Trociny i ściółka dla myszy


Pokazano 1-31 z 31 pozycji

Odpowiednie wyposażenie kącika dla gryzoni, w tym przypadku klatki, to gwarancja dobrego samopoczucia i prawidłowego rozwoju tych niewielkich, udomowionych zwierząt. Praktyczne akcesoria, dobrze zbilansowany pokarm dla myszy oraz optymalnej wielkości klatka to podstawowe produkty, w jakie należy się zaopatrzyć przed zakupem gryzoni. Dodatkowo bardzo istotną kwestią jest wybór odpowiedniego podłoża, które będzie doskonale wchłaniać wilgoć, neutralizować nieprzyjemne zapachy oraz pozwoli myszom na komfortowe i szybkie poruszanie się po całej klatce. 

Zamów najlepsze produkty dla myszy:

W ofercie naszego sklepu internetowego z akcesoriami dla zwierząt domowych znajdziesz ekologiczne trociny dla myszy oraz ściółkę naturalną, która zagwarantuje gryzoniowi absolutny komfort. Drewno, z jakiego powstały wszystkie trocinowe podłoża, które oferujemy na aquaelzoo.pl, charakteryzuje się działaniem bakteriobójczym. Pozostałe materiały, takie jak celuloza, która również tworzy bardzo komfortową ściółkę, jest całkowicie biodegradowalna i absolutnie bezpieczna dla zwierząt. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!

Jak wybrać odpowiedni rodzaj podłoża do klatki dla myszy?

Mimo że wybór ściółki do klatki dla gryzoni wydaje się być błahostką, warto zdecydować się na taki rodzaj podłoża, dobrze pochłaniający zarówno wilgoć, jak i brzydkie zapachy. Ściółka naturalna stanowi doskonały przykład podłoża, które jest całkowicie bezpieczne dla zwierząt i przy tym neutralizuje wszelkie nieprzyjemne zapachy. Warto więc wybierać podłoża ekologiczne i naturalne, stworzone z drewna, które bardzo szybko pochłania wilgoć i gwarantuje gryzoniowi absolutny komfort. Trociny, jakie znajdziesz w naszym sklepie online na aquaelzoo.pl są bezpyłowe i bardzo łatwe w sprzątaniu, dlatego nie musisz się martwić o uciążliwe porządki i trudność w utrzymaniu świeżego podłoża w klatce. Wystarczy, że raz na kilka dni wymienisz całą ściółkę, a zapewnisz wygodę i komfort nie tylko swoich myszy, ale również domownikom, ponieważ zminimalizujesz ryzyko rozprzestrzeniania się nieprzyjemnych aromatów po całym mieszkaniu.

Ekologiczne i aromatyczne trociny dla Twojego gryzonia

Doskonałym przykładem ekologicznego i naturalnego podłoża do klatki dla myszy są trociny, wykonane z drewna o właściwościach bakteriobójczych. Wióry przeszły proces odpylania, dzięki czemu sprawdzą się nie rzadko nawet u myszy podatnych na alergie, więc możesz śmiało zastosować taki rodzaj ściółki u wrażliwych gryzoni. Wysoki poziom wchłaniania wody oraz neutralizacja przykrych zapachów sprawia, że trociny są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla myszy, ale również wielu innych zwierząt domowych. W ofercie naszego sklepu AquaelZoo znajdziesz klasyczne, naturalne trociny oraz takie, które posiadają dodatek bezpiecznych i przebadanych, owocowych aromatów. Taka zapachowa ściółka nie tylko usuwa nieprzyjemną woń, ale również sprawia, że w całym pomieszczeniu unosi się delikatny i niedrażniący nozdrzy aromat. Jest to więc idealne rozwiązanie, jeśli szczególnie zależy Ci na przyjemnym zapachu i komforcie Twoich myszy, która bardzo chętnie będzie zakopywała się w trocinach zarówno zapachowych, jak i klasycznych.

Na blogu

Kleszcze tak wysoce przystosowały się do zmian warunków środowiskowych, że możemy mówić praktycznie o całorocznym zagrożeniu. U kleszczy łąkowych mówi się o wiosennych i jesiennych szczytach aktywności. Warto stale przypominać opiekunom zwierząt, że profilaktyka przeciwko tym pasożytom może wręcz uratować ich podopiecznym życie.

Czytaj więcej

Kuweta jest niezbędnym podstawowym akcesorium dla każdego kota. Należy dobrać ją pod kątem wymagań i preferencji pupila, w tym jego rozmiarów. Równie ważny jest żwirek, którym ją napełnimy. Co oferują nam sklepy zoologiczne? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej
Filtruj według
Marka
Cena
Filtruj
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com