Wędki dla kota


Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Wędki dla kota to zabawki, które idealnie sprawdzą się w codziennych zabawach, zachęcających zwierzaka do rozwijania sprawności, zwinności i skupienia uwagi. Warto więc zainwestować w tego rodzaju gadżety, ponieważ dzięki temu dbasz o zaspokajanie silnych potrzeb Twojego pupila. Mimo że koty są zwierzętami domowymi, wciąż posiadają bardzo silne instynkty drapieżcy, które powinny być regularnie zaspokajane. W ofercie naszego internetowego sklepu AquaelZoo znajdziesz bogatą ofertę interesujących i ciekawych zabawek dla kota w formie kolorowych wędek. 

Wędki to idealna forma gadżetu, który zachęca Twojego zwierzaka do polowania i poprawiania swojej zwinności i kociego sprytu. Wystarczy, że pomachasz wędką dla kota w określonym kierunku, a zwierzak zainteresuje się gadżetem i rozpocznie przygotowania do ataku. Wykonane z solidnych i bezpiecznych dla zwierząt materiałów zabawki sprawią, że Twój pupil będzie stopniowo rozwijał swój poziom zwinności, utrzyma rewelacyjną kondycję i będzie cieszył się doskonałym zdrowiem zarówno psychicznym, jak i fizycznym.

Intensywna zabawa w polowanie - pogoń za kolorową wędką dla kota

Kocie zabawki, jakie znajdziesz w naszym internetowym sklepie na aquaelzoo.pl, zostały zaprojektowane z myślą o silnych potrzebach polowania i rozwijania swoich umiejętności drapieżcy. Wędki dla kota to produkty, które idealnie sprawdzą się jako gadżet zachęcający do intensywnej zabawy i aktywności. Jest to produkt złożony z dwóch głównych części, mianowicie z giętkiej rękojeści, którą zwykle w dłoni trzyma opiekun, oraz linki lub sznurka zakończonego efektownym dodatkiem w postaci kolorowych piórek, pluszaków i frędzelków, zachęcających kota do brania udziału w aktywnej zabawie. Oferujemy Ci szeroki wybór najróżniejszych modeli wędek dla kota, które idealnie zaspokoją jego instynkty łowcy, a przy tym zadbają o prawidłową kondycję Twojego zwierzaka. Koty uwielbiają gonić swoje ofiary, dlatego zabawa taką wędką jest doskonałym sposobem na to, aby Twój pupil mógł się wyszaleć i wybawić.

Dlaczego warto inwestować w zabawki dla pupila - wędka dla kota idealnym sposobem na doskonałą kondycję zwierzaka

Koty, jako urodzeni łowcy i drapieżcy uwielbiają cały rytuał polowania i bardzo chętnie gonią swoje ofiary, by w końcu dać upust swoim pragnieniom i schwytać uciekiniera. Dostępne w naszym sklepie online AquaelZoo wędki dla kota są rewelacyjnym gadżetem, który nie tylko zachęci Twojego pupila do aktywności, ale również sprawi, że spędzisz ze swoim zwierzakiem intensywny czas, podczas którego kociak rozwinie swoje umiejętności. Kolorowe, zdobione atrakcyjnymi dla zwierzaka piórkami i dodatkami wędki dla kota są idealną zabawką, pobudzającą ich pierwotne instynkty i zaspokajającą naturalne i silne potrzeby łowcy. Jeśli więc zależy Ci na tym, aby Twój pupil prawidłowo się rozwijał i kształcił w sobie takie cechy jak sprawność, zwinność oraz skupienie uwagi, ćwicząc przy tym swoją kondycję fizyczną i psychiczną, zajrzyj na aquaelzoo.pl i wybierz dla niego praktyczne i interesujące zabawki dla kota w postaci wędek.

Zamów najlepsze zabawki dla kota:

Na blogu

Co jest najlepszą wizytówką i świadectwem zdrowia naszego psa? Oczywiście – to piękna, zadbana szata włosowa. Niestety, po długiej zimie jej kondycja może nie być idealna. Na skutek braku słońca, niedostatku ruchu oraz długotrwałego przebywania w ogrzewanych pomieszczeniach sierść czworonoga często pozostawia na wiosnę wiele do życzenia, dlatego właśnie teraz warto zadbać o nią w szczególny sposób, aby szybko odzyskała właściwy blask i zdrowie. Jak się do tego zabrać?

Czytaj więcej

W Polsce żyje około 7 mln kotów, z czego znaczna część to zwierzęta niewychodzące, pozostające praktycznie wyłącznie w zamkniętych pomieszczeniach. Być może dlatego wielu opiekunów tych sympatycznych czworonogów nie pamięta o konieczności zabezpieczania ich przed pasożytami zewnętrznymi, w tym przed kleszczami. Postępowanie takie jest wysoce lekkomyślne, może bowiem łatwo doprowadzić do zagrożenia zdrowia, a nawet życia pupila.

Czytaj więcej

Wielu początkujących akwarystów przychodzi do sklepu zoologicznego z zamiarem zakupu pojedynczej ryby danego gatunku lub ewentualnie dwóch sztuk, czyli tzw. pary. Tymczasem to duży błąd, bowiem zdecydowana większość typowych ryb akwariowych to zwierzęta stadne, żyjące w ławicach. Jak zatem zapewnić im w akwarium odpowiednie warunki.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 8 - 47
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com