Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Każdy posiadacz akwarium wie, jak ważne są akcesoria i dodatki, które nie tylko uatrakcyjnią końcowy efekt wizualny, ale również sprawią, że zarówno ryby znajdujące się w zbiorniku, jak i rośliny będą czuły się znacznie lepiej w stworzonym dla nich środowisku. Chcesz założyć piękne akwarium, gwarantujące zdrowie Twoich ryb, roślin i innych stworzeń? Zainwestuj w akcesoria i dobrej jakości oświetlenie, które pozwoli Ci spełnić te założenia. 

Idealne oświetlenie do akwarium 

Szukając oświetlenia do akwarium, z pewnością natkniesz się na wiele najróżniejszych propozycji. Jeżeli zależy Ci na zdrowiu ryb i roślin znajdujących się w zbiorniku, najlepszym wyjściem będzie wybór rozwiązań sprawdzonych przez doświadczonych akwarystów. Wielu hobbystów oraz cała rzesza osób zajmujących się hodowlą ryb od lat stawia na oświetlenie Aquael. Z jakiego powodu? Przede wszystkim dlatego, że oświetlenie Aquael jest bardzo zaawansowane technologicznie, trwałe i daje akwarystom ogromne możliwości, których na próżno szukać w tradycyjnych modelach oświetlenia do akwarium. 

Oświetlenie aquael i jego możliwości 

Z pewnością w Twojej głowie kotłują się myśli dotyczące tego, dlaczego oświetlenie Aquael jest tak uwielbiane przez akwarystów, mimo że na rynku istnieje wiele innych alternatyw. Oświetlenie tej marki daje możliwość zdalnego sterowania, dzięki czemu, nawet kiedy nie ma Cię w domu, możesz kompleksowo zadbać o komfort swoich ryb i roślin. Rozwiązanie to jest łatwe w montażu i w żaden sposób negatywnie nie wpływa na wygląd akwarium, ponieważ producent zadbał nie tylko o to, żeby było ono funkcjonalne, ale również o to, aby jego design był ponadprzeciętny. Zdalne sterowanie sprawia, że możesz ustawiać parametry lampy, nawet będąc na urlopie poza granicami kraju. Odbywa się ono przy pomocy smartfona i użyciu aplikacji Aquael Aqu@rium. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że oświetlenie Aquael ma wiele wariantów dostosowanych do różnych wymagań: do akwarium roślinnego, słodkowodnego oraz morskiego. 

Akcesoria do akwarium 

Jednak nie tylko oświetlenie zasługuje na szczególną uwagę, również akcesoria wspomagające pracę akwarium są niezwykle przydatnymi narzędziami. Jakie akcesoria możesz znaleźć w naszym sklepie? AQUAEL Odblask l 315 mm to akcesorium, które poprzez odbicie zwiększa o około 50% ilości emitowanego światła. W naszej ofercie proponujemy również wybór uchwytów, które pomogą Ci w prosty i wygodny sposób zawiesić oświetlenie nad akwarium. Poza tym na uznanie zasługuje dwukanałowy sterownik Socket Link Duo AQUAEL, ponieważ pozwala on zdalnie sterować takimi elementami jak oświetlenie, pompa cyrkulacyjna, sterylizator, kabel grzewczy itp. Akcesoria możesz wybrać samodzielnie lub z powodzeniem skorzystać ze stworzonych przez nas propozycji akwariów z wyposażeniem.

Na blogu

To jedna z najbardziej rozpowszechnionych dolegliwości, która bywa wyjątkowo uciążliwa dla naszych czworonogów. Choć objawy zapalenia pęcherza moczowego u psa występują najczęściej u psich seniorów, mogą pojawić się również u szczeniaków i dorosłych osobników. Ryzyko infekcji zwiększa się, gdy nasz pupil przez dłuższy czas przebywa na chłodzie. Długie spacery w mokre, zimne dni, wilgotna sierść i kąpiele w zimnej wodzie latem - wszystko to sprzyja namnażaniu się groźnych bakterii.

Czytaj więcej

Żyć jak pies z kotem... To stare powiedzenie jest mocno nieaktualne, bo w wielu domach zwierzaki te świetnie ze sobą koegzystują. Mało tego, często łatwiej jest pogodzić ze sobą kota i psa niż kota z... drugim kotem. Wynika to z samotniczej natury naszych mruczków, dla których inny kot jest swego rodzaju konkurencją, a pies nie. Jeżeli jesteśmy dumnymi opiekunami obydwu tych zwierzaków, pamiętajmy jednak, że kot to nie pies i niektóre produkty dedykowane dla psów mogą mu zwyczajnie zaszkodzić. Na co trzeba uważać?

Czytaj więcej

Witaminy są organicznymi związkami chemicznymi o rozmaitej budowie niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wraz z białkami, tłuszczami i węglowodanami stanowią konieczny element diety. Dotyczy to również ryb akwariowych. W sklepach zoologicznych możemy znaleźć rozmaite preparaty witaminowe przeznaczone dla tej grupy organizmów. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 29 - 750
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com