Karma dla żółwia


Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Zadbaj o zdrowie żółwia dzięki odpowiednio dopasowanej karmie. W AquaelZoo znajdziesz produkty, które odpowiadają na wszystkie potrzeby zwierząt. Oferujemy karmy dla żółwia, które pokrywają zapotrzebowanie zwierzęcia na wszystkie niezbędne mu składniki odżywcze. Dzięki temu skorupa formuje się prawidłowo, a żółw zachowuje zdrowie. Sprawdź, jaki pokarm przygotowaliśmy i wybierz produkt, dzięki któremu dostarczysz zwierzęciu niezbędnych witamin oraz mikro- i makroelementów.

Zobacz wszystkie produkty do terrarium:

Poznaj zróżnicowaną ofertę karm dla żółwi

Karmienie żółwi nie musi być trudne. W AquaelZoo znajdziesz pokarm, który został właściwie zbilansowany, dlatego zapewnia zwierzęciu wszystko, co jest mu potrzebne, żeby na długo zachował zdrowie. Oferujemy między innymi pokarm podstawowy dla żółwi lądowych. Jest on bogaty w trawę i zioła. Zawiera między innymi tymotkę odpowiadają za przyjemny smak, a także kwiaty nagietka, babkę lancetowatą oraz mniszka lekarskiego, dzięki którym zapach pokarmu jest przyjemny. W naszym asortymencie znajduje się karma dla żółwia, która charakteryzuje się obniżonym poziomem białka, a podwyższonym poziomem włókna, dzięki czemu żółw może rozwijać się prawidłowo. Jego skorupa ma szansę formować się we właściwy sposób. Oferowany pokarm cechuje się też odpowiednim stosunkiem wapnia do fosforu, dzięki czemu zapobiega rozwojowi krzywicy.

W naszym asortymencie znajduje się również pokarm dla żółwi wodnych – ma on w swoim składzie niewielkie skorupiaki, owady, dżdżownice i mięczaki oraz substancje roślinne. Tak skomponowany produkt pokrywa dzienne zapotrzebowanie zwierzęcia minerały i wapń, które są mu niezbędne do budowy skorupy. Oferujemy również pokarm dla żółwi wodnych i ziemnowodnych – został on wzbogacony o Gammarus pulex, czyli kiełże. Dzięki temu pokarm zawiera zwiększoną ilość białka, chitynę oraz nienasycone kwasy tłuszczowe. Pamiętaj, żeby zawsze usuwać niezjedzony pokarm z terrarium.

Poznaj inne produkty do terrarystyki

Zdrowe karmienie żółwia jest możliwe dzięki karmom z naszej oferty. Znajdziesz w niej jednak znacznie więcej produktów, które umożliwią Ci rozpoczęcie przygody z terrarystyką. W naszym asortymencie nie brakuje terrariów w różnych rozmiarach – wybierzesz spośród nich model dopasowany do potrzeb zwierzęcia oraz rozmiaru pomieszczenia, w którym planujesz ustawić wiwarium. Oferujemy również podłoża do terrarium – są przeznaczone zarówno dla zwierząt żyjących w deszczowych lasach tropikalnych, jak i suchych, piaszczystych miejscach. W AquaelZoo dbamy również o akwarystów, dlatego oferujemy duży wybór pokarmu dla ryb, grzałki, filtry, a także preparaty, które służą do oczyszczania wody. Dzięki produktom z naszej oferty możesz cieszyć się estetycznym oczkiem wodnym w ogrodzie. Oferujemy między innymi grzałki, które pozwolą rybom przetrwać zimę. Dostępne są też preparaty przeznaczone do sprawnego usuwania glonów. Sprawdź też lampy ogrodowe, które zamontujesz na dnie zbiornika. Dzięki nim stworzysz wyjątkową dekorację świetlną w zbiorniku wodnym, który będzie pięknie prezentował się wieczorem.

Na blogu

Komercyjne karmy dla psów dostępne w sklepach zoologicznych można podzielić na suche i mokre. Różnią się między sobą konsystencją i walorami smakowymi, a także kalorycznością. Jakie są zalety każdego z tych rodzajów pożywienia i czy warto łączyć je ze sobą?

Czytaj więcej

W okresie przedświątecznym wielu z nas zastanawia się nad przyjęciem pod swój dach kota. Zdaniem niektórych naukowców zwierzęta te potrafią emitować dobrą energię, zaś przebywanie wraz z nimi w jednym pomieszczeniu uspokaja, relaksuje i skutecznie eliminuje stres. Zanim jednak to niezwykłe stworzenie zagości w naszym domu należy zapewnić mu niezbędne akcesoria. Czego potrzebuje każdy kot?

Czytaj więcej

Święta to doskonały moment, aby rozpocząć swoją przygodę z akwarystyką, jak również zaszczepić to hobby naszym najbliższym podarowując im pod choinkę wszystko, co niezbędne do założenia ich pierwszego zbiornika. Co powinno wchodzić w skład takiego prezentu, aby jak najlepiej spełnił on swoje zadanie?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 13 - 40
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com