Grzałki i termometry do akwarium


Pokazano 1-25 z 25 pozycji

Utrzymanie odpowiedniej, stałej temperatury wody w akwarium wydaje się trudnym i skomplikowanym zadaniem. W praktyce jednak sytuacja przedstawia się bardzo prosto. Dlaczego? Wystarczy postawić na nowoczesne i funkcjonalne urządzenia, przeznaczone do regularnego kontrolowania temperatury wody i w razie potrzeby utrzymywania jej na prawidłowym poziomie, niwelujące prawdopodobieństwo występowania wysokich wahań jej wartości, co bywa bardzo szkodliwe dla wrażliwych ryb czy zwierząt wodnych. W naszym internetowym sklepie AquaelZoo oferujemy Ci rewelacyjny, bogaty wybór grzałek i termometrów do akwarium, które sprawdzą się doskonale w każdym zbiorniku wodnym. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktowym, w jakim prezentujemy nowoczesne, efektowne, a także bardzo proste i minimalistyczne gadżety akwariowe, przeznaczone do utrzymywania stałego poziomu ciepła wody. Wybierz idealny model, pasujący do stylu Twojego akwarium i ciesz się praktycznymi oraz funkcjonalnymi akcesoriami!

Jak dokładnie zmierzyć wartość temperatury wody w zbiorniku? Postaw na termometry akwariowe

W każdym akwarium, niezależnie od tego, czy jest to Twoja prywatna hodowla, czy zajmujesz się zawodowo akwarystyką, woda powinna mieć stałą temperaturę. Dlaczego? Jeśli wartość temperatury będzie się wahać, wpłynie to bardzo negatywnie na wszelkie organizmy żywe bytujące w zbiorniku, w szczególności delikatne i wrażliwe gatunki ryb, które wymagają odpowiednich warunków do prawidłowego rozwoju. Termometry akwariowe zatem to produkty niezbędne, pozwalające na regularne monitorowanie poziomu ciepła wody w akwarium. W naszym zoologicznym sklepie AquaelZoo online znajdziesz nowoczesne, elektroniczne modele termometrów, kontrolowane przy pomocy specjalnej aplikacji AquaelAqu@rium. Taki model akwariowego termometru sprawdzi się w akwariach słodkowodnych, morskich i terrariach, ponieważ odczytuje wysokość temperatury zarówno wewnątrz zbiornika, jak i na zewnątrz. Jeśli jednak preferujesz klasykę i stawiasz na tradycyjne rozwiązania, proste termometry naklejane lub mocowane na przyssawkę to propozycja właśnie dla Ciebie!

Grzałki akwariowe — rewelacyjny i prosty sposób na uzyskanie optymalnej temperatury w zbiorniku

Zaraz obok termometru, dzięki któremu możesz kontrolować wysokość temperatury w Twoim akwarium, warto zainwestować w dobrej jakości grzałki akwariowe, ponieważ to właśnie one zostały stworzone do podgrzewania wody i regulacji jej ciepła. Przy pomocy tego z pozoru niewielkiego i prostego urządzenia zapewnisz swoim rybom oraz roślinom optymalne warunki bytowe i sprawisz, że będą się prawidłowo rozwijać, nabiorą sił witalnych i energii. W ofercie naszego internetowego sklepu AquaelZoo przedstawiamy szeroki wybór grzałek akwariowych, od tych klasycznych, po absolutnie nowoczesne z kolorowymi diodami i termostatem. Grzałki zostały wyprodukowane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na zderzenia z dużymi rybami, a nawet żółwiami oraz z grubego i solidnego szkła, dającego bardzo efektowny vibe. Warto postawić na modele z termostatem, samoczynnie uruchamiającym grzałkę, jeśli tylko temperatura spadnie o konkretną ilość stopni. Jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne i bardzo chętnie wybierane przez zapalonych miłośników akwarystyki!

Dlaczego zapobieganie wahaniom temperatury jest tak istotne? Wybierz termometry i grzałki do swojego akwarium!

Utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym zbiorniku wodnym, w których żyją zwierzęta wodne oraz rośliny, jest niezwykle ważną kwestią. Jeśli bowiem doprowadzisz do dużych wahań temperatury, wrażliwe na wszelkie bodźce i zmiany gatunki ryb zostaną narażone na trwałe uszczerbki na zdrowiu, w wielu przypadkach dochodzi nawet do śmierci całej hodowli. Należy zatem starannie zadbać o to, aby regularnie kontrolować ciepło wewnątrz każdego zbiornika wodnego. Możesz to zrobić przy pomocy naszych rewelacyjnych produktów z kategorii termometrów i grzałek do akwarium, dzięki czemu będziesz miał pewność, że Twoje ryby mają jak najlepsze warunki bytowe. Zajrzyj do naszego sklepu AquaelZoo online i sprawdź, jakie modele termometrów i grzałek akwariowych przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

FAQ

W akwariach o pojemności 120 l najlepiej sprawdzą się grzałki o mocy od 100 do 200 W. Dobrym wyborem będą na przykład znajdujące się w naszej ofercie grzałki Ultra Heater 150 W oraz Platinium Heater 200 W. Urządzenia te są naszpikowane nowoczesnymi rozwiązaniami, które znacznie ułatwiają ich obsługę oraz pomagają w utrzymaniu optymalnej temperatury wody akwariowej. Wykonane są z bardzo wytrzymałych, nietłukących i wodoszczelnych materiałów. Zapewniają wieloletnie i bezproblemowe działanie.

Wszelkie wahania temperatury wody akwariowej mogą bardzo negatywnie wpłynąć na zdrowie i samopoczucie przebywających w niej ryb. Dlatego powinieneś mieć stały wgląd na wartość temperatury, jaka panuje w zbiorniku, bez względu na to, czy zajmujesz się akwarystyką zawodowo, czy amatorsko. W naszym sklepie znajdziesz różnorodne wersje termometrów. Do wyboru są tradycyjne modele działające na prostej zasadzie i montowane za pomocą przyssawek do ścianek akwarium, a także nowoczesne termometry elektroniczne.

Optymalna temperatura wody w akwarium mieści się w przedziale 22-28 stopni Celsjusza. Taką temperaturę są w stanie zapewnić wszystkie grzałki znajdujące się w naszej ofercie. Wiele z nich jest wyposażonych w elektroniczny termostat, który wykrywa nagły spadek temperatury wody i automatycznie uruchamia urządzenie. Dzięki temu woda w Twoim akwarium zawsze będzie miała odpowiednią temperaturę. Jeśli chcesz zapewnić swoim rybom i roślinom optymalne warunki do życia, koniecznie zainwestuj w dobrą grzałkę i termometr.

Na blogu

Kleszcze tak wysoce przystosowały się do zmian warunków środowiskowych, że możemy mówić praktycznie o całorocznym zagrożeniu. U kleszczy łąkowych mówi się o wiosennych i jesiennych szczytach aktywności. Warto stale przypominać opiekunom zwierząt, że profilaktyka przeciwko tym pasożytom może wręcz uratować ich podopiecznym życie.

Czytaj więcej

Kuweta jest niezbędnym podstawowym akcesorium dla każdego kota. Należy dobrać ją pod kątem wymagań i preferencji pupila, w tym jego rozmiarów. Równie ważny jest żwirek, którym ją napełnimy. Co oferują nam sklepy zoologiczne? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej
Filtruj według
Kategoria
Marka
Cena
Filtruj
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com