Sterylizatory ogrodowe


Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Oczko wodne jest świetnym sposobem na urozmaicenie aranżacji ogrodu, jednak przestaje cieszyć oczy, gdy zaczynają pojawiać się w nim glony, a woda traci klarowność. W AquaelZoo znajdziesz na to rozwiązanie. Oferujemy sterylizatory ogrodowe, które sprawdzają się w oczkach wodnych oraz stawach ogrodowych i hodowlanych. To urządzenia, z których obsługą poradzą sobie nawet niedoświadczeni hobbyści. Sprawdź, jakie sterylizatory ogrodowe dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt, dzięki któremu zachowasz krystalicznie czystą wodę w zbiorniku.

Zobacz inne produkty do ogrodu:

Poznaj ofertę sterylizatorów ogrodowych AquaelZoo

Sterylizatory ogrodowe AquaelZoo zostały wykonane z wytrzymałych materiałów. Przykładowo model PS 9W ma obudowę z uszlachetnionych tworzyw sztucznych, które charakteryzują się zwiększoną odpornością na szkodliwe działanie. Zewnętrzna ściana aktywnej komory czyszczącej została wykonana z kwarcowego szkła. Przezroczyste przyłącza umożliwiają podłączenie węży o różnej średnicy. Komfort użytkowania zapewnia kabel o długości 10 metrów. Konstrukcja sterylizatora ogrodowego sprawia, że z wymianą żarówki poradzi sobie bez trudu nawet niedoświadczona osoba.

Sterylizator ogrodowy – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Jeśli chcesz przez cały sezon cieszyć się estetycznym wyglądem oczka wodnego, sterylizator ogrodowy jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. To urządzenie, które sprawi, że zapomnisz o problemie zielonej wody. Sterylizator ogrodowy zapobiegnie rozwojowi glonów, które mogą pojawić się wskutek zmiany pH wody. Do problemu z niekontrolowanym wzrostem ilości glonów doprowadza również intensywne nasłonecznienie. Sterylizator ogrodowy jest więc odpowiednim rozwiązaniem, jeśli oczko wodne znajduje się w miejscu silnej insolacji. Urządzenie niszczy bakterie, glony i inne chorobotwórcze organizmy, dzięki czemu ryby mają odpowiednie warunki do rozwoju. Woda pozostaje przejrzysta, a dzięki temu oczko wodne zachowuje estetyczny wygląd przez cały sezon.

Sprawdź inne produkty do oczek wodnych

Oprócz sterylizatorów ogrodowych znajdziesz w naszym asortymencie również preparaty do zwalczania glonów i odkażające wodę. Dzięki skutecznym i łatwym w użyciu środkom zadbasz o to, żeby mieszkańcy zbiornika wodnego mieli odpowiednie warunki do życia. Oferujemy też pokarm dla ryb – jest odpowiednio zbilansowany, dlatego zapewnia zwierzętom idealne wybarwienie. Dzięki naszemu asortymentowi zadbasz o zdrowie mieszkańców oczka również w zimę. Oferujemy bowiem grzałki do wody, dzięki którym powstanie przerębel, co zapewnia swobodną wymianę gazową. Dzięki temu ochronisz ryby przed uduszeniem. W naszym asortymencie nie brakuje też produktów, które pozwolą Ci urozmaicić wygląd oczka wodnego. Oferujemy oświetlenie ogrodowe przeznaczone do montażu na dnie zbiornika. Pozwoli Ci ono uzyskać nietuzinkowe efekty świetlne dzięki szkiełkom, które zmieniają barwę światła. Lampy do oczka wodnego są bezpieczne w użytkowaniu oraz tanie w eksploatacji ze względu na wykorzystanie energooszczędnej technologii LED.

Na blogu

Co jest najlepszą wizytówką i świadectwem zdrowia naszego psa? Oczywiście – to piękna, zadbana szata włosowa. Niestety, po długiej zimie jej kondycja może nie być idealna. Na skutek braku słońca, niedostatku ruchu oraz długotrwałego przebywania w ogrzewanych pomieszczeniach sierść czworonoga często pozostawia na wiosnę wiele do życzenia, dlatego właśnie teraz warto zadbać o nią w szczególny sposób, aby szybko odzyskała właściwy blask i zdrowie. Jak się do tego zabrać?

Czytaj więcej

W Polsce żyje około 7 mln kotów, z czego znaczna część to zwierzęta niewychodzące, pozostające praktycznie wyłącznie w zamkniętych pomieszczeniach. Być może dlatego wielu opiekunów tych sympatycznych czworonogów nie pamięta o konieczności zabezpieczania ich przed pasożytami zewnętrznymi, w tym przed kleszczami. Postępowanie takie jest wysoce lekkomyślne, może bowiem łatwo doprowadzić do zagrożenia zdrowia, a nawet życia pupila.

Czytaj więcej

Wielu początkujących akwarystów przychodzi do sklepu zoologicznego z zamiarem zakupu pojedynczej ryby danego gatunku lub ewentualnie dwóch sztuk, czyli tzw. pary. Tymczasem to duży błąd, bowiem zdecydowana większość typowych ryb akwariowych to zwierzęta stadne, żyjące w ławicach. Jak zatem zapewnić im w akwarium odpowiednie warunki.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 379 - 380
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com