Pokrywy hexagon na akwarium


Pokazano 1-1 z 1 pozycji

W ofercie naszego sklepu internetowego AquaelZoo.pl nie mogło zabraknąć tak praktycznych akcesoriów, jakimi są prezentowane w tej kategorii pokrywy hexagon do akwarium, które są dostępne w atrakcyjnej cenie. Doskonale sprawdzają się do zbiorników w tym samym kształcie i są niezbędne, gdyż spełniają wiele ważnych funkcji. Przede wszystkim warto wiedzieć, że zbiorniki naturalne są odkryte, jednak parująca woda jest na bieżąco uzupełniania opadami atmosferycznymi, a poruszana przez wiatr woda jest stale napowietrzana i oczyszczana. W przypadku domowych zbiorników wszystko działa zupełnie inaczej, dlatego należy wykorzystać wszelkie możliwości, aby zagwarantować faunie i florze warunki jak najbardziej zbliżone do tych naturalnych. Właśnie z tego względu warto w pierwszej kolejności wyposażyć akwarium w pokrywę hexagon zamawiając ją w naszym sklepie i korzystając z szybkiej wysyłki. Zapraszamy już dziś do zakupu!

Zalety pokryw do akwarium dostępnych w sklepie AquaelZoo.pl

Prezentowane pokrywy hexagon do akwarium mają wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Przede wszystkim stanowią znakomite zabezpieczenie przed parowaniem wody, gdyż takie zjawisko może wiązać się z koniecznością częstego jej uzupełniania, a także z nadmiernym zawilgoceniem powietrza w pomieszczeniu, w którym znajduje się zbiornik. Ponadto ten element wyposażenia chroni akwarium przed dostaniem się do jego wnętrza zabrudzeń, w tym pyłu i kurzu oraz płynów chemicznych, z których korzystamy podczas sprzątania. Warto wiedzieć, że nawet odrobina środka przeznaczonego do czyszczenia mebli czy szyb może negatywnie wpłynąć na zdrowie i życie zwierząt wodnych. Ponadto niektóre gatunki ryb i stworzeń żyjących w wodzie mają tendencję do wyskakiwania z niej, dlatego też zastosowanie pokrywy zabezpiecza przed tym zjawiskiem. Dodatkową zaletą jest ochrona przed szybkim ochłodzeniem wody akwariowej, co przyczynia się do obniżenia kosztów za energię elektryczną.

Pokrywy hexagon do akwarium sprawdzą się również w przypadku posiadania dzieci, które często wrzucają niewielkie zabawki do zbiornika, a także zwierząt domowych, nierzadko zainteresowanych pływającymi rybkami, przez co mogą im zrobić krzywdę. Pokrywy stanowią także znakomitą platformę do montażu oświetlenia oraz innego rodzaju elementów wyposażenia i akcesoriów niezbędnych w akwarium, dlatego też ich zakup jest świetną inwestycją.

Wysoka jakość idąca w parze z praktycznością

Oferowane pokrywy hexagon do akwarium zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które są trwałe, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia oraz działanie wody czy temperatur. Dodatkowo każdy model został zaprojektowany z wielką starannością i dbałością o detale, dzięki czemu pokrywy zapewniają nie tylko dużą praktyczność, ale także stanowią atrakcyjny dodatek do każdego akwarium. Są dostępne w stonowanych kolorach, wśród których dominuje ponadczasowa czerń i klasyczna biel. Warto także podkreślić dodatkową funkcjonalność zapewnioną przez opatentowane systemy otwierania SMART OPEN, które eliminują konieczność stosowania zawiasów i podpórek oraz umożliwiają wygodne wykonywanie wszelkiego rodzaju prac pielęgnacyjnych wewnątrz zbiornika. Pokrywy są również wyposażone w specjalne żłobienia w tylnej części, które umożliwiają ich dostosowanie do instalacji dowolnego rodzaju filtrów przelewowych lub kanistrowych. Takie rozwiązanie jest wygodne i nie wiąże się z utratą gwarancji producenta. Ponadto w każdej pokrywie znajduje się klapa pozwalająca na swobodne karmienie ryb.

Zakupy w sklepie AquaelZoo.pl – gwarancja satysfakcji i zadowolenia

Nasz sklep AquaelZoo.pl powstał z myślą o początkujacych i doświadczonych akwarystach, którzy poszukują wysokiej jakości produktów pochodzących od renomowanych producentów. Wśród nich, poza prezentowanymi w tej kategorii pokrywami, można także znaleźć między innymi dekoracje, części zamienne, filtry, grzałki i termometry oraz wiele, wiele innych akcesoriów. Cały asortyment jest dostępny od ręki, dlatego już dziś zachęcamy do zakupu i dołączenia do grona naszych stałych klientów. Gwarantujemy satysfakcję i pełne zadowolenie. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy doskonale znają branżę akwarystyczną i chętnie doradzą w zakupie i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Na blogu

W zdecydowanej większości dorosłe, zdrowe psy nie potrzebują dodatkowego zabezpieczenia przed chłodem. Natura idealnie je wyposażyła w szatę włosową, często dwuwarstwową, która świetnie chroni je przed zimnem. Wraz z ocieplaniem klimatu od kilku lat w Polsce zimy nie są zbyt ostre, nie ma więc potrzeby dodatkowej ochrony.

Czytaj więcej

Każdy z nas marzy, aby jego pies czy kot miał piękną, gęstą i błyszczącą sierść, która świadczy o zdrowiu i doskonałej kondycji zwierzęcia. Osobniki chore i osłabione cechuje pogorszenie wyglądu sierści. Szczególnie teraz, przed zimą, gdy jakość sierści jest szczególnie ważna warto wspomóc szatę włosową. Jak?

Czytaj więcej

Filtr to najważniejsze urządzenie techniczne w akwarium, stojące na straży czystości wody i bezpieczeństwa mieszkańców zbiornika. Aby funkcjonował prawidłowo konieczna jest konserwacja i regularna wymiana znajdujących się w nim wkładów filtracyjnych.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 76 - 77
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com