Królik - produkty do hodowli królików


Pokazano 1-36 z 79 pozycji

Przestronne i duże klatki dla królika, pokarm, trociny i ściółki - to najważniejsze kwestie, o jakie należy zadbać w pierwszej kolejności, jeśli zależy Ci na tym, aby zapewnić gryzoniowi jak najlepsze warunki rozwojowe. Nie musisz martwić się o długie i żmudne poszukiwania konkretnych produktów, bowiem w naszym sklepie internetowym AquaelZoo znajdziesz całe wyposażenie do klatki oraz dobrze zbilansowany pokarm dla królika. Zajrzyj więc na naszą stronę i zapoznaj się z katalogiem, w którym prezentujemy nie tylko klatki dla gryzoni, ale również pozostałe akcesoria i wyposażenie idealnego kącika dla Twojego zwierzaka.


Przestronne i komfortowe klatki dla królika

Czym powinna charakteryzować się odpowiednia klatka dla królika, który jest niezwykle energicznym gryzoniem? Przede wszystkim powinna być optymalnej wielkości, aby zapewnić gryzoniowi pełen komfort i swobodę poruszania się w jej wnętrzu. Jeśli więc Twój królik jest niewielki, możesz zdecydować się na małą klatkę, idealną również dla świnek morskich. W przypadku jednak gdy Twój futrzasty pupil jest nieco większy, warto zainwestować w klatkę dużych rozmiarów, by nie ograniczać zwierzęciu przestrzeni i pozwolić mu na wygodne poruszanie się. W naszym sklepie internetowym AquaelZoo znajdziesz atrakcyjny wybór wielu rozmiarów klatek dla królika, wykonanych z wysokiej jakości, solidnych i trwałych materiałów. Nasze klatki są bardzo łatwe w czyszczeniu, ponieważ posiadają możliwość zdjęcia górnej części, dzięki czemu szybko wymienisz nieświeże podłoże i uporządkujesz bałagan. Możesz więc bez problemu wybrać idealny dom dla Twojego królika tak, aby poczuł się w nim bezpiecznie i komfortowo.

Jaki rodzaj pokarmu dla królika wybrać?

Odpowiednio zbilansowany pokarm dla królika to gwarancja zdrowia i prawidłowego rozwoju gryzonia. Warto zatem zadbać o optymalną karmę, która dostarczy zwierzęciu niezbędnych do rozwoju substancji odżywczych oraz witamin. W naszym internetowym sklepie na aquaelzoo.pl prezentujemy szeroki wybór różnego rodzaju pokarmu dla królika, spełniającego wszelkie zalecenia weterynarzy. Dla dorosłych osobników proponujemy mieszanki płatków kukurydzianych i lucerny, wzbogacone o kwasy tłuszczowe Omega 3, krokiety zawierające witaminy i wartości odżywcze, aromatyczne siano z dodatkiem kwiatów, suszone warzywa oraz kolby, dzięki którym Twój gryzoń będzie mógł regularnie ścierać zęby. Natomiast dla młodych królików do szóstego miesiąca życia oferujemy pokarm w formie mieszanki z kwasami Omega 3 i solami mineralnymi, zbilansowany tak, aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie jelit. Możesz również postawić na gryzaki, kolby i suszone warzywa w celu urozmaicenia codziennej diety Twojego królika.

Trociny, ściółki i pozostałe akcesoria do klatki dla królika

W naszym internetowym sklepie na aquaelzoo.pl znajdziesz szeroki wybór wszelkich niezbędnych do prawidłowego rozwoju akcesoriów dla królika, począwszy od klatek, poprzez pełnoporcjowy pokarm, na podłożu i ściółce skończywszy. Zastanawiasz się, dlaczego wybór odpowiedniego podłoża do klatki dla królika jest aż tak istotny? To właśnie ściółka odpowiada za utrzymanie optymalnego poziomu higieny i czystości w klatce, dlatego warto wybrać taki rodzaj podłoża, aby był jak najbardziej chłonny i neutralizował nieprzyjemne zapachy. Klasyczne trociny dla królika, czyli drewniane wióry rewelacyjnie sprawdzą się jako chłonne podłoże dla królika, jak również całkowicie biodegradowalna ściółka wykonana z włókien celulozowych, a także aromatyczne siano, które może stanowić także uzupełnienie pokarmu dla Twojego gryzonia. Zajrzyj więc do naszego sklepu internetowego AquaelZoo i skompletuj cały zestaw akcesoriów do klatki dla królika!

Zamów najlepsze produkty dla królików:

Na blogu

Co jest najlepszą wizytówką i świadectwem zdrowia naszego psa? Oczywiście – to piękna, zadbana szata włosowa. Niestety, po długiej zimie jej kondycja może nie być idealna. Na skutek braku słońca, niedostatku ruchu oraz długotrwałego przebywania w ogrzewanych pomieszczeniach sierść czworonoga często pozostawia na wiosnę wiele do życzenia, dlatego właśnie teraz warto zadbać o nią w szczególny sposób, aby szybko odzyskała właściwy blask i zdrowie. Jak się do tego zabrać?

Czytaj więcej

W Polsce żyje około 7 mln kotów, z czego znaczna część to zwierzęta niewychodzące, pozostające praktycznie wyłącznie w zamkniętych pomieszczeniach. Być może dlatego wielu opiekunów tych sympatycznych czworonogów nie pamięta o konieczności zabezpieczania ich przed pasożytami zewnętrznymi, w tym przed kleszczami. Postępowanie takie jest wysoce lekkomyślne, może bowiem łatwo doprowadzić do zagrożenia zdrowia, a nawet życia pupila.

Czytaj więcej

Wielu początkujących akwarystów przychodzi do sklepu zoologicznego z zamiarem zakupu pojedynczej ryby danego gatunku lub ewentualnie dwóch sztuk, czyli tzw. pary. Tymczasem to duży błąd, bowiem zdecydowana większość typowych ryb akwariowych to zwierzęta stadne, żyjące w ławicach. Jak zatem zapewnić im w akwarium odpowiednie warunki.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 4 - 450
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com