Chomik - wszystko czego potrzebujesz do hodowli


Pokazano 1-36 z 94 pozycji

Potrzebne Ci odpowiednie akcesoria dla chomika oraz pożywienie? A może szukasz sprawdzonego sklepu internetowego, który oferuje dostępną w przystępnych cenach karmę dla Twojego małego przyjaciela? W takim razie doskonałe trafiłeś, ponieważ sklep internetowy AquaelZoo to miejsce, w którym znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby Twój mały gryzoń miał zapewniony maksymalny komfort i specjalnie przystosowane do jego potrzeb pożywienie. Poza najważniejszymi produktami niezbędnymi do jego prawidłowego funkcjonowania w naszym sklepie internetowym znajdziesz także produkty do pielęgnacji i higieny oraz akcesoria, dzięki którym życie zwierzaka zostanie znacznie urozmaicone. Już teraz zapoznaj się z całą naszą ofertą i ciesz się niskimi cenami oraz w pełni terminową dostawą towaru pod wskazany adres.

Zobacz powiązane produkty:

Funkcjonalne klatki dla Twojego małego przyjaciela

Aby zwierzątko prawidłowo się rozwijało, potrzebuje między innymi odpowiedniej klatki przystosowanej dla chomika, w której będzie mogło wygodnie spożywać karmę, odpoczywać, bawić się i zażywać ruchu bez najmniejszych ograniczeń. Odpowiednie, w pełni przystosowane do potrzeb zwierzęcia modele dostępne są w naszym sklepie internetowym. Oferujemy ładne, kolorowe klatki dla chomika, w tym także wersje piętrowe, o różnej wielkości, dzięki czemu bez trudu nabędziesz model odpowiedni dla chomika dżungarskiego oraz model właściwy dla mniejszego chomika syryjskiego. Właściwa wielkość gwarantuje, że nie pojawią się problemy z umieszczeniem wewnątrz niezbędnego wyposażenia. Oferujemy modele w najróżniejszych kolorach, o kształcie prostokąta, a nawet w formie owalu, z praktycznymi drzwiczkami, których zamykanie i otwieranie nie sprawi kłopotu nawet dziecku.

Wyposażenie i zabawki - zmień klatkę dla chomika w przytulny domek

Chomik to bardzo żywe i energiczne zwierzątko, które potrzebuje dużo ruchu. Aby zapewnić mu taką możliwość, warto zdecydować się na wyposażenie klatki dla chomika w odpowiednie akcesoria. Na początek koniecznie zwróć uwagę na przedmioty absolutnie niezbędne, które po prostu muszą znaleźć się w klatce. Zaliczają się do nich praktyczne poidełka z wygodnym systemem mocowania i systemem dwóch kółek, który zabezpiecza przed kapaniem wody. Na wyposażenie klatki dla chomika składają się także zabawki, dzięki którym klatka stanie się naprawdę przytulnym kącikiem. Polecamy między innymi wykonane z drewna naturalnego domki z otworami imitującymi drzwi i okna, przez które zwierzątko może swobodnie się przemieszczać lub wyglądać, a nawet chować się w domku. Na uwagę zasługuje także zabawka brzoza z otworami, kule, które spełnią nawet potrzeby myszek lub świnek, oraz kołowrotek, który może stanowić największą atrakcję dla zwierzaczka.

Trociny - naturalne, kolorowe i nie tylko

Nie tylko klatki dla chomika i ich wyposażenie stają się elementem absolutnie niezbędnym, aby zwierzątko miało zapewnioną pełną wygodę. Istotne jest też odpowiednie podłoże, które także znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Oferujemy trociny dla chomika, które cechują się właściwą chłonnością oraz miękkością. Warto wziąć pod uwagę między innymi ściółkę kukurydzianą, która jest w pełni bezpieczna dla człowieka i nie przyczynia się do powstawania reakcji alergicznych, a ponadto doskonale wchłania płyny i daje gwarancję, że niemiłe zapachy nie będą zbytnio wyczuwalne. Klientom, którzy stawiają na naturalną ściółkę, polecamy trociny dla chomika typu żwirek drewniany, wyprodukowany z drewna sosnowo-świerkowego. Jest on w stu procentach naturalny i niezabarwiony. Co więcej, zapewnia przyjemny, przywodzący na myśl las, zapach i jednocześnie skutecznie neutralizuje nieprzyjemne aromaty. Zużyty żwirek drewniany może zostać w małych ilościach usuwany drogami sanitarnymi, co zwalnia nas z dodatkowej czynności w postaci wynoszenia go do śmietnika. Polecamy też kolorowe trociny dla chomika wyprodukowane z włókien celulozowych, a także takie o konkretnym, owocowym zapachu.

Karmy i przysmaki, które wpiszą się w chomikowe potrzeby

Aby Twój maleńki gryzoń dobrze się czuł, potrzebuje również właściwego i specjalnie przystosowanego do jego potrzeb pożywienia. Także wysokiej jakości karma dla chomika jest dostępna w naszej ofercie. Składa się na nią między innymi naturalne sianko z ziołami, czy też z suszonymi owocami oraz specjalnie przystosowana dla chomików karma stanowiąca mieszanki zbóż, orzechów, rodzynków, oliwy z oliwek. Głód zwierzątka zaspokoją też właściwie skomponowane pasze złożone ze składników naturalnych, z niezbędnymi dla prawidłowego rozwoju i funkcjonowania składnikami odżywczymi. Polecamy również zioła i mieszanki ziół, korzeni lub owoców tropikalnych. W skład przysmaków dla chomika wchodzą również naturalne, wykonane z suszonych owoców chipsy, karmy uzupełniające w postaci kostek mineralnych, drink napoje czy miodowe krackery.

Na blogu

Co jest najlepszą wizytówką i świadectwem zdrowia naszego psa? Oczywiście – to piękna, zadbana szata włosowa. Niestety, po długiej zimie jej kondycja może nie być idealna. Na skutek braku słońca, niedostatku ruchu oraz długotrwałego przebywania w ogrzewanych pomieszczeniach sierść czworonoga często pozostawia na wiosnę wiele do życzenia, dlatego właśnie teraz warto zadbać o nią w szczególny sposób, aby szybko odzyskała właściwy blask i zdrowie. Jak się do tego zabrać?

Czytaj więcej

W Polsce żyje około 7 mln kotów, z czego znaczna część to zwierzęta niewychodzące, pozostające praktycznie wyłącznie w zamkniętych pomieszczeniach. Być może dlatego wielu opiekunów tych sympatycznych czworonogów nie pamięta o konieczności zabezpieczania ich przed pasożytami zewnętrznymi, w tym przed kleszczami. Postępowanie takie jest wysoce lekkomyślne, może bowiem łatwo doprowadzić do zagrożenia zdrowia, a nawet życia pupila.

Czytaj więcej

Wielu początkujących akwarystów przychodzi do sklepu zoologicznego z zamiarem zakupu pojedynczej ryby danego gatunku lub ewentualnie dwóch sztuk, czyli tzw. pary. Tymczasem to duży błąd, bowiem zdecydowana większość typowych ryb akwariowych to zwierzęta stadne, żyjące w ławicach. Jak zatem zapewnić im w akwarium odpowiednie warunki.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 4 - 530
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com