COMFY

COMFY

Sprawdź produkty powiązane z produktami tego producenta:

Nasza oferta skupia produkty pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów, którzy cieszą się doskonałą opinią w szeroko pojętej branży zoologicznej. Jedną z marek, której artykułów nie mogło zabraknąć w naszym sklepie jest firma Comfy. Jej asortyment od lat spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby opiekunów większych i mniejszych zwierząt domowych. Wszystkie produkty słyną z wysokiej jakości, starannego wykonania z dbałością o najdrobniejsze detale, a także ze stylowego designu, który dla wielu osób również ma znaczenie. Zapraszamy do złożenia zamówienia na produkty marki Comfy i skorzystania z atrakcyjnych cen oraz szybkiej dostawy!

Produkty dla psów marki Comfy

Zdecydowanie jedną z najważniejszych kwestii dla psich opiekunów jest zapewnienie swoim pupilom komfortu życia na co dzień. W tym celu idealnie sprawdzą się legowiska dla psów oraz dla kotów comfy, które stanowią wygodne i przytulne miejsce do spania. Dodatkowo gwarantują poczucie bezpieczeństwa, co pozytywnie wpływa na samopoczucie zwierząt i ich kondycję psychiczną. Podczas ich wyboru warto zwrócić uwagę na odpowiedni rozmiar, który będzie dostosowany do wielkości psa. Poza legowiskami w ofercie marki Comfy można także znaleźć stylowe miski oraz pyszne przysmaki, które mogą być znakomitą nagrodą, a także umilaczem wolnego czasu. Ponadto każdy zwierzak od czasu do czasu musi być transportowany, dlatego w celu obniżenia poziomu jego stresu podczas podróży warto wybrać praktyczny i komfortowy transporter. Dodatkowo niezwykle istotne jest również zapewnienie pupilowi bezpieczeństwa podczas spaceru, do czego znakomicie sprawdzą się smycze i obroże Comfy w wielu wariantach do wyboru. 

W zimie warto zadbać także o komfort cieplny na świeżym powietrzu, dlatego dla niewielkich ras i zmarzluchów konieczne jest wybranie ubranka zapewniającego swobodę ruchu. Ponadto znakomitym urozmaiceniem wolnego czasu będą zabawki dla psów w postaci piłek, sznurów do przeciągania czy gryzaków. Oczywiście niezbędne w przypadku opieki nad pupilem będą także kosmetyki marki Comfy powstałe z myślą o psach, oparte na bezpiecznych i łagodnych formułach.

Artykuły Comfy dedykowane kotom

Dla właścicieli kotów marka Comfy przygotowała między innymi kompletne wyprawki, w których pierwsze miejsce powinno zająć komfortowe posłanie w odpowiednim rozmiarze. Oferowane legowiska zostały wykonane z miłych i przyjemnych w dotyku materiałów, dlatego też są tak uwielbiane przez wszystkie mruczki. Koty uwielbiają relaksować się w spokoju, dlatego do najpopularniejszych modeli należą budki i domki, w których mogą się schować i smacznie wyspać. Kolejnym elementem wyprawki są miski gwarantujące wygodę podczas spożywania karmy, a także wysokiej jakości przysmaki, które są uwielbiane przez wszystkie rasy. 

Dla osób podróżujących ze swoim futrzanym pupilem, idealnym wyborem będą transportery gwarantujące bezpieczny transport. Podobnie jak w przypadku psów, marka Comfy przygotowała również szeroki wybór zabawek dla kotów w postaci myszek wypełnionych kocimiętką, tuneli gwarantujących świetną zabawę oraz laserów pozwalających się wybiegać i wyszaleć. Doskonałą formą rozrywki jest także bieganie za wędką, co pozwala rozładować energię i poczuć się kotu jak prawdziwy łowca. Oczywiście w przypadku futrzanych czworonogów nie można zapomnieć o drapaku i kuwecie, których szeroki wybór można znaleźć wśród produktów marki Comfy.

Klatki, akcesoria i karmy dla gryzoni

Dla osób, które zdecydowały się na mieszkanie pod jednym dachem z gryzoniem, z pewnością niezbędne okażą się klatki, które znakomicie sprawdzą się w przypadku posiadania gryzoni, myszek, chomików, szczurów, królików, koszatniczek czy świnek morskich. Przy odpowiedniej wielkości klatki każdy pupil będzie czuł się bezpiecznie i komfortowo. Metalowe szczebelki chronią zwierzaka przed wydostaniem się ze środka. Jednak warto także pamiętać o odpowiednim wyposażeniu klatki. Wśród niezbędnych elementów powinny się w niej znaleźć miski i poidełka, a także kołowrotki i tuby przeznaczone do zabawy i dbania o kondycję. Warto także umieścić wewnątrz klatki domki, w których gryzonie bezpiecznie i spokojnie odpoczną. Podłoże powinny stanowić trociny, a pyszną przekąskę sianko firmy Comfy, które są polecane przez ekspertów. W ofercie firmy można także znaleźć wysokiej jakości karmy i przysmaki dla małych zwierząt domowych.

Najwyższej jakości produkty dla ptaków

Marka Comfy podczas kompletowania swojej oferty nie zapomniała również o produktach dla ptaków. Należą do nich funkcjonalne i w pełni wyposażone klatki różnej wielkości z dodatkiem szufladki ułatwiającej sprzątanie, pojemnikami na pokarm i wodę, i z żerdziami, na których ptaki mogą komfortowo spędzić swój wolny czas. Warto także wspomnieć o akcesoriach dla papug marki Comfy, do których należą atrakcyjne zabawki. Z ich pomocą można stworzyć plac zabaw dla ptaków. Ponadto niezależnie od gatunku posiadanego zwierzaka, istotne jest również odpowiednie żywienie. W ofercie marki Comfy można znaleźć pełnowartościowe karmy zapewniające zbilansowaną dietę, które warto urozmaicić pysznymi kolbami w różnym smaku.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 1 - 700