Przysmaki naturalne dla psów


Pokazano 1-36 z 54 pozycji

FAQ

Każda przekąska, która nie zawiera w sobie ulepszaczy, konserwantów oraz jest produkowana z naturalnych składników to najzdrowsza opcja dla psa. Z pewnością można postawić na żwacze oraz gryzaki, które są nie tylko psią przekąską, ale również czyszczą psią jamę ustną. Warto dodać, że część naturalnych mięsnych przekąsek jest również wolna od soli, cukrów oraz glutenu. Pamiętaj, tylko żeby przekąsek nie traktować jako typowego posiłku. Powinna to być forma nagrody oraz urozmaicenie w psiej diecie, które pomoże uzupełnić organizm Twojego czworonoga w naturalne mikro- i makroelementy. W naszej ofercie znajdziesz wiele smacznych przekąsek, które są od sprawdzonych producentów.

Warto od czasu do czasu podawać psy naturalne przysmaki dental, które są nie tylko smaczne. Również dzięki nim Twój czworonóg może zadbać o swoją jamę ustną oraz pozbywać się kamienia nazębnego. Wśród przysmaków dentystycznych poleca się zwłaszcza naturalne mięsne przekąski, które są wolne od konserwantów oraz cukrów. Dodatkowo w składzie znajdziesz pełno witamin i naturalnych elementów. Zjedzenie tego typu przekąski nie tylko pomoże w utrzymaniu psiej jamy ustnej w dobrym stanie, ale także uspokaja psa. Warto inwestować w produkty od sprawdzonych producentów — wiele takich znajdziesz w naszym sklepie Aquael.

Psy cierpiące na alergię nie powinny być odcinanie od naturalnego źródła zwierzęcego białka. Również w przekąskach możesz je z łatwością znaleźć. Na rynku jest dużo produktów, które są już konkretnie przystosowane ze składem pod psy cierpiące na alergię. Poleca się zwłaszcza przysmaki z dziczyzną, jagnięciną, mięsem kaczki, koniną, indykiem, a nawet egzotycznym mięsem strusia. Poleca się również czyste białko pochodzące z larw owadów. Kiedy pies ma problemy z alergią, kategorycznie nie można mu podawać produktów z tuńczykiem w składzie — zawiera on sporą ilość histaminy.

Jork, a zwłaszcza szczeniak z racji posiadania małego żołądka powinien unikać nadmiaru przekąsek. Przysmak powinien być raczej nagrodą oraz zdrowym uzupełnieniem dla regularnie podawanej karmy w suchej lub mokrej postaci. Do naturalnych psich przysmaków tej rasy można z pewnością zaliczyć mięsne przysmaki, które są dostępne w wielu smakowych wersjach. Warto, żebyś swojemu szczeniakowi podawał również mięsne gryzaki, które zadbają o jego uzębienie, a także są źródłem witamin i wielu makro oraz mikroelementów.

Na blogu

Komercyjne karmy dla psów dostępne w sklepach zoologicznych można podzielić na suche i mokre. Różnią się między sobą konsystencją i walorami smakowymi, a także kalorycznością. Jakie są zalety każdego z tych rodzajów pożywienia i czy warto łączyć je ze sobą?

Czytaj więcej

W okresie przedświątecznym wielu z nas zastanawia się nad przyjęciem pod swój dach kota. Zdaniem niektórych naukowców zwierzęta te potrafią emitować dobrą energię, zaś przebywanie wraz z nimi w jednym pomieszczeniu uspokaja, relaksuje i skutecznie eliminuje stres. Zanim jednak to niezwykłe stworzenie zagości w naszym domu należy zapewnić mu niezbędne akcesoria. Czego potrzebuje każdy kot?

Czytaj więcej

Święta to doskonały moment, aby rozpocząć swoją przygodę z akwarystyką, jak również zaszczepić to hobby naszym najbliższym podarowując im pod choinkę wszystko, co niezbędne do założenia ich pierwszego zbiornika. Co powinno wchodzić w skład takiego prezentu, aby jak najlepiej spełnił on swoje zadanie?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 6 - 90
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com