Karma i przysmaki dla świnki morskiej


Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Wybór odpowiedniego pokarmu dla świnki morskiej może wydawać się z pozoru niezbyt istotnym problemem, jednak niezależnie od tego, jakiego gatunku jest Twój pupil, warto zadbać o optymalną dla niego dietę. Starannie wyselekcjonowane składniki i witaminy, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju gryzoni, powinny znaleźć się w każdym spożywczym produkcie przeznaczonym dla świnki morskiej. 

Zamów najlepsze produkty dla świnek morskich:

W naszym internetowym sklepie AquaelZoo oferujemy więc doskonały wybór idealnej jakości, pełnoporcjowego pokarmu dla świnek morskich, dzięki któremu Twój gryzoń będzie rozwijał się prawidłowo w pełnym zdrowiu. Zarówno karma w postaci niewielkich krokietów, jak i owocowe lub warzywne przysmaki doskonale wpływają na kondycję gryzoni i dostarczają wszelkich niezbędnych do życia składników odżywczych. Zajrzyj więc do naszego sklepu online na aquaelzoo.pl i sprawdź, co mamy do zaoferowania dla Twojej świnki morskiej!

Pełnoporcjowy pokarm dla świnki morskiej z dodatkiem niezbędnych witamin

W ofercie naszego sklepu zoologicznego online AquaelZoo, obok klatek i akcesoriów do utrzymania czystości, znajdziesz doskonałej jakości pełnoporcjową karmę dla gryzoni. Świnki morskie to zwierzęta, które mają wysokie zapotrzebowanie na witaminę C, szczególnie w przypadku ciężarnych samic. Należy więc zadbać o to, aby dostarczyć im wszelkich niezbędnych witamin i składników odżywczych wraz z jedzeniem. Pokarm dla świnek morskich w formie mieszanki zbóż, roślin i suszonych owoców, wzbogacony właśnie w witaminę C, to idealna propozycja dla każdego gryzonia. Oferujemy również karmę w postaci krokietów, które są bardzo chętnie rozgryzane przez gryzonie, aromatyczne siano, pełniące funkcję również ekologicznej ściółki oraz różnego rodzaju mieszanki z domieszką zbóż, nasion i witamin. Zadbaj o dobrze zbilansowaną dietę Twojej świnki morskiej i postaw na pokarm najwyżej jakości, który zapewni zwierzęciu prawidłowy rozwój i pełnię zdrowia.

Przysmaki dla świnki morskiej - kiedy warto po nie sięgnąć?

Na aquaelzoo.pl znajdziesz nie tylko pełnoporcjowy pokarm, ale również różnego rodzaju przysmaki dla świnki morskiej, które są rewelacyjnym sposobem na urozmaicenie codziennej diety Twojego zwierzaka. Gryzonie, jako zwierzęta posiadające silną potrzebę ścierania zębów, szukają interesujących i aromatycznych produktów, które pozwolą im zaspokoić swoje pierwotne instynkty. Przysmaki dla świnki morskiej są doskonałym patentem na to, aby zapewnić Twojemu pupilowi stały dostęp do twardych i trudnych do rozgryzienia nasion. Kolby, złożone z mieszanki nasion, suszonych owoców, warzyw i dodatków roślinnych, idealnie nadają się jako smaczna przekąska, pozwalająca na długie i efektywne gryzienie i skubanie. Możesz również postawić na pojedyncze suszone warzywa lub owoce oraz gotowe mieszanki i gryzaki. Warto zadbać o podstawowe potrzeby swojego gryzonia, dlatego serdecznie zachęcamy do zakupu smakowitych i przykuwających uwagę gryzoni na dłuższy czas przekąsek i przysmaków dla świnek morskich, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym AquaelZoo.

Dieta świnki morskiej - na co zwrócić uwagę?

Każdy właściciel zwierzaka, niezależnie od gatunku pupila, ma obowiązek dbania o jego komfort, zdrowie i prawidłowy rozwój. Gryzonie, mimo że są niewielkimi zwierzętami, które nie wymagają takiego ogromu uwagi jak psy czy koty, również potrzebują odpowiednio zbilansowanej karmy i urozmaiconej diety. Na naszej stronie internetowej aquaelzoo.pl znajdziesz szeroką ofertę pokarmu dla świnek morskich, zapewniającego optymalną ilość witamin, przede wszystkim zaś witaminy C, składników odżywczych i błonnika, niezbędnego do regulacji przemiany materii. Zarówno pełnoporcjowa karma, jak i przysmaki dla świnki morskiej powinny być dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego osobnika, dlatego warto stopniowo urozmaicać dietę gryzoni i wprowadzać kolejno nowe produkty, obserwując reakcję pupila. Możesz śmiało postawić na uniwersalne siano, które jest także idealnym sposobem na wygodną i komfortową ściółkę, oraz mieszanki z aromatycznymi kwiatami, ziołami i warzywami. Wszystko, czego potrzebuje Twoja świnka morska, znajdziesz na aquaelzoo.pl!

Na blogu

Psy są chętnie wybieranymi domowymi pupilami, bo nawiązują silną więź z opiekunem i lubią mu towarzyszyć. Kiedy jednak pracujemy i musimy naszego ukochanego czworonoga zostawić samego w domu zdarza się, że niektóre psy bardzo przeżywają rozłąkę, stresują się, wokalizują albo niszczą. Jak temu zaradzić? Przede wszystkim stopniowo trenuj pozostawanie w domu i nagradzaj za dobre zachowanie.

Czytaj więcej

W Polsce i we Włoszech to święto obchodzone jest 17 lutego. Co ciekawe i godne podkreślenia, pomysłodawcą tego Dnia jest polski felinolog, Wojciech Albert Kurkowski, a świętujemy już do 2006 roku! Prowadzone są też wybory Kociarza Roku.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 6 - 100
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com