Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Każdy posiadacz akwarium wie, jak ważne są akcesoria i dodatki, które nie tylko uatrakcyjnią końcowy efekt wizualny, ale również sprawią, że zarówno ryby znajdujące się w zbiorniku, jak i rośliny będą czuły się znacznie lepiej w stworzonym dla nich środowisku. Chcesz założyć piękne akwarium, gwarantujące zdrowie Twoich ryb, roślin i innych stworzeń? Zainwestuj w akcesoria i dobrej jakości oświetlenie, które pozwoli Ci spełnić te założenia. 

Idealne oświetlenie do akwarium 

Szukając oświetlenia do akwarium, z pewnością natkniesz się na wiele najróżniejszych propozycji. Jeżeli zależy Ci na zdrowiu ryb i roślin znajdujących się w zbiorniku, najlepszym wyjściem będzie wybór rozwiązań sprawdzonych przez doświadczonych akwarystów. Wielu hobbystów oraz cała rzesza osób zajmujących się hodowlą ryb od lat stawia na oświetlenie Aquael. Z jakiego powodu? Przede wszystkim dlatego, że oświetlenie Aquael jest bardzo zaawansowane technologicznie, trwałe i daje akwarystom ogromne możliwości, których na próżno szukać w tradycyjnych modelach oświetlenia do akwarium. 

Oświetlenie aquael i jego możliwości 

Z pewnością w Twojej głowie kotłują się myśli dotyczące tego, dlaczego oświetlenie Aquael jest tak uwielbiane przez akwarystów, mimo że na rynku istnieje wiele innych alternatyw. Oświetlenie tej marki daje możliwość zdalnego sterowania, dzięki czemu, nawet kiedy nie ma Cię w domu, możesz kompleksowo zadbać o komfort swoich ryb i roślin. Rozwiązanie to jest łatwe w montażu i w żaden sposób negatywnie nie wpływa na wygląd akwarium, ponieważ producent zadbał nie tylko o to, żeby było ono funkcjonalne, ale również o to, aby jego design był ponadprzeciętny. Zdalne sterowanie sprawia, że możesz ustawiać parametry lampy, nawet będąc na urlopie poza granicami kraju. Odbywa się ono przy pomocy smartfona i użyciu aplikacji Aquael Aqu@rium. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że oświetlenie Aquael ma wiele wariantów dostosowanych do różnych wymagań: do akwarium roślinnego, słodkowodnego oraz morskiego. 

Akcesoria do akwarium 

Jednak nie tylko oświetlenie zasługuje na szczególną uwagę, również akcesoria wspomagające pracę akwarium są niezwykle przydatnymi narzędziami. Jakie akcesoria możesz znaleźć w naszym sklepie? AQUAEL Odblask l 315 mm to akcesorium, które poprzez odbicie zwiększa o około 50% ilości emitowanego światła. W naszej ofercie proponujemy również wybór uchwytów, które pomogą Ci w prosty i wygodny sposób zawiesić oświetlenie nad akwarium. Poza tym na uznanie zasługuje dwukanałowy sterownik Socket Link Duo AQUAEL, ponieważ pozwala on zdalnie sterować takimi elementami jak oświetlenie, pompa cyrkulacyjna, sterylizator, kabel grzewczy itp. Akcesoria możesz wybrać samodzielnie lub z powodzeniem skorzystać ze stworzonych przez nas propozycji akwariów z wyposażeniem.

Na blogu

Kleszcze to obecnie problem całoroczny i trzeba zabezpieczać przed nimi pupila przez okrągłe 12 miesięcy. Jednak są w ciągu roku okresy, gdy te żarłoczne pajęczaki bywają szczególnie aktywne. Jeden z nich przypada właśnie teraz – na wiosnę. Co możemy zrobić, żeby jeszcze lepiej uchronić naszego psa przed niebezpieczeństwem?

Czytaj więcej

Czy niewychodzący kot, który nigdy nie opuszcza domu może „złapać” jakiekolwiek pasożyty zewnętrzne? Większość opiekunów jest święcie przekonanych, że nie, no bo skąd? Trwa to zwykle do czasu gdy podczas głaskania pupila lub rozczesywania jego futra zauważą ze zdumieniem tkwiącego w jego skórze kleszcza. Skąd się tam wziął? To proste – sami „zaprosiliśmy” go do domu przynosząc z zewnątrz na butach, ubraniu czy torbie z zakupami. Kleszcz może też dotrzeć do domowego kota np. za pośrednictwem mieszkającego pod jednym dachem i powracającego ze spaceru psa.

Czytaj więcej

Tak zwane podłoża aktywne, a ściślej – biologicznie aktywne – z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród akwarystów. Są wprawdzie nieco droższe od klasycznego piasku lub żwiru, mają jednak liczne zalety, które w pełni rekompensują dodatkowy wydatek. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 29 - 800
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com