Grzałki do oczka wodnego


Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Pojawiający się zimą lód na powierzchni zbiornika wodnego utrudnia wymianę gazową, co jest niebezpieczne dla ryb. Oczko jest szczególną ozdobą latem, jednak również zimą trzeba o nie dbać. Zamarzająca woda nie musi być dłużej problemem! W zadbaniu o zbiornik zimą pomogą Ci grzałki do oczka wodnego. Zapobiegają one całkowitemu zamarzaniu wody, a przez to chronią ryby przed uduszeniem. Sprawdź, jakie grzałki do oczka wodnego dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz model, dzięki któremu zadbasz o mieszkańców zbiornika.

Zobacz inne produkty do ogrodu:

Jak działają grzałki do wody z AquaelZoo?

W AquaelZoo znajdziesz grzałki do wody, które są bezproblemowe w obsłudze. W asortymencie dostępny jest między innymi model z inteligentnym termostatem. Element ten służy do monitorowania zmian temperatury powietrza – kiedy wynosi ona więcej niż -5℃, pompka zapewnia stały ruch wody wokół grzałki. Dzięki temu powierzchnia wody pozostaje w tym miejscu wolna od lodu. Jeśli temperatura spadnie poniżej 5℃, uruchomiony zostaje moduł grzewczy. To sprawia, że temperatura wody podnosi się i tworzy się przerębel, dzięki któremu dochodzi do swobodnej wymiany gazowej tak ważnej dla zdrowia mieszkańców zbiornika wodnego.

Odkryj zalety grzałek do wody z AquaelZoo

W naszym asortymencie znajdziesz grzałki do wody, które nie zużywają niepotrzebnie energii elektrycznej. Są więc tanie w eksploatacji, a jednocześnie doskonale radzą sobie z zamarzającą wodą. Urządzenia są też łatwe w obsłudze – w naszej ofercie znajdziesz model, którego działanie możesz śledzić dzięki diodom. Zielona oznacza, że grzałka jest podłączona do prądu, natomiast czerwona zapala się, gdy urządzenie zaczyna pracować. Grzałki dostępne w AquaelZoo są przystosowane do pracy w bardzo niskich temperaturach. Doskonale poradzą sobie nawet w trakcie bardzo mroźnej zimy, gdy temperatury sięgają -30℃. Grzałki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia długie użytkowanie. Element grzejny jest umieszczony w aluminiowej rurze. Grzałki to urządzenia bezpieczne dla ryb. Dzięki nim mieszkańcy zbiornika wodnego przetrwają do wiosny.

Poznaj inne produkty z szerokiej oferty AquaelZoo

Zamarzająca woda to tylko jeden z wielu problemów, z którymi poradzisz sobie dzięki naszemu asortymentowi. W AquaelZoo przygotowaliśmy dla Ciebie preparaty przeznaczone do odkażania wody. Oferujemy środki do zwalczania glonów – dzięki ich zastosowaniu niechciane rośliny zbiorą się na powierzchni wody, a Ty błyskawicznie się ich pozbędziesz. W naszej ofercie nie brakuje również pokarmu dla rybek – jest on doskonale zbilansowany, dzięki czemu mieszkańcy zbiornika wodnego będą doskonale wybarwieni. Oferujemy również produkty pozwalające udekorować oczko wodne. To oświetlenie ogrodowe, które zamontujesz na dnie zbiornika. Lampy są bezpieczne w użytkowaniu oraz tanie w eksploatacji, ponieważ wykorzystują technologię LED. Możesz dzięki nim tworzyć oryginalne iluminacje świetlne w różnych wariantach kolorystycznych. Do lamp są bowiem dołączane specjalne szkiełka pozwalające zmieniać odcień światła.

Na blogu

To jedna z najbardziej rozpowszechnionych dolegliwości, która bywa wyjątkowo uciążliwa dla naszych czworonogów. Choć objawy zapalenia pęcherza moczowego u psa występują najczęściej u psich seniorów, mogą pojawić się również u szczeniaków i dorosłych osobników. Ryzyko infekcji zwiększa się, gdy nasz pupil przez dłuższy czas przebywa na chłodzie. Długie spacery w mokre, zimne dni, wilgotna sierść i kąpiele w zimnej wodzie latem - wszystko to sprzyja namnażaniu się groźnych bakterii.

Czytaj więcej

Żyć jak pies z kotem... To stare powiedzenie jest mocno nieaktualne, bo w wielu domach zwierzaki te świetnie ze sobą koegzystują. Mało tego, często łatwiej jest pogodzić ze sobą kota i psa niż kota z... drugim kotem. Wynika to z samotniczej natury naszych mruczków, dla których inny kot jest swego rodzaju konkurencją, a pies nie. Jeżeli jesteśmy dumnymi opiekunami obydwu tych zwierzaków, pamiętajmy jednak, że kot to nie pies i niektóre produkty dedykowane dla psów mogą mu zwyczajnie zaszkodzić. Na co trzeba uważać?

Czytaj więcej

Witaminy są organicznymi związkami chemicznymi o rozmaitej budowie niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wraz z białkami, tłuszczami i węglowodanami stanowią konieczny element diety. Dotyczy to również ryb akwariowych. W sklepach zoologicznych możemy znaleźć rozmaite preparaty witaminowe przeznaczone dla tej grupy organizmów. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 400 - 600
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com