Karma i przysmaki dla myszy


Pokazano 1-36 z 43 pozycji

Odpowiednio zbilansowana karma dla zwierząt to gwarancja ich dobrego samopoczucia, zdrowia i dobrej kondycji. Niezależnie więc od tego, czy opiekujesz się psem, kotem czy niedużym gryzoniem, warto zadbać o to, aby zagwarantować pupilowi odpowiednie do jego potrzeb pożywienie. W przypadku gryzoni warto sięgnąć po pełnowartościowy pokarm dla myszy, który zagwarantuje im optymalną ilość składników odżywczych i zadba o prawidłowe działanie układu pokarmowego. 

Zamów najlepsze produkty dla myszy:

W ofercie naszego sklepu zoologicznego AquaelZoo prezentujemy szeroki wybór różnego rodzaju karmy i przysmaków dla myszy, które zapewnią Twojemu gryzoniowi wszystko to, czego potrzebuje do prawidłowego rozwoju. Pokarm w granulacie, kolby, siano i mieszanki warzyw i roślin to idealna propozycja dla każdej myszy, która chętnie sięga po nowe smaki i preferuje urozmaicony pokarm. Zajrzyj do naszego sklepu online na aquaelzoo.pl i sprawdź, jaki rodzaj pokarmu dla myszy będzie idealny dla Twojego małego pupila!

Pokarm dla myszy w formie uniwersalnego siana

Doskonałym i praktycznym rozwiązaniem problemu z odpowiednim rodzajem pokarmu dla myszy jest siano, które może również posłużyć jako miękkie i wygodne podłoże do klatki czy transportera. Warto zdecydować się na taki rodzaj karmy, ponieważ jest to niezwykle praktyczny i oszczędny patent. Nie musisz martwić się o to, że Twój gryzoń będzie głodny, nawet jeśli skończy mu się granulat lub kolba, ponieważ myszy bardzo chętnie sięgają po naturalne i zdrowe siano, ponieważ jest bardzo aromatyczne i zdrowe. Jest ono bogatym źródłem wielu składników odżywczych, a przy tym reguluje cały układ pokarmowy, co wpływa na doskonałą kondycję i prawidłowy rozwój myszy. Aromatyczne siano wspomaga również proces regularnego ścierania zębów, co jest niezwykle istotne w codziennym funkcjonowaniu każdego gryzonia, nie tylko myszy. W ofercie naszego sklepu AquaelZoo oferujemy naturalne i ekologiczne siano oraz takie, które zostało wzbogacone o atrakcyjne dla zwierzaka dodatki, jak na przykład mięta lub kwiaty.

Kolby i granulaty - idealna forma pokarmu dla myszy

Kolejnym rodzajem pokarmu dla myszy, jaki znajdziesz w naszym sklepie internetowym AquaelZoo, jest granulat oraz kolby, które możesz przymocować do klatki, dzięki czemu gryzonie chętniej będą po nie sięgać, zaspokajając przy tym silną potrzebę ścierania zębów. Kolby, czyli mieszanka starannie wyselekcjonowanych ziaren, suszonych owoców i warzyw, dostarcza ogromnej ilości składników mineralnych i odżywczych, a przy tym pozytywnie wpływa na prawidłowy rozwój i dobrą kondycję domowego gryzonia. Pokarm dla myszy w postaci granulatu to nic innego jak mieszanka traw i zbóż, zbilansowana w taki sposób, aby utrzymać odpowiedni poziom składników odżywczych oraz witamin w diecie gryzonia. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby Twój gryzoń odżywiał się prawidłowo i różnorodnie, postaw na granulat oraz kolby, które są bardzo chętnie wybierane przez myszy i zaspokajają potrzebę regularnego ścierania zębów.

Jakie przekąski dla myszy warto wybrać, aby urozmaicić codzienną dietę gryzonia?

W ofercie naszego sklepu online na aquaelzoo.pl oferujemy nie tylko akcesoria i wyposażenie dla zwierząt czy klatki dla myszy, ale również pełnowartościowy pokarm i przekąski, które urozmaicą codzienną dietę każdego gryzonia. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby Twój gryzoń rozwijał się prawidłowo, miał możliwość regularnego ścierania zębów i utrzymania doskonałej kondycji, postaw na bogate w niezbędne witaminy i składniki mineralne przekąski dla myszy. Oferujemy różnego rodzaju suszone owoce, takie jak jabłka czy owoce tropikalne, mieszanki warzyw, aromatyczne gryzaki oraz grysiki witaminowe. Taka forma przekąsek dla myszy jest idealnym urozmaiceniem diety i uzupełnieniem brakujących witamin, substancji odżywczych i wszelkich pozostałych minerałów, potrzebnych gryzoniom do utrzymania dobrej kondycji i pełni zdrowia. Jeśli zatem szukasz odpowiednio zbilansowanego pokarmu dla myszy, zajrzyj do naszego sklepu internetowego AquaelZoo i wybierz najlepszą karmę i przekąski dla Twojego gryzonia!

Na blogu

To jedna z najbardziej rozpowszechnionych dolegliwości, która bywa wyjątkowo uciążliwa dla naszych czworonogów. Choć objawy zapalenia pęcherza moczowego u psa występują najczęściej u psich seniorów, mogą pojawić się również u szczeniaków i dorosłych osobników. Ryzyko infekcji zwiększa się, gdy nasz pupil przez dłuższy czas przebywa na chłodzie. Długie spacery w mokre, zimne dni, wilgotna sierść i kąpiele w zimnej wodzie latem - wszystko to sprzyja namnażaniu się groźnych bakterii.

Czytaj więcej

Żyć jak pies z kotem... To stare powiedzenie jest mocno nieaktualne, bo w wielu domach zwierzaki te świetnie ze sobą koegzystują. Mało tego, często łatwiej jest pogodzić ze sobą kota i psa niż kota z... drugim kotem. Wynika to z samotniczej natury naszych mruczków, dla których inny kot jest swego rodzaju konkurencją, a pies nie. Jeżeli jesteśmy dumnymi opiekunami obydwu tych zwierzaków, pamiętajmy jednak, że kot to nie pies i niektóre produkty dedykowane dla psów mogą mu zwyczajnie zaszkodzić. Na co trzeba uważać?

Czytaj więcej

Witaminy są organicznymi związkami chemicznymi o rozmaitej budowie niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wraz z białkami, tłuszczami i węglowodanami stanowią konieczny element diety. Dotyczy to również ryb akwariowych. W sklepach zoologicznych możemy znaleźć rozmaite preparaty witaminowe przeznaczone dla tej grupy organizmów. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 6 - 38
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com