Zestawy akwarystyczne


Pokazano 1-36 z 170 pozycji

Zestawy akwariowe

FAQ

Zestawy akwariowe składają się z podstawowych akcesoriów potrzebnych do hodowli ryb, krewetek i innych stworzeń wodnych. Najczęściej w zestawie oprócz akwarium znajdziesz pokrywę ochronną, oświetlenie akwarystyczne oraz filtr odpowiadający za utrzymanie zbiornika w czystości. W naszym sklepie znajdziesz również zestawy z grzałką umożliwiającą inteligentne dostosowywanie temperatury wody do potrzeb ryb. Na uwagę zasługują także zestawy z szafką pod akwarium, podłożem czy napowietrzaczem.

Zestawy akwariowe przeznaczone są dla każdego, kto chce prowadzić hodowlę zwierząt wodnych. W naszym sklepie znajdziesz najróżniejsze zestawy dedykowane zarówno zawodowym hodowcom, jak i osobom początkującym. Szeroka oferta zestawów sprawia, że możesz wybrać ten, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich możliwości hodowlanych, a także finansowych. Warto dodać, że akwaria dostępne w naszym sklepie są uniwersalne – mogą z nich korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Na początek warto wybrać taki zestaw akwariowy, który będzie łatwy w obsłudze. Takie kryteria spełniają akwarium o prostokątnej bryle i pojemności w przedziale 40-120 l. Wybierając pierwsze akwarium, warto postawić na takie, które w stosunkowo prosty sposób utrzymać w czystości. Znaczenie ma także rozmiar i planowane miejsce ustawienia akwarium. Jeśli nie masz wyodrębnionej przestrzeni na zbiornik, kup zestaw akwariowy z szafką pod akwarium. Dzięki temu zyskasz praktyczną podstawkę pod zbiornik, która dodatkowo w estetyczny sposób będzie zdobić pomieszczenie.

Na blogu

Kleszcze tak wysoce przystosowały się do zmian warunków środowiskowych, że możemy mówić praktycznie o całorocznym zagrożeniu. U kleszczy łąkowych mówi się o wiosennych i jesiennych szczytach aktywności. Warto stale przypominać opiekunom zwierząt, że profilaktyka przeciwko tym pasożytom może wręcz uratować ich podopiecznym życie.

Czytaj więcej

Kuweta jest niezbędnym podstawowym akcesorium dla każdego kota. Należy dobrać ją pod kątem wymagań i preferencji pupila, w tym jego rozmiarów. Równie ważny jest żwirek, którym ją napełnimy. Co oferują nam sklepy zoologiczne? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej
Filtruj według
Kategoria
Marka
Cena
Filtruj
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com