Trociny i ściółka dla myszy


Pokazano 1-36 z 40 pozycji

Odpowiednie wyposażenie kącika dla gryzoni, w tym przypadku klatki, to gwarancja dobrego samopoczucia i prawidłowego rozwoju tych niewielkich, udomowionych zwierząt. Praktyczne akcesoria, dobrze zbilansowany pokarm dla myszy oraz optymalnej wielkości klatka to podstawowe produkty, w jakie należy się zaopatrzyć przed zakupem gryzoni. Dodatkowo bardzo istotną kwestią jest wybór odpowiedniego podłoża, które będzie doskonale wchłaniać wilgoć, neutralizować nieprzyjemne zapachy oraz pozwoli myszom na komfortowe i szybkie poruszanie się po całej klatce. 

Zamów najlepsze produkty dla myszy:

W ofercie naszego sklepu internetowego z akcesoriami dla zwierząt domowych znajdziesz ekologiczne trociny dla myszy oraz ściółkę naturalną, która zagwarantuje gryzoniowi absolutny komfort. Drewno, z jakiego powstały wszystkie trocinowe podłoża, które oferujemy na aquaelzoo.pl, charakteryzuje się działaniem bakteriobójczym. Pozostałe materiały, takie jak celuloza, która również tworzy bardzo komfortową ściółkę, jest całkowicie biodegradowalna i absolutnie bezpieczna dla zwierząt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!

Jak wybrać odpowiedni rodzaj podłoża do klatki dla myszy?

Mimo że wybór ściółki do klatki dla gryzoni wydaje się być błahostką, warto zdecydować się na taki rodzaj podłoża, dobrze pochłaniający zarówno wilgoć, jak i brzydkie zapachy. Ściółka naturalna stanowi doskonały przykład podłoża, które jest całkowicie bezpieczne dla zwierząt i przy tym neutralizuje wszelkie nieprzyjemne zapachy. Warto więc wybierać podłoża ekologiczne i naturalne, stworzone z drewna, które bardzo szybko pochłania wilgoć i gwarantuje gryzoniowi absolutny komfort. Trociny, jakie znajdziesz w naszym sklepie online na aquaelzoo.pl są bezpyłowe i bardzo łatwe w sprzątaniu, dlatego nie musisz się martwić o uciążliwe porządki i trudność w utrzymaniu świeżego podłoża w klatce. Wystarczy, że raz na kilka dni wymienisz całą ściółkę, a zapewnisz wygodę i komfort nie tylko swoich myszy, ale również domownikom, ponieważ zminimalizujesz ryzyko rozprzestrzeniania się nieprzyjemnych aromatów po całym mieszkaniu.

Ekologiczne i aromatyczne trociny dla Twojego gryzonia

Doskonałym przykładem ekologicznego i naturalnego podłoża do klatki dla myszy są trociny, wykonane z drewna o właściwościach bakteriobójczych. Wióry przeszły proces odpylania, dzięki czemu sprawdzą się nie rzadko nawet u myszy podatnych na alergie, więc możesz śmiało zastosować taki rodzaj ściółki u wrażliwych gryzoni. Wysoki poziom wchłaniania wody oraz neutralizacja przykrych zapachów sprawia, że trociny są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla myszy, ale również wielu innych zwierząt domowych. W ofercie naszego sklepu AquaelZoo znajdziesz klasyczne, naturalne trociny oraz takie, które posiadają dodatek bezpiecznych i przebadanych, owocowych aromatów. Taka zapachowa ściółka nie tylko usuwa nieprzyjemną woń, ale również sprawia, że w całym pomieszczeniu unosi się delikatny i niedrażniący nozdrzy aromat. Jest to więc idealne rozwiązanie, jeśli szczególnie zależy Ci na przyjemnym zapachu i komforcie Twoich myszy, która bardzo chętnie będzie zakopywała się w trocinach zarówno zapachowych, jak i klasycznych.

Na blogu

To jedna z najbardziej rozpowszechnionych dolegliwości, która bywa wyjątkowo uciążliwa dla naszych czworonogów. Choć objawy zapalenia pęcherza moczowego u psa występują najczęściej u psich seniorów, mogą pojawić się również u szczeniaków i dorosłych osobników. Ryzyko infekcji zwiększa się, gdy nasz pupil przez dłuższy czas przebywa na chłodzie. Długie spacery w mokre, zimne dni, wilgotna sierść i kąpiele w zimnej wodzie latem - wszystko to sprzyja namnażaniu się groźnych bakterii.

Czytaj więcej

Żyć jak pies z kotem... To stare powiedzenie jest mocno nieaktualne, bo w wielu domach zwierzaki te świetnie ze sobą koegzystują. Mało tego, często łatwiej jest pogodzić ze sobą kota i psa niż kota z... drugim kotem. Wynika to z samotniczej natury naszych mruczków, dla których inny kot jest swego rodzaju konkurencją, a pies nie. Jeżeli jesteśmy dumnymi opiekunami obydwu tych zwierzaków, pamiętajmy jednak, że kot to nie pies i niektóre produkty dedykowane dla psów mogą mu zwyczajnie zaszkodzić. Na co trzeba uważać?

Czytaj więcej

Witaminy są organicznymi związkami chemicznymi o rozmaitej budowie niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wraz z białkami, tłuszczami i węglowodanami stanowią konieczny element diety. Dotyczy to również ryb akwariowych. W sklepach zoologicznych możemy znaleźć rozmaite preparaty witaminowe przeznaczone dla tej grupy organizmów. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 5 - 110
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com