Filtry stawowe


Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Staw jest świetnym urozmaiceniem posesji, jednak dbanie o zbiornik jest konieczne, żeby zachwycał on pięknym wyglądem. Pomogą Ci w tym produkty dostępne w AquaelZoo. Oferujemy filtry stawowe, które skutecznie oczyszczają wodę. Dzięki nim zostaje zachowana biologiczna i mechaniczna równowaga. Dostępne u nas filtry stawowe są przeznaczone do zbiorników o różnej pojemności – do 5000 l, 10000 l czy 25000 l. Oferowane urządzenia mogą być stosowane jako filtry zanurzeniowe lub filtry zewnętrzne. Sprawdź, jakie filtry do oczka wodnego dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz urządzenie, dzięki któremu zadbasz o czystość wody w zbiorniku.

Zobacz inne produkty do ogrodu:

Dowiedz się więcej o filtrach stawowych z AquaelZoo

W naszym asortymencie znajdziesz filtry MAXI przeznaczone do zbiorników o różnych wielkościach. To urządzenia, które charakteryzują się starannie dobranymi mediami filtracyjnymi. Znajdują się w nich szczotki przeznaczone do wyłapywania większych zanieczyszczeń mechanicznych, na przykład kawałków roślin. Oprócz nich w filtrach stawowych zastosowano profilowaną gąbkę oraz matę kokosową, które zatrzymują drobne zanieczyszczenia takie jak muł czy zawiesiny. Kolejnym elementem filtrującym są biokulki - dzięki nim dochodzi do filtracji zarówno mechanicznej, jak i biologicznej. Filtry MAXI mogą być stosowane na zewnątrz i wewnątrz zbiornika. W naszej ofercie znajdziesz również filtry z lampą UV-C, która dodatkowo oczyszcza wodę z glonów oraz chroni ją przed zakwitaniem.

Poznaj zalety filtrów do oczek wodnych z AquaelZoo

Filtry stawowe z naszej oferty są przede wszystkim skuteczne, jednak nie jest to ich jedyna zaleta. Modele z serii MAXI możesz w razie potrzeby uzupełnić o lampę UV. To filtry, które mogą być stosowane zarówno w zanurzeniu, jak i poza oczkiem. Oferujemy również inne filtry do oczek wodnych, które mają przydatne funkcje. Jedną z nich jest BY-PASS – pozwala na otwieranie filtra bez konieczności wyłączania pomp, co przyda się w razie konieczności wymiary wkładów. Inna ważna funkcja to REVERSECLEAN, która polega na samoczyszczeniu się mediów.

Poznaj inne produkty z oferty AquaelZoo

W naszym asortymencie znajdziesz filtry do oczek wodnych, które zapewnią Ci kilkuetapową, skuteczną filtrację. To jednak nie wszystko, co czeka na Ciebie w naszym asortymencie. Dbanie o oczko wodne ułatwią Ci grzałki, które pozwalają ogrzać wodę, kiedy temperatura powietrza jest zbyt niska. Dzięki temu na zbiorniku tworzy się przerębel, co umożliwia swobodną wymianę gazową. To sprawia, że ryby mają komfortowe warunki, są zabezpieczone przed uduszeniem się i przetrwają do wiosny. Oferujemy również pokarm dla mieszkańców zbiorników wodnych. Jest on odpowiednio zbilansowany, dlatego ryby będą idealnie wybarwione. W naszej ofercie znajdziesz też produkty, dzięki którym dodatkowo udekorujesz oczko wodne. Oferujemy lampy ogrodowe przeznaczone do montażu na dnie zbiornika. Są to wytrzymałe, szczelne produkty, dzięki którym stworzysz ciekawą iluminację i sprawisz, że oczko wodne będzie perfekcyjnie prezentowało się również wieczorem.

Na blogu

Kleszcze to obecnie problem całoroczny i trzeba zabezpieczać przed nimi pupila przez okrągłe 12 miesięcy. Jednak są w ciągu roku okresy, gdy te żarłoczne pajęczaki bywają szczególnie aktywne. Jeden z nich przypada właśnie teraz – na wiosnę. Co możemy zrobić, żeby jeszcze lepiej uchronić naszego psa przed niebezpieczeństwem?

Czytaj więcej

Czy niewychodzący kot, który nigdy nie opuszcza domu może „złapać” jakiekolwiek pasożyty zewnętrzne? Większość opiekunów jest święcie przekonanych, że nie, no bo skąd? Trwa to zwykle do czasu gdy podczas głaskania pupila lub rozczesywania jego futra zauważą ze zdumieniem tkwiącego w jego skórze kleszcza. Skąd się tam wziął? To proste – sami „zaprosiliśmy” go do domu przynosząc z zewnątrz na butach, ubraniu czy torbie z zakupami. Kleszcz może też dotrzeć do domowego kota np. za pośrednictwem mieszkającego pod jednym dachem i powracającego ze spaceru psa.

Czytaj więcej

Tak zwane podłoża aktywne, a ściślej – biologicznie aktywne – z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród akwarystów. Są wprawdzie nieco droższe od klasycznego piasku lub żwiru, mają jednak liczne zalety, które w pełni rekompensują dodatkowy wydatek. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 119 - 1445
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com