Zabawki dla kota


Pokazano 1-36 z 44 pozycji

Regularne zaspokajanie kocich potrzeb to absolutny obowiązek każdego odpowiedzialnego opiekuna, któremu zależy na dobrej kondycji fizycznej i psychicznej swojego pupila. Poza kwestiami dopasowania odpowiedniej, dobrze zbilansowanej karmy, zapewnieniu legowiska czy kuwety, warto zwrócić uwagę na gadżety, które pozwolą zwierzęciu ćwiczyć zwinność, szybkość, skupienie uwagi czy po prostu zapewnią mu dobrą formę fizyczną. Zabawki dla kota, jakie posiadamy w ofercie naszego sklepu internetowego AquaelZoo, zagwarantują Twojemu kotu absolutną satysfakcję i możliwość rozwoju kocich umiejętności poznawczych. 

Zamów najlepsze zabawki dla kota:

Szeroki wybór wędek, myszek i piórek sprawia, że bez problemu znajdziesz idealną zabawkę dla Twojego pupila, z którą nie będzie chciał się rozstawać. Aktywne spędzanie czasu z kotem jest gwarancją jego dobrej kondycji i zdrowia, a przy tym kształci umiejętności związane z potrzebą polowania. Koty, jako zwierzęta drapieżne, posiadają wysoką potrzebę polowania, dlatego też warto zadbać o to, aby zapewnić swojemu pupilowi nie tylko zabawy intelektualne, ale i kondycyjne. Zabawki dla kota, jakie znajdziesz na auqaelzoo.pl, to doskonała propozycja gadżetów, które pozwolą Ci na aktywne spędzaniu czasu z Twoim futrzastym przyjacielem!

Zabawki dla kota, które zaspokajają naturalną potrzebę polowania

Koty, mimo że są to zwierzęta udomowione, wciąż pozostają drapieżnikami, o czym niestety zapomina wielu opiekunów. Ich ogromna potrzeba polowania sprawia, że bardzo często atakują wszystko to, co wydaje się im być zagrożeniem lub po prostu czymś interesującym. Aby zniwelować wszelkie straty, wynikające z prób zaspokojenia pierwotnych, kocich instynktów i poszukiwania smakowitego kąska, warto zainwestować w odpowiednie zabawki dla kota, które zapewnią zwierzęciu możliwość polowania. Rewelacyjnym przykładem takich zabawek są myszki, wykonane z piórek, sznurków, sztucznego futra lub pluszu, przykuwające uwagę kota i zachęcające go do aktywności. W naszym sklepie na aquaelzoo.pl znajdziesz kolorowe, nakręcane myszki, które bez wątpienia zainteresują nawet najbardziej leniwego, niesfornego kota i pobudzą w nim pierwotny instynkt łowcy. Możesz wybrać modele, w których umieścisz kocimiętkę, dzięki czemu dodatkowo pobudzisz swojego pupila do zabawy.

Wędki dla kota - idealna forma aktywnej rozrywki, rozbudzająca kocie instynkty łowcy!

Aktywne spędzanie czasu z kotem wiąże się z inwestycją w atrakcyjne dla zwierzaka zabawki, które pobudzą jego największe instynkty i najsilniejsze pragnienia. Zabawki dla kota powinny przyciągać uwagę zwierzęcia i sprawiać, że bardzo chętnie będzie on ćwiczył swoją szybkość, zwinność i skupienie uwagi. Wędki dla kota to doskonały sposób na to, aby zaspokoić pierwotną potrzebę polowania, a przy tym zmęczyć zwierzaka i wzmocnić jego kondycję fizyczną. Wędki złożone są z dwóch podstawowych części, mianowicie z giętkiej rękojeści oraz sznurka zakończonego piórkami lub kolorowymi, pluszowymi i sznurkowymi gadżetami. Machając w dłoni taką zabawką dla kota, wzbudzisz w nim ogromne zainteresowanie i sprawisz, że Twój pupil bardzo chętnie zatraci się w atrakcyjnej i skupiającego jego uwagę zabawie.

Jak wybrać zabawkę dla kota tak, aby przykuć jego uwagę i zachęcić do zabawy?

Decydując się na zakup zabawki dla kota, warto wziąć pod uwagę kilka aspektów, które mogą przyczynić się do tego, czy zwierzak zechce uczestniczyć w aktywnej zabawie, czy gadżet wyda się dla niego po prostu nudny. Koty są zwierzętami dość specyficznymi i wymagającymi, zatem zwykły pluszak może się niestety nie sprawdzić. Warto więc postawić na takie zabawki dla kota, które przyciągną jego zainteresowanie i rozbudzą w nim chęć polowania i zabawy. W ofercie naszego internetowego sklepu AquaelZoo oferujemy Ci szeroki wybór gadżetów i zabawek, które zachęcają koty do aktywnych zabaw, rozwijają ich inteligencję i zdolności poznawcze, a przy tym rewelacyjnie zaspokajają silną potrzebę polowania. Myszki, piórka i wędki, czyli gadżety idealne dla Twojego kociego pupila - wszystko to znajdziesz na aquaelzoo.pl!

Na blogu

Co jest najlepszą wizytówką i świadectwem zdrowia naszego psa? Oczywiście – to piękna, zadbana szata włosowa. Niestety, po długiej zimie jej kondycja może nie być idealna. Na skutek braku słońca, niedostatku ruchu oraz długotrwałego przebywania w ogrzewanych pomieszczeniach sierść czworonoga często pozostawia na wiosnę wiele do życzenia, dlatego właśnie teraz warto zadbać o nią w szczególny sposób, aby szybko odzyskała właściwy blask i zdrowie. Jak się do tego zabrać?

Czytaj więcej

W Polsce żyje około 7 mln kotów, z czego znaczna część to zwierzęta niewychodzące, pozostające praktycznie wyłącznie w zamkniętych pomieszczeniach. Być może dlatego wielu opiekunów tych sympatycznych czworonogów nie pamięta o konieczności zabezpieczania ich przed pasożytami zewnętrznymi, w tym przed kleszczami. Postępowanie takie jest wysoce lekkomyślne, może bowiem łatwo doprowadzić do zagrożenia zdrowia, a nawet życia pupila.

Czytaj więcej

Wielu początkujących akwarystów przychodzi do sklepu zoologicznego z zamiarem zakupu pojedynczej ryby danego gatunku lub ewentualnie dwóch sztuk, czyli tzw. pary. Tymczasem to duży błąd, bowiem zdecydowana większość typowych ryb akwariowych to zwierzęta stadne, żyjące w ławicach. Jak zatem zapewnić im w akwarium odpowiednie warunki.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 6 - 60
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com