Grzałki do oczka wodnego


Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Pojawiający się zimą lód na powierzchni zbiornika wodnego utrudnia wymianę gazową, co jest niebezpieczne dla ryb. Oczko jest szczególną ozdobą latem, jednak również zimą trzeba o nie dbać. Zamarzająca woda nie musi być dłużej problemem! W zadbaniu o zbiornik zimą pomogą Ci grzałki do oczka wodnego. Zapobiegają one całkowitemu zamarzaniu wody, a przez to chronią ryby przed uduszeniem. Sprawdź, jakie grzałki do oczka wodnego dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz model, dzięki któremu zadbasz o mieszkańców zbiornika.

Zobacz inne produkty do ogrodu:

Jak działają grzałki do wody z AquaelZoo?

W AquaelZoo znajdziesz grzałki do wody, które są bezproblemowe w obsłudze. W asortymencie dostępny jest między innymi model z inteligentnym termostatem. Element ten służy do monitorowania zmian temperatury powietrza – kiedy wynosi ona więcej niż -5℃, pompka zapewnia stały ruch wody wokół grzałki. Dzięki temu powierzchnia wody pozostaje w tym miejscu wolna od lodu. Jeśli temperatura spadnie poniżej 5℃, uruchomiony zostaje moduł grzewczy. To sprawia, że temperatura wody podnosi się i tworzy się przerębel, dzięki któremu dochodzi do swobodnej wymiany gazowej tak ważnej dla zdrowia mieszkańców zbiornika wodnego.

Odkryj zalety grzałek do wody z AquaelZoo

W naszym asortymencie znajdziesz grzałki do wody, które nie zużywają niepotrzebnie energii elektrycznej. Są więc tanie w eksploatacji, a jednocześnie doskonale radzą sobie z zamarzającą wodą. Urządzenia są też łatwe w obsłudze – w naszej ofercie znajdziesz model, którego działanie możesz śledzić dzięki diodom. Zielona oznacza, że grzałka jest podłączona do prądu, natomiast czerwona zapala się, gdy urządzenie zaczyna pracować. Grzałki dostępne w AquaelZoo są przystosowane do pracy w bardzo niskich temperaturach. Doskonale poradzą sobie nawet w trakcie bardzo mroźnej zimy, gdy temperatury sięgają -30℃. Grzałki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia długie użytkowanie. Element grzejny jest umieszczony w aluminiowej rurze. Grzałki to urządzenia bezpieczne dla ryb. Dzięki nim mieszkańcy zbiornika wodnego przetrwają do wiosny.

Poznaj inne produkty z szerokiej oferty AquaelZoo

Zamarzająca woda to tylko jeden z wielu problemów, z którymi poradzisz sobie dzięki naszemu asortymentowi. W AquaelZoo przygotowaliśmy dla Ciebie preparaty przeznaczone do odkażania wody. Oferujemy środki do zwalczania glonów – dzięki ich zastosowaniu niechciane rośliny zbiorą się na powierzchni wody, a Ty błyskawicznie się ich pozbędziesz. W naszej ofercie nie brakuje również pokarmu dla rybek – jest on doskonale zbilansowany, dzięki czemu mieszkańcy zbiornika wodnego będą doskonale wybarwieni. Oferujemy również produkty pozwalające udekorować oczko wodne. To oświetlenie ogrodowe, które zamontujesz na dnie zbiornika. Lampy są bezpieczne w użytkowaniu oraz tanie w eksploatacji, ponieważ wykorzystują technologię LED. Możesz dzięki nim tworzyć oryginalne iluminacje świetlne w różnych wariantach kolorystycznych. Do lamp są bowiem dołączane specjalne szkiełka pozwalające zmieniać odcień światła.

Na blogu

Kleszcze tak wysoce przystosowały się do zmian warunków środowiskowych, że możemy mówić praktycznie o całorocznym zagrożeniu. U kleszczy łąkowych mówi się o wiosennych i jesiennych szczytach aktywności. Warto stale przypominać opiekunom zwierząt, że profilaktyka przeciwko tym pasożytom może wręcz uratować ich podopiecznym życie.

Czytaj więcej

Kuweta jest niezbędnym podstawowym akcesorium dla każdego kota. Należy dobrać ją pod kątem wymagań i preferencji pupila, w tym jego rozmiarów. Równie ważny jest żwirek, którym ją napełnimy. Co oferują nam sklepy zoologiczne? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej
Filtruj według
Marka
Cena
Filtruj
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com