Pompy do oczek wodnych i stawów


Pokazano 1-11 z 11 pozycji

O piękny wygląd oczka wodnego zadbasz dzięki pompie. To urządzenie, które pozostaje niewidoczne, jednak jest bardzo ważne dla zbiornika. Zadaniem pompy do oczka wodnego jest pompowanie i filtrowanie wody. Tego typu urządzenia mogą być też stosowane w fontannach, stawach ogrodowych i przydomowych basenach. W naszym asortymencie znajdziesz pompy fontannowe, które są również odporne na morską wodę, dlatego są odpowiednie do akwariów słonowodnych. Poznaj skuteczne, wytrzymałe i łatwe w obsłudze pompy do ogrodu. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz model, który zapewni skuteczne oczyszczanie i napowietrzanie wody.

Zobacz inne produkty do ogrodu:

Poznaj bogatą ofertę pomp do oczek wodnych

W AquaelZoo znajdziesz pompy o różnej wydajności, dlatego bez trudu dopasujesz je do wielkości zbiornika. Możesz wybrać między innymi urządzenia o wydajności 500, 1000, 1500 i 2000 l/h. Oferujemy modele, w których zastosowano nowoczesne silniki oraz wysokiej jakości uszczelki pod komorą wirnika – dzięki temu straty wydajności są zminimalizowane. W asortymencie znajdziesz modele, które zostały wyposażone w płynny system regulacji wydajności. Do skorzystania z tej funkcji jest przeznaczone ergonomiczne pokrętło znajdujące na dyszy wylotowej pompy. Pozwala ono dostosować siłę strumienia wody do potrzeb.

Odkryj zalety pomp do oczek wodnych

Oferujemy urządzenia energooszczędne – niskie zużycie prądu wynika ze specjalnej konstrukcji, a dokładniej unikalnej budowy wirnika i jego komory. Niższe rachunki za prąd nie tylko jedna z wielu zalet pomp fontannowych z naszej oferty. Dostępne urządzenia są bezpieczne w użytkowaniu – mają między innymi zabezpieczenie przed przegrzaniem. Mogą być stosowane zarówno w słodkiej, jak i słonej wodzie. Charakteryzują się również wygodą użytkowania – dzięki prefiltrowi do pompy nie dostają się zabrudzenia, co zapobiega konieczności częstego czyszczenia. Kolejną zaletą jest łatwość podłączenia – ułatwia to długi kabel zasilający. Co ważne, pompy do oczek wodnych są w pełni bezpieczne dla zwierząt, ponieważ zostały wykonane z nietoksycznych materiałów.

Sprawdź pozostały asortyment AquaelZoo

W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko pompy fontannowe, lecz także więcej urządzeń, które pozwolą Ci zadbać o oczko wodne. Oferujemy między innymi grzałki – dzięki nim zadbasz o ryby w zimowym czasie. Urządzenia sprawią, że na powierzchni oblodzonego zbiornika stworzy się przerębel, który umożliwi swobodną wymianę gazową, co zapobiegnie uduszeniu się mieszkańców oczka wodnego. Oferujemy również preparaty, dzięki którym zadbasz o czystość zbiornika. Możesz zdecydować się na środek do zwalczania glonów. Preparat sprawi, że niechciane rośliny zbiorą się na powierzchni zbiornika, a przez to ich usunięcie stanie się dla Ciebie znacznie prostsze. W asortymencie znajdziesz też produkty, dzięki którym zadbasz o urozmaicenie wyglądu zbiornika. Oferujemy oświetlenie ogrodowe do montażu na dnie oczka. To lampy, dzięki którym stworzysz wielobarwne iluminacje, a zbiornik będzie efektownie prezentował się wieczorem.

Na blogu

To jedna z najbardziej rozpowszechnionych dolegliwości, która bywa wyjątkowo uciążliwa dla naszych czworonogów. Choć objawy zapalenia pęcherza moczowego u psa występują najczęściej u psich seniorów, mogą pojawić się również u szczeniaków i dorosłych osobników. Ryzyko infekcji zwiększa się, gdy nasz pupil przez dłuższy czas przebywa na chłodzie. Długie spacery w mokre, zimne dni, wilgotna sierść i kąpiele w zimnej wodzie latem - wszystko to sprzyja namnażaniu się groźnych bakterii.

Czytaj więcej

Żyć jak pies z kotem... To stare powiedzenie jest mocno nieaktualne, bo w wielu domach zwierzaki te świetnie ze sobą koegzystują. Mało tego, często łatwiej jest pogodzić ze sobą kota i psa niż kota z... drugim kotem. Wynika to z samotniczej natury naszych mruczków, dla których inny kot jest swego rodzaju konkurencją, a pies nie. Jeżeli jesteśmy dumnymi opiekunami obydwu tych zwierzaków, pamiętajmy jednak, że kot to nie pies i niektóre produkty dedykowane dla psów mogą mu zwyczajnie zaszkodzić. Na co trzeba uważać?

Czytaj więcej

Witaminy są organicznymi związkami chemicznymi o rozmaitej budowie niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wraz z białkami, tłuszczami i węglowodanami stanowią konieczny element diety. Dotyczy to również ryb akwariowych. W sklepach zoologicznych możemy znaleźć rozmaite preparaty witaminowe przeznaczone dla tej grupy organizmów. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 74 - 1199
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com