Kuwety otwarte dla kota


Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Kuwety otwarte to rewelacyjna propozycja toalety dla małych kociaków, które dopiero uczą się czystości, oraz dla dorosłych osobników, preferujących otwarte przestrzenie. Klasyczne, proste i ergonomiczne, a przy tym tanie kuwety stanowią idealne rozwiązanie problemów z wyznaczeniem pupilowi odpowiedniego miejsca do codziennej toalety. W ofercie naszego internetowego sklepu AquaelZoo znajdziesz szeroki wybór praktycznych i niewielkich kuwet bez dachu, które sprawdzą się przede wszystkim u młodych kociąt. 

Zamów sprawdzone kuwety dla kota:

Doskonale wyprofilowane w taki sposób, aby nawet najmniejszy kociak zdołał bez problemu wejść do kuwety, posiadają podniesiony tył, który zapobiega rozsypywaniu się żwirku dookoła. Jeśli więc jesteś szczęśliwym posiadaczem małych kociąt lub dorosłego kota, który unika zamkniętych pomieszczeń, kuwety otwarte to rewelacyjny produkt dla Twojego pupila. Na aquaelzoo.pl znajdziesz bogaty wybór kształtów i kolorów nie tylko kuwet otwartych, które możesz dopasować do wystroju i wielkości Twojego mieszkania, ale również kuwet zamkniętych, idealnych dla dużych ras!

Kiedy warto postawić na niewielkie, klasyczne kuwety otwarte dla kota?

Wybierając odpowiednią kuwetę dla Twojego pupila, warto wziąć pod uwagę wielkość kota oraz jego preferencje, dotyczące otwartych przestrzeni. Dla małych kociaków kuwety otwarte będą idealnym rozwiązaniem, ponieważ obniżony przód znacznie ułatwia im wchodzenie do kuwety. Nauka czystości więc powinna odbyć się sprawnie i bezproblemowo. Kuwety otwarte w kształcie klasycznych prostokątów, lub bardziej nowoczesne modele o okrągłej formie i nasyconych, intensywnych kolorach, doskonale zdają egzamin również w przypadku dorosłych osobników małych ras. Jeśli więc Twój pupil jest nieco drobniejszy od pozostałych przedstawicieli swojego gatunku, warto postawić na kuwety bez dachu, z jakich zwierzę będzie chętniej korzystało. Wybór rozmiaru kuwet zależy również od ilości miejsca, jakie możesz przeznaczyć w swoim mieszkaniu na kącik dla swojego pupila. Jeśli mieszkasz na niewielkim metrażu, wystarczy niewielka, narożna kuweta, w przypadku zaś, kiedy nie ogranicza Cię przestrzeń, wybierz większą i bardziej przestronną kuwetę otwartą.

Kuwety otwarte idealne dla Twojego kociego przyjaciela!

Otwarte kuwety bez dachu to produkty, które sprawdzą się u większości kotów, w szczególności tych młodych i kotów małych ras. Wybierając odpowiednią kuwetę, należy więc wziąć pod uwagę wielkość Twojego pupila i miejsce, w którym zamierzasz urządzić kocią toaletę. Kuwety otwarte są bardzo łatwe w czyszczeniu, ponieważ nie wymagają żadnych dodatkowych działań, poza po prostu wymianą zanieczyszczonego żwirku na świeży. Te modele, które wyróżniają się nieco nowocześniejszą formą i doskonale wyprofilowanym kształtem, posiadają zdejmowaną ramkę, którą możesz założyć z powrotem zaledwie w ciągu kilku sekund. Zajrzyj do naszego internetowego katalogu na aquaelzoo.pl i wybierz idealną kocią toaletę dla swojego pupila. Postaw na doskonałą jakość, prosty i nowoczesny design oraz możliwość szybkiego i sprawnego czyszczenia!

Na blogu

Kleszcze to obecnie problem całoroczny i trzeba zabezpieczać przed nimi pupila przez okrągłe 12 miesięcy. Jednak są w ciągu roku okresy, gdy te żarłoczne pajęczaki bywają szczególnie aktywne. Jeden z nich przypada właśnie teraz – na wiosnę. Co możemy zrobić, żeby jeszcze lepiej uchronić naszego psa przed niebezpieczeństwem?

Czytaj więcej

Czy niewychodzący kot, który nigdy nie opuszcza domu może „złapać” jakiekolwiek pasożyty zewnętrzne? Większość opiekunów jest święcie przekonanych, że nie, no bo skąd? Trwa to zwykle do czasu gdy podczas głaskania pupila lub rozczesywania jego futra zauważą ze zdumieniem tkwiącego w jego skórze kleszcza. Skąd się tam wziął? To proste – sami „zaprosiliśmy” go do domu przynosząc z zewnątrz na butach, ubraniu czy torbie z zakupami. Kleszcz może też dotrzeć do domowego kota np. za pośrednictwem mieszkającego pod jednym dachem i powracającego ze spaceru psa.

Czytaj więcej

Tak zwane podłoża aktywne, a ściślej – biologicznie aktywne – z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród akwarystów. Są wprawdzie nieco droższe od klasycznego piasku lub żwiru, mają jednak liczne zalety, które w pełni rekompensują dodatkowy wydatek. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 16 - 65
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com