzeby uzupełnić o lampę UV. To filtry, które mogą być stosowane zarówno w zanurzeniu, jak i poza oczkiem. Oferujemy również inne filtry do oczek wodnych, które mają przydatne funkcje. Jedną z nich jest BY-PASS – pozwala na otwieranie filtra bez konieczności wyłączania pomp, co przyda się w razie konieczności wymiary wkładów. Inna ważna funkcja to REVERSECLEAN, która polega na samoczyszczeniu się mediów.

Poznaj inne produkty z oferty AquaelZoo

W naszym asortymencie znajdziesz filtry do oczek wodnych, które zapewnią Ci kilkuetapową, skuteczną filtrację. To jednak nie wszystko, co czeka na Ciebie w naszym asortymencie. Dbanie o oczko wodne ułatwią Ci grzałki, które pozwalają ogrzać wodę, kiedy temperatura powietrza jest zbyt niska. Dzięki temu na zbiorniku tworzy się przerębel, co umożliwia swobodną wymianę gazową. To sprawia, że ryby mają komfortowe warunki, są zabezpieczone przed uduszeniem się i przetrwają do wiosny. Oferujemy również pokarm dla mieszkańców zbiorników wodnych. Jest on odpowiednio zbilansowany, dlatego ryby będą idealnie wybarwione. W naszej ofercie znajdziesz też produkty, dzięki którym dodatkowo udekorujesz oczko wodne. Oferujemy lampy ogrodowe przeznaczone do montażu na dnie zbiornika. Są to wytrzymałe, szczelne produkty, dzięki którym stworzysz ciekawą iluminację i sprawisz, że oczko wodne będzie perfekcyjnie prezentowało się również wieczorem.

Na blogu

To jedna z najbardziej rozpowszechnionych dolegliwości, która bywa wyjątkowo uciążliwa dla naszych czworonogów. Choć objawy zapalenia pęcherza moczowego u psa występują najczęściej u psich seniorów, mogą pojawić się również u szczeniaków i dorosłych osobników. Ryzyko infekcji zwiększa się, gdy nasz pupil przez dłuższy czas przebywa na chłodzie. Długie spacery w mokre, zimne dni, wilgotna sierść i kąpiele w zimnej wodzie latem - wszystko to sprzyja namnażaniu się groźnych bakterii.

Czytaj więcej

Żyć jak pies z kotem... To stare powiedzenie jest mocno nieaktualne, bo w wielu domach zwierzaki te świetnie ze sobą koegzystują. Mało tego, często łatwiej jest pogodzić ze sobą kota i psa niż kota z... drugim kotem. Wynika to z samotniczej natury naszych mruczków, dla których inny kot jest swego rodzaju konkurencją, a pies nie. Jeżeli jesteśmy dumnymi opiekunami obydwu tych zwierzaków, pamiętajmy jednak, że kot to nie pies i niektóre produkty dedykowane dla psów mogą mu zwyczajnie zaszkodzić. Na co trzeba uważać?

Czytaj więcej

Witaminy są organicznymi związkami chemicznymi o rozmaitej budowie niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wraz z białkami, tłuszczami i węglowodanami stanowią konieczny element diety. Dotyczy to również ryb akwariowych. W sklepach zoologicznych możemy znaleźć rozmaite preparaty witaminowe przeznaczone dla tej grupy organizmów. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 129 - 1669
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com