Ogród


Pokazano 1-24 z 114 pozycji

Niewielki zbiornik wodny urozmaici wygląd ogrodu. Przestrzeń wokół domu będzie prezentowała się piękniej nawet za sprawą małego oczka wodnego. Zbiornik zapewni Ci warunki do uprawy ryb – doskonale będą się w nim czuły karasie czy karpie koi. Zachowanie estetycznego wyglądu zbiornika oraz zdrowia jego mieszkańców stanie się znacznie prostsze dzięki produktom znajdującym się w naszej ofercie. Wybierz wszystko, co jest Ci potrzebne, żeby cieszyć się wyjątkowym oczkiem wodnym. Pompy, części zamienne do filtrów czy pokarm dla ryb – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Zobacz inne produkty do ogrodu:

Niezbędniki do zbiorników wodnych

W naszym asortymencie znajdziesz pompy do zbiorników wodnych. Choć nie są widoczne, to bardzo ważne urządzenia. Pompa jest przeznaczona do napowietrzania oraz filtrowania wody. Może być stosowana w oczkach wodnych czy fontannach. Oferujemy modele, które charakteryzują się łatwością obsługi, odpornością na uszkodzenia oraz skutecznością. Dostępne są pompy o różnej wydajności, więc z łatwością dopasujesz je do wielkości zbiornika. W naszym asortymencie znajdziesz urządzenia energooszczędne. Dostępne są modele z zabezpieczeniem przed przegrzaniem, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Pompy są bezpieczne dla ryb, ponieważ zostały wykonane z materiałów pozbawionych toksycznych substancji. Oferujemy również przydatne części zamienne do pomp i filtrów, na przykład wirnik czy króciec lampy UV.

Pompy i części zamienne do pomp i filtrów to nie wszystko, czego potrzebujesz. Jeśli Twój zbiornik wodny jest zamieszkiwany przez ryby, koniecznie sprawdź dostępne u nas pokarmy dla mieszkańców zbiorników. Oferujemy karmy właściwie zbilansowane – zawierają łatwo przyswajalne białko, witaminy i aminokwasy, a także błonnik, czyli wszystko, czego zwierzęta potrzebują do zdrowego rozwoju. Pokarmy dla ryb stawowych mają formę pałeczek. Długo utrzymują się na wodzie i jej nie zanieczyszczają. Pokarmy dla ryb stawowych zapewniają zwierzętom intensywne wybarwienie.

Zadbaj o czystość zbiornika dzięki produktom z AquaelZoo

Oczko wodne prezentuje się pięknie wyłącznie, gdy jest zadbane. Przede wszystkim musi być pozbawione glonów, które negatywnie wpływają na estetykę zbiornika. W naszej ofercie znajdziesz filtry stawowe, które umożliwiają zarówno mechaniczną, jak i biologiczną filtrację. Dostępne są też modele z lampą UV-C – dzięki niej woda będzie oczyszczona z glonów i chroniona przed zakwitaniem.

Oprócz filtrów stawowych przygotowaliśmy dla Ciebie również różnorodne preparaty do oczka. To środki, dzięki którym pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu zbiornika i zadbasz o zdrowie ryb. Oferujemy preparaty do oczka przeznaczone do zwalczania glonów. Dzięki nim dochodzi do oczyszczenia wody na zasadzie koagulacji, czyli pływające cząsteczki niechcianych roślin zlepiają się ze sobą, dlatego możesz błyskawicznie je usunąć. Oferujemy również preparaty przeznaczone do odkażania wody – dzięki nim pozbędziesz się problemu z bakteriami i grzybami, które negatywnie wpływają na zdrowie ryb.

