Psy


Pokazano 1-24 z 1175 pozycji

Psy towarzyszą człowiekowi od stuleci. Zarówno pracujące, jak i domowe kanapowce, obdarzane są przez właścicieli miłością, którą bezwarunkowo odwzajemniają. Zapewniamy wszystko, co niezbędne w życiu twojego ulubieńca, od juniora po seniora.

Na blogu

Wakacje spędzone wraz z psem to świadomy wybór coraz większej liczby opiekunów czworonożnych pupili. Zdecydowana większość psów dobrze znosi podróżowanie i lubi towarzyszyć nam w czasie letniego wypoczynku. Nie wolno jednak zapominać, że podczas wspólnej podróży zobowiązani jesteśmy zapewnić bezpieczeństwo nie tylko zwierzęciu, ale również jego otoczeniu. W jaki sposób o to zadbać?

Czytaj więcej

No cóż, odpowiedź na to pytanie jest prosta – to zależy. Głównie od dotychczasowych doświadczeń zwierzaka związanych z podróżowaniem. Jeżeli nasz mruczący pupil nigdy przedtem nie opuszczał domu, nie powinniśmy oczekiwać, że entuzjastycznie wskoczy do transportera i z radością uda się z nami w nieznane. Kota należy do wyjazdu odpowiednio przygotować oraz wyposażyć w niezbędne akcesoria, które przydadzą się zarówno w czasie podróży, jak i później, podczas pobytu pupila w nowym dla niego miejscu.

Czytaj więcej

Prawidłowo zaprojektowane i założone oczko wodne stanowi niekwestionowaną ozdobę każdego ogrodu. Co więcej, nie wymaga ono zbyt wiele pracy ze strony opiekuna. Należy tylko pamiętać, aby systematycznie wykonywać w nim nieskomplikowane czynności pielęgnacyjne, które pozwolą na utrzymanie stawu w idealnym stanie. O jakich zabiegach mowa?.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 0 - 480
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com