Inne media filtracyjne do akwarium

Systematyczna filtracja wody to bardzo ważny aspekt, który wpływa bezpośrednio na warunki bytowe organizmów żywych w każdym akwarium. Należy więc odpowiednio zadbać o akcesoria wykorzystywane do procesów oczyszczających, takie jak inne media filtracyjne, czyli różnego rodzaju wkłady do filtrów, wata polipropylenowa czy włóknina filtracyjna. Każdy z tych produktów sprawdzi się w większości akwariów słodkowodnych i morskich, zapewniając zwierzętom wodnym optymalnie czyste środowisko bytowe. W naszym internetowym sklepie AquaelZoo proponujemy Ci atrakcyjny wybór produktów do filtracji wody w bardzo przystępnych cenach. Możesz więc bez obaw o swój domowy budżet zaopatrzyć się w gadżety, które znacznie poprawią jakość wody w Twoim zbiorniku akwariowym. Inne media filtracyjne wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem, dlatego też możesz ich używać również do rozbudowy zestawów filtrujących. Zajrzyj do naszego katalogu online i sprawdź, jakie produkty oczyszczające wodę czekają na Ciebie w AquaelZoo!


Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Oczyszczanie wody przy pomocy wkładów i innych mediów filtracyjnych

Zastanawiasz się, dlaczego codzienna filtracja wody jest tak istotna dla Twojego akwarium? Odpowiednio czysta woda znacznie podnosi bowiem jakość życia wszelkich organizmów wodnych, nie tylko zwierząt, lecz także roślin. Wszelkie pozostałości pożywienia, odchody, rozrastające się glony, które powodują efekt tak zwanej zielonej wody, sprawiają, że w wodzie rozwijają się drobnoustroje i szkodliwe bakterie. Dlatego też należy zadbać o regularne oczyszczanie wody przy pomocy wkładów i innych mediów filtracyjnych. W naszym katalogu online znajdziesz produkty, takie jak wata polipropylenowa, która jest niezwykle wydajna i skuteczna dzięki odpowiedniej gęstości. Tego typu akcesorium nadaje się do wielu rodzajów filtrów, ponieważ wyróżnia się doskonałą plastycznością, co sprawia, że możesz nadać jej dowolny kształt, jest więc produktem praktycznym i uniwersalnym. Oferujemy także włókniny filtracyjne, idealne przede wszystkim do filtrów zewnętrznych kubełkowych, jednak możesz je zastosować również w filtrze wewnętrznym.

W jaki sposób inne media filtracyjnie zatrzymują zanieczyszczenia, gromadzące się w akwarium?

Wszelkiego rodzaju filtry zostały zaprojektowane w taki sposób, aby systematycznie oczyszczały wodę w domowych zbiornikach z wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Unoszące się po całym akwarium resztki pożywienia, zwierzęce odchody i glony są bardzo trudne do usunięcia i mocno zanieczyszczają wodę akwariową, dlatego należy zadbać o regularną wymianę wkładów Aquael i innych mediów filtracyjnych. Zarówno wata polipropylenowa, jak i włókniny filtracyjne wyróżniają się dużą gęstością, dzięki czemu zatrzymują wszystkie szkodliwe bakterie oraz zanieczyszczenia mechaniczne. Pochłaniają glony i nieświeży pokarm, więc skutecznie oczyszczają wodę akwariową i dbają o odpowiedni poziom czystości w akwarium. Zapraszamy zatem serdecznie do naszego internetowego sklepu AquaelZoo, w którym znajdziesz szeroką ofertę wkładów czy filtrów, a ponadto innych mediów filtracyjnych!

Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 15 - 27
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com