Świnka Morska

Świnki morskie to zwierzęta, które doskonale czują się w domowym środowisku, jeśli mają zapewnione odpowiednie warunki bytowe. Jeśli więc jesteś właścicielem tego wyjątkowego gryzonia lub dopiero planujesz zakupić zwierzaka, zadbaj o to, aby zagwarantować mu optymalnej wielkości klatkę, odpowiedni rodzaj podłoża, dobrze zbilansowaną, pełnoporcjową karmę oraz gadżety, które pozwolą gryzoniowi wyciszyć się i odizolować od czynników ze świata zewnętrznego. W naszym internetowym sklepie AquaelZoo znajdziesz atrakcyjną ofertę produktów przeznaczonych do hodowli gryzoni, począwszy od przestronnych klatek, poprzez poidełka po trociny dla świnek morskich i ściółki. Warto zadbać o komfort tych niesamowitych gryzoni, które kochają odpoczynek i cenią sobie spokój i długi sen, a przy tym potrzebują dobrze dopasowanej karmy, która utrzyma je w doskonałej kondycji i dostarczy niezbędnych witamin i składników odżywczych. Wejdź na aquaelzoo.pl i sprawdź, jakie produkty dla świnek morskich posiadamy w naszej atrakcyjnej ofercie!


Pokazano 1-12 z 167 pozycji

Na co zwrócić uwagę, wybierając odpowiednią klatkę dla świnki morskiej?

Wybór odpowiedniej klatki dla gryzonia wydaje się być dość łatwym zadaniem, jednak przed zakupem warto wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii, takich jak wielkość zwierzęcia, jego potrzeby związane z aktywnością, solidność wykonania i wytrzymałość owego produktu. Świnki morskie to gryzonie o dość dużych rozmiarach, dlatego bardzo ważne jest, aby zapewnić im odpowiednią przestrzeń w klatce. W ofercie naszego sklepu online na aquaelzoo.pl znajdziesz rewelacyjne, jedno i dwupoziomowe klatki o różnych rozmiarach, które zapewnią absolutną wygodę i komfort Twojej śwince morskiej. Warto również sprawdzić, czy wraz z klatką w komplecie znajduje się poidełko, dostarczające na bieżąco gryzoniowi wody, oraz domek, dzięki któremu Twój zwierzak będzie miał doskonałe miejsce do wyciszenia się i relaksującego odpoczynku. Klatki dostępne w naszej ofercie są bardzo łatwe w czyszczeniu, ponieważ możesz odczepić górną jej część od kuwety, w której znajduje się podłoże, co znacznie ułatwia regularne utrzymywanie porządku w klatce.

Jakie akcesoria do klatki dla świnki morskiej wybrać?

Kompletując wyposażenie do klatki dla Twojej świnki morskiej, zwróć uwagę na gadżety, które podniosą komfort bytowania zwierzęcia i wpłyną pozytywnie na jego rozwój. Artykuły, takie jak domki, poidełka czy odpowiednie podłoże to podstawowe elementy, o których musisz bezwzględnie pamiętać. Nieduży, aczkolwiek komfortowy domek zapewni Twojej śwince morskiej wygodny i spokojny sen, zaś odpowiednio dopasowane podłoże zagwarantuje neutralizację przykrych zapachów oraz wysokie wchłanianie wilgoci. Trociny dla świnki morskiej sprawdzą się rewelacyjnie, jeśli zależy Ci na naturalnej i ekologicznej ściółce, która będzie higieniczna i bezproblemowa w wymianie. Dodatkowo warto postawić na praktyczne i pojemne poidełka, zapewniające gryzoniowi stały dostęp do wody pitnej, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o notoryczne jej rozlewanie po całej klatce.

Czy karma dla świnki morskiej musi być odpowiednio zbilansowana?

Poza dopasowaniem odpowiedniej klatki i jej wyposażenia równie istotną kwestią w domowej hodowli świnek morskich jest wybór optymalnego pokarmu. Świnki morskie, podobnie jak pozostałe gryzonie, posiadają wysoką potrzebę ścierania zębów, dlatego bardzo chętnie sięgają po pokarm, który zapewni im możliwość chrupania i rozgryzania twardych ziarenek. W ofercie naszego internetowego sklepu AquaelZoo znajdziesz pełnoporcjową karmę dla świnek morskich w formie praktycznych kolb, które możesz przymocować do klatki, pokarmu w kształcie krokietów, siana i jego mieszanek oraz suszonych warzyw i owoców. Wszystkie produkty spożywcze posiadają optymalną ilość składników odżywczych i witamin oraz błonnik, regulujący przemianę materii i wpływający zbawiennie na układ pokarmowy. Możesz więc śmiało wybrać taką formę karmy dla świnki morskiej, jaką będzie Ci wygodnie porcjować lub po prostu zaobserwujesz pozytywną reakcję gryzonia na dany przysmak. Zajrzyj na aquaelzoo.pl i sprawdź nasz katalog online z produktami dla świnek morskich!

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 4 - 490
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com