Zestawy akwarystyczne


Pokazano 1-36 z 110 pozycji

Zestawy akwariowe

FAQ

Zestawy akwariowe składają się z podstawowych akcesoriów potrzebnych do hodowli ryb, krewetek i innych stworzeń wodnych. Najczęściej w zestawie oprócz akwarium znajdziesz pokrywę ochronną, oświetlenie akwarystyczne oraz filtr odpowiadający za utrzymanie zbiornika w czystości. W naszym sklepie znajdziesz również zestawy z grzałką umożliwiającą inteligentne dostosowywanie temperatury wody do potrzeb ryb. Na uwagę zasługują także zestawy z szafką pod akwarium, podłożem czy napowietrzaczem.

Zestawy akwariowe przeznaczone są dla każdego, kto chce prowadzić hodowlę zwierząt wodnych. W naszym sklepie znajdziesz najróżniejsze zestawy dedykowane zarówno zawodowym hodowcom, jak i osobom początkującym. Szeroka oferta zestawów sprawia, że możesz wybrać ten, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich możliwości hodowlanych, a także finansowych. Warto dodać, że akwaria dostępne w naszym sklepie są uniwersalne – mogą z nich korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci.

Na początek warto wybrać taki zestaw akwariowy, który będzie łatwy w obsłudze. Takie kryteria spełniają akwarium o prostokątnej bryle i pojemności w przedziale 40-120 l. Wybierając pierwsze akwarium, warto postawić na takie, które w stosunkowo prosty sposób utrzymać w czystości. Znaczenie ma także rozmiar i planowane miejsce ustawienia akwarium. Jeśli nie masz wyodrębnionej przestrzeni na zbiornik, kup zestaw akwariowy z szafką pod akwarium. Dzięki temu zyskasz praktyczną podstawkę pod zbiornik, która dodatkowo w estetyczny sposób będzie zdobić pomieszczenie.

Na blogu

Komercyjne karmy dla psów dostępne w sklepach zoologicznych można podzielić na suche i mokre. Różnią się między sobą konsystencją i walorami smakowymi, a także kalorycznością. Jakie są zalety każdego z tych rodzajów pożywienia i czy warto łączyć je ze sobą?

Czytaj więcej

W okresie przedświątecznym wielu z nas zastanawia się nad przyjęciem pod swój dach kota. Zdaniem niektórych naukowców zwierzęta te potrafią emitować dobrą energię, zaś przebywanie wraz z nimi w jednym pomieszczeniu uspokaja, relaksuje i skutecznie eliminuje stres. Zanim jednak to niezwykłe stworzenie zagości w naszym domu należy zapewnić mu niezbędne akcesoria. Czego potrzebuje każdy kot?

Czytaj więcej

Święta to doskonały moment, aby rozpocząć swoją przygodę z akwarystyką, jak również zaszczepić to hobby naszym najbliższym podarowując im pod choinkę wszystko, co niezbędne do założenia ich pierwszego zbiornika. Co powinno wchodzić w skład takiego prezentu, aby jak najlepiej spełnił on swoje zadanie?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 49 - 4300
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com