Grzałki do oczka wodnego


Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Pojawiający się zimą lód na powierzchni zbiornika wodnego utrudnia wymianę gazową, co jest niebezpieczne dla ryb. Oczko jest szczególną ozdobą latem, jednak również zimą trzeba o nie dbać. Zamarzająca woda nie musi być dłużej problemem! W zadbaniu o zbiornik zimą pomogą Ci grzałki do oczka wodnego. Zapobiegają one całkowitemu zamarzaniu wody, a przez to chronią ryby przed uduszeniem. Sprawdź, jakie grzałki do oczka wodnego dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz model, dzięki któremu zadbasz o mieszkańców zbiornika.

Zobacz inne produkty do ogrodu:

Jak działają grzałki do wody z AquaelZoo?

W AquaelZoo znajdziesz grzałki do wody, które są bezproblemowe w obsłudze. W asortymencie dostępny jest między innymi model z inteligentnym termostatem. Element ten służy do monitorowania zmian temperatury powietrza – kiedy wynosi ona więcej niż -5℃, pompka zapewnia stały ruch wody wokół grzałki. Dzięki temu powierzchnia wody pozostaje w tym miejscu wolna od lodu. Jeśli temperatura spadnie poniżej 5℃, uruchomiony zostaje moduł grzewczy. To sprawia, że temperatura wody podnosi się i tworzy się przerębel, dzięki któremu dochodzi do swobodnej wymiany gazowej tak ważnej dla zdrowia mieszkańców zbiornika wodnego.

Odkryj zalety grzałek do wody z AquaelZoo

W naszym asortymencie znajdziesz grzałki do wody, które nie zużywają niepotrzebnie energii elektrycznej. Są więc tanie w eksploatacji, a jednocześnie doskonale radzą sobie z zamarzającą wodą. Urządzenia są też łatwe w obsłudze – w naszej ofercie znajdziesz model, którego działanie możesz śledzić dzięki diodom. Zielona oznacza, że grzałka jest podłączona do prądu, natomiast czerwona zapala się, gdy urządzenie zaczyna pracować. Grzałki dostępne w AquaelZoo są przystosowane do pracy w bardzo niskich temperaturach. Doskonale poradzą sobie nawet w trakcie bardzo mroźnej zimy, gdy temperatury sięgają -30℃. Grzałki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia długie użytkowanie. Element grzejny jest umieszczony w aluminiowej rurze. Grzałki to urządzenia bezpieczne dla ryb. Dzięki nim mieszkańcy zbiornika wodnego przetrwają do wiosny.

Poznaj inne produkty z szerokiej oferty AquaelZoo

Zamarzająca woda to tylko jeden z wielu problemów, z którymi poradzisz sobie dzięki naszemu asortymentowi. W AquaelZoo przygotowaliśmy dla Ciebie preparaty przeznaczone do odkażania wody. Oferujemy środki do zwalczania glonów – dzięki ich zastosowaniu niechciane rośliny zbiorą się na powierzchni wody, a Ty błyskawicznie się ich pozbędziesz. W naszej ofercie nie brakuje również pokarmu dla rybek – jest on doskonale zbilansowany, dzięki czemu mieszkańcy zbiornika wodnego będą doskonale wybarwieni. Oferujemy również produkty pozwalające udekorować oczko wodne. To oświetlenie ogrodowe, które zamontujesz na dnie zbiornika. Lampy są bezpieczne w użytkowaniu oraz tanie w eksploatacji, ponieważ wykorzystują technologię LED. Możesz dzięki nim tworzyć oryginalne iluminacje świetlne w różnych wariantach kolorystycznych. Do lamp są bowiem dołączane specjalne szkiełka pozwalające zmieniać odcień światła.

Na blogu

Psy są chętnie wybieranymi domowymi pupilami, bo nawiązują silną więź z opiekunem i lubią mu towarzyszyć. Kiedy jednak pracujemy i musimy naszego ukochanego czworonoga zostawić samego w domu zdarza się, że niektóre psy bardzo przeżywają rozłąkę, stresują się, wokalizują albo niszczą. Jak temu zaradzić? Przede wszystkim stopniowo trenuj pozostawanie w domu i nagradzaj za dobre zachowanie.

Czytaj więcej

W Polsce i we Włoszech to święto obchodzone jest 17 lutego. Co ciekawe i godne podkreślenia, pomysłodawcą tego Dnia jest polski felinolog, Wojciech Albert Kurkowski, a świętujemy już do 2006 roku! Prowadzone są też wybory Kociarza Roku.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 349 - 550
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com