Przysmaki naturalne dla psów


Pokazano 1-36 z 50 pozycji

FAQ

Każda przekąska, która nie zawiera w sobie ulepszaczy, konserwantów oraz jest produkowana z naturalnych składników to najzdrowsza opcja dla psa. Z pewnością można postawić na żwacze oraz gryzaki, które są nie tylko psią przekąską, ale również czyszczą psią jamę ustną. Warto dodać, że część naturalnych mięsnych przekąsek jest również wolna od soli, cukrów oraz glutenu. Pamiętaj, tylko żeby przekąsek nie traktować jako typowego posiłku. Powinna to być forma nagrody oraz urozmaicenie w psiej diecie, które pomoże uzupełnić organizm Twojego czworonoga w naturalne mikro- i makroelementy. W naszej ofercie znajdziesz wiele smacznych przekąsek, które są od sprawdzonych producentów.

Warto od czasu do czasu podawać psy naturalne przysmaki dental, które są nie tylko smaczne. Również dzięki nim Twój czworonóg może zadbać o swoją jamę ustną oraz pozbywać się kamienia nazębnego. Wśród przysmaków dentystycznych poleca się zwłaszcza naturalne mięsne przekąski, które są wolne od konserwantów oraz cukrów. Dodatkowo w składzie znajdziesz pełno witamin i naturalnych elementów. Zjedzenie tego typu przekąski nie tylko pomoże w utrzymaniu psiej jamy ustnej w dobrym stanie, ale także uspokaja psa. Warto inwestować w produkty od sprawdzonych producentów — wiele takich znajdziesz w naszym sklepie Aquael.

Psy cierpiące na alergię nie powinny być odcinanie od naturalnego źródła zwierzęcego białka. Również w przekąskach możesz je z łatwością znaleźć. Na rynku jest dużo produktów, które są już konkretnie przystosowane ze składem pod psy cierpiące na alergię. Poleca się zwłaszcza przysmaki z dziczyzną, jagnięciną, mięsem kaczki, koniną, indykiem, a nawet egzotycznym mięsem strusia. Poleca się również czyste białko pochodzące z larw owadów. Kiedy pies ma problemy z alergią, kategorycznie nie można mu podawać produktów z tuńczykiem w składzie — zawiera on sporą ilość histaminy.

Jork, a zwłaszcza szczeniak z racji posiadania małego żołądka powinien unikać nadmiaru przekąsek. Przysmak powinien być raczej nagrodą oraz zdrowym uzupełnieniem dla regularnie podawanej karmy w suchej lub mokrej postaci. Do naturalnych psich przysmaków tej rasy można z pewnością zaliczyć mięsne przysmaki, które są dostępne w wielu smakowych wersjach. Warto, żebyś swojemu szczeniakowi podawał również mięsne gryzaki, które zadbają o jego uzębienie, a także są źródłem witamin i wielu makro oraz mikroelementów.

Na blogu

W zdecydowanej większości dorosłe, zdrowe psy nie potrzebują dodatkowego zabezpieczenia przed chłodem. Natura idealnie je wyposażyła w szatę włosową, często dwuwarstwową, która świetnie chroni je przed zimnem. Wraz z ocieplaniem klimatu od kilku lat w Polsce zimy nie są zbyt ostre, nie ma więc potrzeby dodatkowej ochrony.

Czytaj więcej

Każdy z nas marzy, aby jego pies czy kot miał piękną, gęstą i błyszczącą sierść, która świadczy o zdrowiu i doskonałej kondycji zwierzęcia. Osobniki chore i osłabione cechuje pogorszenie wyglądu sierści. Szczególnie teraz, przed zimą, gdy jakość sierści jest szczególnie ważna warto wspomóc szatę włosową. Jak?

Czytaj więcej

Filtr to najważniejsze urządzenie techniczne w akwarium, stojące na straży czystości wody i bezpieczeństwa mieszkańców zbiornika. Aby funkcjonował prawidłowo konieczna jest konserwacja i regularna wymiana znajdujących się w nim wkładów filtracyjnych.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 6 - 90
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com