Terrarystyka


Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Rozpocznij wyjątkową przygodę z terrarystyką. Zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz produkty ułatwiające hodowlę pająków, żółwi, płazów i gadów. Różnej wielkości terraria pozwolą Ci dopasować wiwarium do potrzeb zwierzęcia, a także do rozmiaru pomieszczenia, w którym planujesz rozpocząć hodowlę. Oferujemy zarówno pokarmy, jak i preparaty czy podłoża do terrarium. Sprawdź, jakie produkty dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz to, co pozwoli Ci rozpocząć przygodę z hodowlą wyjątkowych zwierząt.

Zobacz wszystkie produkty do terrarium:

Odkryj terraria do hodowli płazów i gadów

Uprawa bezkręgowców, żółwi czy gadów jest możliwa, jeśli zadbasz o odpowiednie terrarium. W naszym asortymencie znajdziesz modele różnej wielkości. Oferujemy mniejsze terraria, w których możesz hodować pająki oraz większe, które idealnie sprawdzą się na żółwie. Terraria pozwolą Ci stworzyć dla zwierząt warunki najbliższe temu, co znają one z natury. Oferujemy wiwaria, które zapobiegają ucieczce mieszkańców i co ważne, gwarantują odpowiednią wentylację. Terraria dostępne w AquaelZoo są też łatwe do utrzymania w czystości. W wiwarium musi panować odpowiednia temperatura, o którą zadbasz dzięki produktom z naszej oferty. Znajdziesz w niej przewody grzejne odpowiadające za równomierne ogrzewanie podłoża w zbiorniku. To produkty, które są też przydatne do akwarium wypełnionego roślinami wykształcającymi silne systemy korzeniowe.

Wybierz niezbędne wyposażenie do terrarium

Kiedy wybierzesz już odpowiednią wielkość terrarium, czas je wyposażyć. Żeby to zrobić, skorzystaj z naszego bogatego asortymentu. Znajdziesz w nim między innymi podłoże przeznaczone zarówno dla zwierząt pochodzących z deszczowych lasów tropikalnych, jak i tych żyjących w miejscach piaszczystych i suchych. W naszym asortymencie dostępne jest kokosowe podłoże terrarystyczne, które trzeba odpowiednio przygotować. Wymaga ono namoczenia – podłoże będzie wilgotne, dlatego świetnie sprawdzi się dla zwierząt zamieszkujących tropikalne miejsca. Oferujemy również ściółkę z drewna bukowego – jest przeznaczone do suchego terrarium. Zwróć też uwagę na dodatki, które możesz wykorzystać, żeby urozmaicić wnętrze terrarium. Dzięki nim zapewnisz gadom i płazom rozrywkę. Idealnie sprawdzą się liany, po których zwierzęta będą się wspinać niczym w naturalnych warunkach. Możesz wybrać model z liśćmi lub bez nich.

Zadbaj o prawidłowe żywienie zwierząt

W naszym asortymencie znajdziesz również pokarmy dla gadów i płazów. Oferujemy produkty dla wszystkożernych i roślinożernych gadów. Dostępny jest wieloskładnikowy pokarm, w którym znajduje się dodatek naci pietruszki, kwiatów nagietka, liści jeżyny i liści mniszka. Taki pokarm sprawdzi się między innymi dla jaszczurki, na przykład agamy brodatej, a także dla legwana zielonego. W naszym asortymencie znajdziesz jedzenie dla żółwi oraz innych gadów i płazów tak skomponowane, żeby dostarczały zwierzętom wszystkiego, co jest im potrzebne w codziennej diecie. Produkty zawierają witaminy oraz mikroelementy, dzięki którym zwierzęta zachowają odpowiednią kondycję.

W naszym asortymencie znajdziesz też doskonale skomponowany pokarm dla żółwi, dzięki któremu skorupa zwierzęcia będzie się prawidłowo formowała. Produkty przeznaczone do karmienia żółwi dostarczą im niezbędnych witamin oraz mikro- i makroelementów. Oferujemy pokarm dla żółwi lądowych – jest on bogaty w zioła i trawę. Zawiera między innymi tymotkę odpowiadającą za smak pokarmu. Oferujemy również pokarm dla żółwi wodnych – zawiera on niewielkie skorupiaki, owady, dżdżownice i mięczaki, a także substancje roślinne. Pożywienie pokrywa dzienne zapotrzebowanie na składniki odżywcze, dzięki czemu skorupa rozwija się prawidłowo.

Poznaj inne produkty z bogatego asortymentu AquaelZoo

W naszym asortymencie znajdują się produkty nie tylko do hodowli gadów i płazów, lecz także ryb. Oferujemy duży wybór akwariów, wśród których znajdziesz modele o różnym kształcie. Dostępne są między innymi nanoakwaria, czyli modele wykonane z giętego szkła. Nie mają one silikonowych spoin i służą do uprawy krewetek oraz małych roślin. Oferujemy również tradycyjne akwaria o różnej pojemności. W naszym asortymencie znajdziesz modele, które charakteryzują się wytrzymałością. Są wzmocnione wspornikami szklanymi – zapobiegają one uwypukleniu się szyby. W naszym asortymencie nie brakuje produktów przeznaczonych do hodowli ryb w oczku wodnym. Oferujemy pokarmy dla ryb stawowych, a także preparaty, które umożliwią odkażenie wody. W AquaelZoo nie brakuje produktów, które pozwolą Ci sprawnie pozbyć się problemu z glonami. Znajdziesz preparaty prowadzące do zlepiania się tych niechcianych roślin – dzięki temu bez trudu je usuniesz. W naszym asortymencie znajdziesz też elementy dekoracyjne do oczek wodnych. Są to między innymi lampy, które zamontujesz na dnie oczka. Dzięki temu zbiornik będzie piękniej prezentował się wieczorem. Kolor światła może być różny – w naszej ofercie znajdziesz lampy, które mają specjalne szkiełka. Przy ich pomocy możesz zmienić odcień oświetlenia i stworzyć efektowne iluminacje.

Na blogu

Komercyjne karmy dla psów dostępne w sklepach zoologicznych można podzielić na suche i mokre. Różnią się między sobą konsystencją i walorami smakowymi, a także kalorycznością. Jakie są zalety każdego z tych rodzajów pożywienia i czy warto łączyć je ze sobą?

Czytaj więcej

W okresie przedświątecznym wielu z nas zastanawia się nad przyjęciem pod swój dach kota. Zdaniem niektórych naukowców zwierzęta te potrafią emitować dobrą energię, zaś przebywanie wraz z nimi w jednym pomieszczeniu uspokaja, relaksuje i skutecznie eliminuje stres. Zanim jednak to niezwykłe stworzenie zagości w naszym domu należy zapewnić mu niezbędne akcesoria. Czego potrzebuje każdy kot?

Czytaj więcej

Święta to doskonały moment, aby rozpocząć swoją przygodę z akwarystyką, jak również zaszczepić to hobby naszym najbliższym podarowując im pod choinkę wszystko, co niezbędne do założenia ich pierwszego zbiornika. Co powinno wchodzić w skład takiego prezentu, aby jak najlepiej spełnił on swoje zadanie?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 13 - 550
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com