Zestawy akwarystyczne


Pokazano 1-36 z 160 pozycji

Zestawy akwariowe

FAQ

Zestawy akwariowe składają się z podstawowych akcesoriów potrzebnych do hodowli ryb, krewetek i innych stworzeń wodnych. Najczęściej w zestawie oprócz akwarium znajdziesz pokrywę ochronną, oświetlenie akwarystyczne oraz filtr odpowiadający za utrzymanie zbiornika w czystości. W naszym sklepie znajdziesz również zestawy z grzałką umożliwiającą inteligentne dostosowywanie temperatury wody do potrzeb ryb. Na uwagę zasługują także zestawy z szafką pod akwarium, podłożem czy napowietrzaczem.

Zestawy akwariowe przeznaczone są dla każdego, kto chce prowadzić hodowlę zwierząt wodnych. W naszym sklepie znajdziesz najróżniejsze zestawy dedykowane zarówno zawodowym hodowcom, jak i osobom początkującym. Szeroka oferta zestawów sprawia, że możesz wybrać ten, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich możliwości hodowlanych, a także finansowych. Warto dodać, że akwaria dostępne w naszym sklepie są uniwersalne – mogą z nich korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Na początek warto wybrać taki zestaw akwariowy, który będzie łatwy w obsłudze. Takie kryteria spełniają akwarium o prostokątnej bryle i pojemności w przedziale 40-120 l. Wybierając pierwsze akwarium, warto postawić na takie, które w stosunkowo prosty sposób utrzymać w czystości. Znaczenie ma także rozmiar i planowane miejsce ustawienia akwarium. Jeśli nie masz wyodrębnionej przestrzeni na zbiornik, kup zestaw akwariowy z szafką pod akwarium. Dzięki temu zyskasz praktyczną podstawkę pod zbiornik, która dodatkowo w estetyczny sposób będzie zdobić pomieszczenie.

Na blogu

W zdecydowanej większości dorosłe, zdrowe psy nie potrzebują dodatkowego zabezpieczenia przed chłodem. Natura idealnie je wyposażyła w szatę włosową, często dwuwarstwową, która świetnie chroni je przed zimnem. Wraz z ocieplaniem klimatu od kilku lat w Polsce zimy nie są zbyt ostre, nie ma więc potrzeby dodatkowej ochrony.

Czytaj więcej

Każdy z nas marzy, aby jego pies czy kot miał piękną, gęstą i błyszczącą sierść, która świadczy o zdrowiu i doskonałej kondycji zwierzęcia. Osobniki chore i osłabione cechuje pogorszenie wyglądu sierści. Szczególnie teraz, przed zimą, gdy jakość sierści jest szczególnie ważna warto wspomóc szatę włosową. Jak?

Czytaj więcej

Filtr to najważniejsze urządzenie techniczne w akwarium, stojące na straży czystości wody i bezpieczeństwa mieszkańców zbiornika. Aby funkcjonował prawidłowo konieczna jest konserwacja i regularna wymiana znajdujących się w nim wkładów filtracyjnych.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 49 - 7264
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com