Filtry akwariowe


Pokazano 1-36 z 40 pozycji

Filtry akwariowe to najważniejsze urządzenia pozwalające zachować krystalicznie czystą i zdrową wodę. Oferowane filtry wyróżniają się zaawansowaną technologią i opatentowanymi rozwiązaniami. Są ekonomiczne, skuteczne i niezawodne. Wybierz najlepszy filtr do swojego akwarium – zewnętrzny (kubełkowy), wewnętrzny lub kaskadowy. Szczególnie polecamy filtr ULTRAMAX – eksperta w dziedzinie filtracji!

Filtry akwariowe to niezbędne produkty, które pozwolą Ci na utrzymanie czystej i zdrowej wody w akwariach. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się akwarystyką zawodowo, czy planujesz założyć swoje własne, domowe akwarium, zadbaj o podstawowe i obowiązkowe wręcz elementy wyposażenia zbiornika wodnego. Jednym z takich urządzeń, które znacznie wpływają na jakość wody, są filtry akwariowe. W naszym internetowym sklepie z artykułami zoologicznymi AquaelZoo znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju filtrów. Proponujemy Ci filtry zewnętrzne, czyli przeznaczone do instalacji na zewnątrz akwarium oraz filtry wewnętrzne — montowane w środku zbiornika. Oferujemy również pompy turbinowe, służące do przepompowywania wody i przeznaczone do filtrów kanistrowych. W zależności od Twoich preferencji i potrzeb, możesz wybrać idealny filtr do Twojego akwarium, który doskonale sprawdzi się do uzdatniania wody w zbiorniku.

W jaki sposób zadbać o czystą wodę w akwarium? Wybierz mechaniczne filtry wewnętrzne

Mechaniczne filtry wewnętrzne są mocowane wewnątrz zbiornika wodnego po to, aby sprawnie oczyszczać i napowietrzać wodę przy niskim zużyciu energii elektrycznej. Dzięki temu są one niezwykle wydajne i solidne, a zarazem ciche i dyskretne podczas pracy. Takie filtry zostały wyposażone w odporną na zapychanie gąbkę, która stanowi zaporę dla wszelkich nieczystości, takich jak resztki pokarmu czy odchody, oraz stanowi element filtracji biologicznej Filtry wewnętrzne posiadają bardzo prosty system montażu i nie wymagają użycia dodatkowych narzędzi, co sprawia, że są praktyczne i wygodne w użyciu. W naszej ofercie filtrów akwarystycznych znajdziesz rewelacyjny wybór mechanicznych filtrów wewnętrznych, które doskonale sprawdzą się w każdym akwarium. Jeśli zależy Ci na regularnym oczyszczaniu i napowietrzaniu wody tak, aby zapewnić swoim rybkom odpowiednie warunki bytowe i rozwojowe, postaw na sprawdzone i niezawodne modele.

Jakie rodzaje filtrów zewnętrznych znajdziesz w AquaelZoo?

Filtry zewnętrzne to również produkty służące do uzdatniania wody, jednak w przeciwieństwie do tych wewnętrznych są montowane na zewnątrz zbiorników wodnych. W naszym sklepie online oferujemy dwa rodzaje takich filtrów: przelewowe (kaskadowe) i kubełkowe. Zadaniem każdego z nich jest oczywiście oczyszczanie i napowietrzanie wody, dlatego sprawdzą się niemal w każdym akwarium. Filtry zewnętrzne przelewowe to takie, które posiadają podwieszany pojemnik, mocowany na zewnętrznej ścianie akwarium. Filtr przelewowy uzdatnia wodę przy pomocy specjalnego ssaka, transportującego ciecz do głównego pojemnika przez wkłady filtracyjne lub gąbkę. W taki sposób w Twoim akwarium pojawi się krystalicznie czysta woda, a Twoje ryby będą cieszyć się odpowiednim środowiskiem i warunkami bytowymi. Obok filtrów przelewowych uwagę zwracają też filtry zewnętrzne kubełkowe, które sprawdzą się w każdym akwarium słodkowodnym. Wzbogacone są o dużą ilość wkładów filtracyjnych, dzięki czemu nie wymagają częstego czyszczenia, a przy tym gwarantują sprawne, ciche i bezproblemowe oczyszczanie wody. Energooszczędny silnik sprawia, że są to produkty ekologiczne, dlatego warto zamówić takie właśnie modele.

Jaki rodzaj filtra akwariowego wybrać do domowego zbiornika wodnego?

W naszym internetowym sklepie z artykułami zoologicznymi AquaelZoo prezentujemy szeroki wybór akcesoriów niezbędnych do każdego akwarium, w tym przede wszystkim filtry akwariowe. Filtry są produktami o największym znaczeniu, ponieważ odpowiadają za oczyszczanie wody oraz dostarczenie odpowiedniej ilości tlenu do zbiornika. Dzięki takim gadżetom możesz zapewnić swoim rybom optymalne warunki bytowe i idealne środowisko do prawidłowego rozwoju. Czysta woda jest głównym czynnikiem wpływającym na zdrowie i witalność zwierząt wodnych, w tym właśnie rybek i krewetek. W zależności od tego, jakiej wielkości posiadasz akwarium, możesz wybrać idealnie dopasowany filtr, który będzie przepompowywał wodę i natleniał ją. Jeśli jesteś właścicielem dużej hodowli rybek akwariowych, postaw na większe filtry zewnętrzne lub wewnętrzne, jeśli zaś Twój zbiornik wodny jest niewielki, wybierz nieduży, klasyczny filtr wewnętrzny, który będzie zajmował minimalną ilość miejsca.

AquaelZoo — sprawdzona jakość, szeroki wybór akcesoriów i filtrów akwariowych

Jako specjalistyczny sklep internetowy z artykułami zoologicznymi i akwarystycznymi w naszym katalogu online prezentujemy wszystko to, czego potrzebujesz do założenia własnego, domowego akwarium. Przedstawiamy szeroką gamę niezbędnych do oczyszczania wody filtrów zewnętrznych, a także wewnętrznych, które sprawią, że Twój zbiornik wodny będzie zawsze czysty, zadbany i bezpieczny dla rybek.  Postaw na sprawdzoną jakość, praktyczne zastosowanie i bezproblemowy, szybki montaż bez pomocy dodatkowych narzędzi! Zadbaj o swoje akwarium już dziś i zapewnij swoim zwierzętom wodnym odpowiednie warunki środowiskowe, dzięki profesjonalnym, solidnym i energooszczędnym filtrom akwariowym! Wybierz optymalnej wielkości filtr wewnętrzny lub zewnętrzny już teraz. 

Na blogu

Wiele psów, zwłaszcza małych ras, bywa wybrednych w jedzeniu. Zdarza im się przysłowiowo „kręcić nosem” na podawaną karmę. Czy jednak rzeczywiście chodzi tutaj o nos i czy zapach karmy faktycznie decyduje o jej atrakcyjności dla psa?

Czytaj więcej

Kuweta jest niezbędnym podstawowym akcesorium dla każdego kota. Należy dobrać ją pod kątem wymagań  i preferencji pupila, w tym jego rozmiarów. Równie ważny jest żwirek, którym ją napełnimy. Co oferują nam sklepy zoologiczne? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej

Kupowanie nowych ryb to dla pasjonata akwarystyki nie lada przyjemność. Może się wiązać z ryzykiem, bowiem wraz przyniesionymi ze sklepu zwierzętami możemy zawlec do akwarium niepożądane choroby, które bywają zjawiskiem powszechnym.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 32 - 2799
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com