Przysmaki naturalne dla psów


Pokazano 1-36 z 60 pozycji

FAQ

Każda przekąska, która nie zawiera w sobie ulepszaczy, konserwantów oraz jest produkowana z naturalnych składników to najzdrowsza opcja dla psa. Z pewnością można postawić na żwacze oraz gryzaki, które są nie tylko psią przekąską, ale również czyszczą psią jamę ustną. Warto dodać, że część naturalnych mięsnych przekąsek jest również wolna od soli, cukrów oraz glutenu. Pamiętaj, tylko żeby przekąsek nie traktować jako typowego posiłku. Powinna to być forma nagrody oraz urozmaicenie w psiej diecie, które pomoże uzupełnić organizm Twojego czworonoga w naturalne mikro- i makroelementy. W naszej ofercie znajdziesz wiele smacznych przekąsek, które są od sprawdzonych producentów.

Warto od czasu do czasu podawać psy naturalne przysmaki dental, które są nie tylko smaczne. Również dzięki nim Twój czworonóg może zadbać o swoją jamę ustną oraz pozbywać się kamienia nazębnego. Wśród przysmaków dentystycznych poleca się zwłaszcza naturalne mięsne przekąski, które są wolne od konserwantów oraz cukrów. Dodatkowo w składzie znajdziesz pełno witamin i naturalnych elementów. Zjedzenie tego typu przekąski nie tylko pomoże w utrzymaniu psiej jamy ustnej w dobrym stanie, ale także uspokaja psa. Warto inwestować w produkty od sprawdzonych producentów — wiele takich znajdziesz w naszym sklepie Aquael.

Psy cierpiące na alergię nie powinny być odcinanie od naturalnego źródła zwierzęcego białka. Również w przekąskach możesz je z łatwością znaleźć. Na rynku jest dużo produktów, które są już konkretnie przystosowane ze składem pod psy cierpiące na alergię. Poleca się zwłaszcza przysmaki z dziczyzną, jagnięciną, mięsem kaczki, koniną, indykiem, a nawet egzotycznym mięsem strusia. Poleca się również czyste białko pochodzące z larw owadów. Kiedy pies ma problemy z alergią, kategorycznie nie można mu podawać produktów z tuńczykiem w składzie — zawiera on sporą ilość histaminy.

Jork, a zwłaszcza szczeniak z racji posiadania małego żołądka powinien unikać nadmiaru przekąsek. Przysmak powinien być raczej nagrodą oraz zdrowym uzupełnieniem dla regularnie podawanej karmy w suchej lub mokrej postaci. Do naturalnych psich przysmaków tej rasy można z pewnością zaliczyć mięsne przysmaki, które są dostępne w wielu smakowych wersjach. Warto, żebyś swojemu szczeniakowi podawał również mięsne gryzaki, które zadbają o jego uzębienie, a także są źródłem witamin i wielu makro oraz mikroelementów.

Na blogu

Co jest najlepszą wizytówką i świadectwem zdrowia naszego psa? Oczywiście – to piękna, zadbana szata włosowa. Niestety, po długiej zimie jej kondycja może nie być idealna. Na skutek braku słońca, niedostatku ruchu oraz długotrwałego przebywania w ogrzewanych pomieszczeniach sierść czworonoga często pozostawia na wiosnę wiele do życzenia, dlatego właśnie teraz warto zadbać o nią w szczególny sposób, aby szybko odzyskała właściwy blask i zdrowie. Jak się do tego zabrać?

Czytaj więcej

W Polsce żyje około 7 mln kotów, z czego znaczna część to zwierzęta niewychodzące, pozostające praktycznie wyłącznie w zamkniętych pomieszczeniach. Być może dlatego wielu opiekunów tych sympatycznych czworonogów nie pamięta o konieczności zabezpieczania ich przed pasożytami zewnętrznymi, w tym przed kleszczami. Postępowanie takie jest wysoce lekkomyślne, może bowiem łatwo doprowadzić do zagrożenia zdrowia, a nawet życia pupila.

Czytaj więcej

Wielu początkujących akwarystów przychodzi do sklepu zoologicznego z zamiarem zakupu pojedynczej ryby danego gatunku lub ewentualnie dwóch sztuk, czyli tzw. pary. Tymczasem to duży błąd, bowiem zdecydowana większość typowych ryb akwariowych to zwierzęta stadne, żyjące w ławicach. Jak zatem zapewnić im w akwarium odpowiednie warunki.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 6 - 80
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com