Preparaty do oczka


Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Oczko wodne to efektowna dekoracja ogrodu, jednak traci wystrój urok, kiedy zostaje zanieczyszczone glonami. W AquaelZoo znajdziesz preparaty, dzięki którym błyskawicznie pozbędziesz się problemu z niechcianymi roślinami. Oferujemy środki przywracające wodzie klarowność. Dzięki nim zadbasz o zdrowie mieszkańców oczka wodnego i pozbędziesz się nieprzyjemnego zapachu zbiornika. Sprawdź, jakie preparaty do zwalczania glonów przygotowaliśmy i wybierz produkt, dzięki któremu zadbasz o przejrzystość wody.

Zobacz inne produkty do ogrodu:

Preparaty do zwalczania glonów – poznaj bogatą ofertę

W naszym asortymencie znajdziesz preparaty do oczka wodnego, dzięki którym z łatwością zadbasz o czystość zbiornika. Oferujemy środki do zwalczania glonów. To produkty, które powodują obumarcie glonów oraz hamują ich wzrost. Oferujemy preparaty, dzięki którym glony unoszą się na powierzchni wody, co ułatwia ich usunięcie. Oczyszczają one mętną wodę na zasadzie koagulacji – to oznacza, że pływające cząstki glonów są ze sobą zlepiane, dlatego łatwiej je sprawnie usunąć. W ten sam sposób preparaty potrafią usunąć ze zbiornika muł. W naszym asortymencie znajdziesz również środki, dzięki którym przeprowadzisz skuteczne odkażanie wody. Dzięki nim pozbędziesz się szkodliwych bakterii i grzybów, które mają bezpośredni wpływ na zdrowie ryb.

Preparat do oczka wodnego – dlaczego warto stosować?

Antyglon do oczka wodnego to preparat, który hamuje rozwój niechcianych roślin. Możesz więc stosować go prewencyjnie, żeby uniknąć problemu z zanieczyszczeniem zbiornika. Preparaty do oczek wodnych mają jednak więcej zalet stosowania – w naszej ofercie znajdziesz produkty, które wiążą toksyczny siarkowodór, który powstaje w wyniku procesów gnilnych na dnie. Dzięki temu nie tylko pozbędziesz się brzydkiego zapachu ze zbiornika, lecz także ochronisz ryby przed zatruciem. Warto stosować również preparaty umożliwiające odkażanie wody, czyli usuwanie z niej grzybów, wirusów i bakterii. W ten sposób ochronisz ryby przed chorobami. Środki do odkażania wody mogą być również stosowane do różnych sprzętów, na przykład podbieraków czy siatek. Użycie preparatów nie sprawi Ci trudności. Płynna forma znacznie ułatwi przeprowadzenie oczyszczania zbiornika wodnego. Preparat do oczek wodnych są dostępne w wygodnych butelkach z bezpieczną zakrętką.

Poznaj pozostałe produkty z AquaelZoo

Antyglony i pozostałe preparaty do odkażania wody to tylko część naszej rozbudowanej oferty, dzięki której zadbasz o wyjątkowy wygląd oczka wodnego. W naszym asortymencie znajdziesz również sterylizatory, których zadaniem jest niszczenie glonów oraz zadbanie o klarowność wody. Dzięki naszej ofercie zadbasz o zdrowie ryb – znajdziesz w niej bowiem odpowiednio zbilansowany pokarm, który sprawi, że mieszkańcy zbiornika wodnego będą pięknie się wybarwiać. Dzięki naszemu asortymentowi zadbasz o wyjątkowy wygląd zbiornika – możesz urozmaicić go przy pomocy lamp, które umieścisz na dnie. Są bezpieczne w użytkowaniu oraz tanie w eksploatacji dzięki wykorzystaniu energooszczędnej technologii LED.

Na blogu

Kleszcze tak wysoce przystosowały się do zmian warunków środowiskowych, że możemy mówić praktycznie o całorocznym zagrożeniu. U kleszczy łąkowych mówi się o wiosennych i jesiennych szczytach aktywności. Warto stale przypominać opiekunom zwierząt, że profilaktyka przeciwko tym pasożytom może wręcz uratować ich podopiecznym życie.

Czytaj więcej

Kuweta jest niezbędnym podstawowym akcesorium dla każdego kota. Należy dobrać ją pod kątem wymagań i preferencji pupila, w tym jego rozmiarów. Równie ważny jest żwirek, którym ją napełnimy. Co oferują nam sklepy zoologiczne? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej
Filtruj według
Marka
Cena
Filtruj
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com