Sterylizatory ogrodowe


Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Oczko wodne jest świetnym sposobem na urozmaicenie aranżacji ogrodu, jednak przestaje cieszyć oczy, gdy zaczynają pojawiać się w nim glony, a woda traci klarowność. W AquaelZoo znajdziesz na to rozwiązanie. Oferujemy sterylizatory ogrodowe, które sprawdzają się w oczkach wodnych oraz stawach ogrodowych i hodowlanych. To urządzenia, z których obsługą poradzą sobie nawet niedoświadczeni hobbyści. Sprawdź, jakie sterylizatory ogrodowe dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt, dzięki któremu zachowasz krystalicznie czystą wodę w zbiorniku.

Zobacz inne produkty do ogrodu:

Poznaj ofertę sterylizatorów ogrodowych AquaelZoo

Sterylizatory ogrodowe AquaelZoo zostały wykonane z wytrzymałych materiałów. Przykładowo model PS 9W ma obudowę z uszlachetnionych tworzyw sztucznych, które charakteryzują się zwiększoną odpornością na szkodliwe działanie. Zewnętrzna ściana aktywnej komory czyszczącej została wykonana z kwarcowego szkła. Przezroczyste przyłącza umożliwiają podłączenie węży o różnej średnicy. Komfort użytkowania zapewnia kabel o długości 10 metrów. Konstrukcja sterylizatora ogrodowego sprawia, że z wymianą żarówki poradzi sobie bez trudu nawet niedoświadczona osoba.

Sterylizator ogrodowy – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Jeśli chcesz przez cały sezon cieszyć się estetycznym wyglądem oczka wodnego, sterylizator ogrodowy jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. To urządzenie, które sprawi, że zapomnisz o problemie zielonej wody. Sterylizator ogrodowy zapobiegnie rozwojowi glonów, które mogą pojawić się wskutek zmiany pH wody. Do problemu z niekontrolowanym wzrostem ilości glonów doprowadza również intensywne nasłonecznienie. Sterylizator ogrodowy jest więc odpowiednim rozwiązaniem, jeśli oczko wodne znajduje się w miejscu silnej insolacji. Urządzenie niszczy bakterie, glony i inne chorobotwórcze organizmy, dzięki czemu ryby mają odpowiednie warunki do rozwoju. Woda pozostaje przejrzysta, a dzięki temu oczko wodne zachowuje estetyczny wygląd przez cały sezon.

Sprawdź inne produkty do oczek wodnych

Oprócz sterylizatorów ogrodowych znajdziesz w naszym asortymencie również preparaty do zwalczania glonów i odkażające wodę. Dzięki skutecznym i łatwym w użyciu środkom zadbasz o to, żeby mieszkańcy zbiornika wodnego mieli odpowiednie warunki do życia. Oferujemy też pokarm dla ryb – jest odpowiednio zbilansowany, dlatego zapewnia zwierzętom idealne wybarwienie. Dzięki naszemu asortymentowi zadbasz o zdrowie mieszkańców oczka również w zimę. Oferujemy bowiem grzałki do wody, dzięki którym powstanie przerębel, co zapewnia swobodną wymianę gazową. Dzięki temu ochronisz ryby przed uduszeniem. W naszym asortymencie nie brakuje też produktów, które pozwolą Ci urozmaicić wygląd oczka wodnego. Oferujemy oświetlenie ogrodowe przeznaczone do montażu na dnie zbiornika. Pozwoli Ci ono uzyskać nietuzinkowe efekty świetlne dzięki szkiełkom, które zmieniają barwę światła. Lampy do oczka wodnego są bezpieczne w użytkowaniu oraz tanie w eksploatacji ze względu na wykorzystanie energooszczędnej technologii LED.

Na blogu

W zdecydowanej większości dorosłe, zdrowe psy nie potrzebują dodatkowego zabezpieczenia przed chłodem. Natura idealnie je wyposażyła w szatę włosową, często dwuwarstwową, która świetnie chroni je przed zimnem. Wraz z ocieplaniem klimatu od kilku lat w Polsce zimy nie są zbyt ostre, nie ma więc potrzeby dodatkowej ochrony.

Czytaj więcej

Każdy z nas marzy, aby jego pies czy kot miał piękną, gęstą i błyszczącą sierść, która świadczy o zdrowiu i doskonałej kondycji zwierzęcia. Osobniki chore i osłabione cechuje pogorszenie wyglądu sierści. Szczególnie teraz, przed zimą, gdy jakość sierści jest szczególnie ważna warto wspomóc szatę włosową. Jak?

Czytaj więcej

Filtr to najważniejsze urządzenie techniczne w akwarium, stojące na straży czystości wody i bezpieczeństwa mieszkańców zbiornika. Aby funkcjonował prawidłowo konieczna jest konserwacja i regularna wymiana znajdujących się w nim wkładów filtracyjnych.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 379 - 410
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com