Produkty, dzięki którym urozmaicisz wygląd zbiornika wodnego

Zbiornik wodny w ciągu dnia prezentuje się pięknie dzięki roślinom i rybom. Wieczorem jego urok nie musi znikać. Wystarczy, że zdecydujesz się na dostępne w naszym asortymencie lampy ogrodowe. To modele, które możesz bez obaw zamontować na dnie zbiornika. Oferujemy lampy pracujące w bezpiecznej technologii 12-Voltowej. Ich obudowa jest szczelna, dlatego są bezpieczne w użytkowaniu. Dostępne w naszej ofercie modele wykorzystują energooszczędną technologię LED, dlatego nie nagrzewają się mocno, a poza tym są tanie w eksploatacji. Lampy do oczek wodnych mogą dawać rozmaite efekty w zależności od tego, jaką nakładkę zastosujesz. Możesz zdecydować się między innymi na niebieską czy czerwoną i stworzyć iluminację według własnego pomysłu.

Chcesz urozmaicić również wygląd tarasu, z którego podziwiasz oczko wodne? Zdecyduj się na tak zwaną zieloną ścianę, określaną również ogrodem wertykalnym. W AquaelZoo znajdziesz moduły do stworzenia zielonych ścian zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Pozwalają one na uprawę roślin w bardzo łatwy sposób. Moduły składają się z oddzielnych doniczek, w których posadzisz wybrane rośliny. Podlewanie ich przebiegnie błyskawicznie, nawet jeśli zdecydujesz się na rozbudowanie zielonej ściany. Wystarczy bowiem, że nalejesz wodę do górnej kuwety, a ona rozprowadzi się po wszystkich doniczkach.

Coś na zimę

Zbiornik wodny zachwyca latem, jednak zimą również wymaga opieki. W zadbaniu o oczko wodne pomogą Ci grzałki. W naszym asortymencie znajdziesz urządzenia, które zapobiegną zamarzaniu wody. To bardzo ważne, ponieważ chroni ryby przed uduszeniem. Kiedy temperatura powietrza stanie się bardzo niska, grzałka zacznie ogrzewać wodę, dzięki czemu powstanie przerębel umożliwiający swobodną wymianę powietrza. Dzięki temu stworzysz rybom komfortowe warunki do przetrwania do wiosny. Oferujemy grzałki, które mogą pracować w bardzo niskiej temperaturze, nawet -30℃. Urządzenia są bezpieczne dla ryb, łatwe w obsłudze, a przede wszystkim skuteczne.

Na blogu

Wiosna to idealna pora na długie spacery z psem. Nie zapominajmy jednak,
że właśnie teraz na naszego pupila czyha wiele niebezpieczeństw. Należą do nich wszędobylskie kleszcze. Pajęczaki te są bardzo niebezpieczne dla psa, bowiem przenoszą groźne choroby, takie jak babeszjoza, erlichioza czy anaplazmoza. Na szczęście istnieje prosty sposób na uchronienie naszego pupila przed kleszczami. Wystarczy odpowiednio zabezpieczyć go przy pomocy właściwie dobranych preparatów. W sklepach zoologicznych znajdziemy szeroki ich wybór. Co najlepiej sprawdzi
się w przypadku naszego psa? To zależy, między innymi od rodzaju jego szaty włosowej oraz stopnia aktywności.

Czytaj więcej

Czy wiecie, że przodkami kota domowego były pustynne koty nubijskie? Zwierzęta te zamieszkują północno-wschodnią część Afryki. Zasiedlają suche obszary, w których praktycznie nie występują otwarte zbiorniki wodne. Nie mają więc możliwości regularnego pobierania wody. Korzystają głównie z cieczy zawartej w ciałach swoich ofiar takich jak drobne gryzonie, a nawet bezkręgowce. Nasze domowe koty w dużej mierze odziedziczyły ten zwyczaj po swoich przodkach. Wiele z nich stosunkowo niechętnie pije wodę. Niestety, w dzisiejszych czasach nie jest to obojętne dla ich zdrowia.

Czytaj więcej

Marzy się Wam posiadanie własnego akwarium? Obawiacie się jednak, że jego
założenie okaże się trudne i skomplikowane? Nic z tych rzeczy! To stosunkowo
proste, należy tylko pamiętać o kilku podstawowych zasadach oraz właściwie
dobrać sam zbiornik i jego wyposażenie.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 3 - 1669
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com