AQUAEL

AQUAEL

Zobacz kategorie produktów powiązane z producentem:

Marka Aquael jest jedną z największych firm w Polsce, która zajmuje się produkcją najwyższej klasy urządzeń oraz akcesoriów akwarystycznych, które są uwielbiane na rynku za korzystną relację ceny do jakości. Przedsiębiorstwo dysponuje dwoma ogromnymi zakładami produkcyjnymi w Suwałkach oraz w Warszawie i produkuje swoje artykuły na najnowocześniejszych liniach składających się z wyspecjalizowanego parku maszyn wysokiej klasy. Obecnie produkty marki Aquael są sprzedawane w ponad 100 krajach na całym świecie, a grzałki jej produkcji kupuje ktoś co około 15 sekund, zaś filtr akwariowy - co 20 sekund. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą marki Aquael!

Podstawowe informacje na temat marki Aquael

Firma Aquael powstała z prawdziwej pasji w 1984 roku i natychmiast rozpoczęła swoją ekspansję od produkcji napowietrzaczy. Urządzenia te szybko zyskały ogromną popularność wśród akwarystów, dlatego już 6 lat później firma do swojej oferty wdrożyła także filtry wewnętrzne, które również spotkały się z ciepłym przyjęciem ze strony hodowców i hobbystów. Później nastąpił rozkwit marki, wskutek czego w 1998 roku otworzyła swój drugi zakład produkcyjny w Suwałkach, dzięki czemu w 2002 roku rozpoczęła się na dobre produkcja filtrów kaskadowych FZN. Najważniejszym rokiem w historii przedsiębiorstwa Aquael był 2006 rok, kiedy to firma wypuściła na rynek szereg różnych urządzeń oraz rozwiązań dla akwarystów.

Marka wprowadziła wówczas do swojej oferty grzałki akwariowe, pokarmy dla ryb stawowych oraz gotowe oczka wodne, a także pompy stawowe oraz sterylizatory i termoregulatory. Ponadto w jej ofercie znalazło się także miejsce dla zestawów akwariowych oraz filtrów wewnętrznych BIO i grzałek Comfortzone. Kolejne lata były dla marki równie owocne, dlatego obecnie jej produkty są sprzedawane w 100 krajach całego świata na sześciu kontynentach, a w jej szeregach znajduje się aż 600 najlepszych pracowników z pasją i ogromną wiedzą. 

Dla firmy Aquael nie ma rzeczy niemożliwych

Marka Aquael jako swoją najważniejszą zaletę wymienia innowacyjność i widać to podejście po jej produktach. Firma stale rozwija swoją ofertę i stara się, aby jej wyroby spełniały najbardziej wygórowane oczekiwania klientów i mogły zapewniać wiele lat intensywnego użytkowania w każdych warunkach. Nietłukące się grzałki oraz nowoczesne filtry kanistrowe z prefiltrem bądź też krewetkaria z wbudowanym oświetleniem LEDowym to tylko kilka z wielu produktów tej marki, które wyróżniają się na tle innych.

Opracowywaniem nowych projektów zajmuje się Program Badawczo-Rozwojowy Aquael Innowacje z zespołem składającym się z techników oraz technologów, którzy co roku opracowują nowe technologie i wspólnie realizują nowe założenia marki. Biolodzy, chemicy i inżynierowie starają się, aby wszystkie produkty marki Aquael miały wysoką jakość i zarazem także korzystną cenę zakupu.

Jakie części zamienne firmy Aquael znajdziesz w sklepie AquaelZoo?

Marka Aquael skupia się głównie na akwarystyce, dlatego w naszym sklepie znajdziesz setki produktów niezbędnych dla każdego hobbystycznego wielbiciela akwarystyki oraz dla hodowców, a wśród nich między innymi części zamienne. Marka ma w swojej ofercie żarówki oraz wirniki, membrany, przewody, a także reduktory ciśnieniowe oraz deszczownie i wkłady gąbkowe i setki innych urządzeń oraz akcesoriów. Wszystkie są dokładnie opisane na poszczególnych podstronach, dlatego z wyborem odpowiedniego wariantu nikt nie powinien mieć problemu. W większości znajdują się także zdjęcia oraz rysunki techniczne, które są szczególnie istotne dla profesjonalistów, którzy zawodowo zajmują się aranżowaniem akwariów.

Media filtracyjne marki Aquael

W ofercie firmy Aquael znajdują się także jej znane i lubiane media filtracyjne, które skutecznie oczyszczają wodę z większości zanieczyszczeń i charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością w stosunku do ich ceny zakupu. Wkłady są dedykowane do nowo zakładanych akwariów np. w celu przystosowania wody kranowej do wymagań i potrzeb danych gatunków ryb, stosuje się je także po leczeniu oraz do usuwania przebarwień w wodzie. Niektóre warianty są dedykowane do szczególnie gęsto zarybionych zbiorników i mają formę gąbki nasyconej absorbentem fosforanów. Dzięki temu usuwają z wody fosforany, przy tym są także całkowicie bezpieczne dla ryb oraz bezkręgowców akwariowych i wszelkich roślin.

Pokarmy dla ryb Aquael - warto je poznać z bliska

Firma Aquael stawia na ekologię i bezpieczeństwo, co widać doskonale także po jej pokarmach. Marka ma w swoim katalogu dziesiątki różnych pokarmów dedykowanych dla poszczególnych gatunków ryb lub dla konkretnych wymagań. Wszystkie są doskonale przyswajalne, pełne witamin oraz niezbędnych mikro- i makroelementów, a także mają formę płatków lub granulatu, które są lubiane przez większość zwierząt akwariowych. Stabilizowana witamina C, niska zawartość fosforu oraz dodatek Spiruliny sprawia, że pokarmy są bezpieczne dla ryb i poprawiają ich układ odpornościowy, zapobiegają powstawaniu awitaminozy, a także nie powodują mętnienia wody, ponadto wpływają pozytywnie na układ pokarmowy i wydalniczy ryb.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 0 - 3999