Pompy do oczek wodnych i stawów


Pokazano 1-10 z 10 pozycji

O piękny wygląd oczka wodnego zadbasz dzięki pompie. To urządzenie, które pozostaje niewidoczne, jednak jest bardzo ważne dla zbiornika. Zadaniem pompy do oczka wodnego jest pompowanie i filtrowanie wody. Tego typu urządzenia mogą być też stosowane w fontannach, stawach ogrodowych i przydomowych basenach. W naszym asortymencie znajdziesz pompy fontannowe, które są również odporne na morską wodę, dlatego są odpowiednie do akwariów słonowodnych. Poznaj skuteczne, wytrzymałe i łatwe w obsłudze pompy do ogrodu. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz model, który zapewni skuteczne oczyszczanie i napowietrzanie wody.

Zobacz inne produkty do ogrodu:

Poznaj bogatą ofertę pomp do oczek wodnych

W AquaelZoo znajdziesz pompy o różnej wydajności, dlatego bez trudu dopasujesz je do wielkości zbiornika. Możesz wybrać między innymi urządzenia o wydajności 500, 1000, 1500 i 2000 l/h. Oferujemy modele, w których zastosowano nowoczesne silniki oraz wysokiej jakości uszczelki pod komorą wirnika – dzięki temu straty wydajności są zminimalizowane. W asortymencie znajdziesz modele, które zostały wyposażone w płynny system regulacji wydajności. Do skorzystania z tej funkcji jest przeznaczone ergonomiczne pokrętło znajdujące na dyszy wylotowej pompy. Pozwala ono dostosować siłę strumienia wody do potrzeb.

Odkryj zalety pomp do oczek wodnych

Oferujemy urządzenia energooszczędne – niskie zużycie prądu wynika ze specjalnej konstrukcji, a dokładniej unikalnej budowy wirnika i jego komory. Niższe rachunki za prąd nie tylko jedna z wielu zalet pomp fontannowych z naszej oferty. Dostępne urządzenia są bezpieczne w użytkowaniu – mają między innymi zabezpieczenie przed przegrzaniem. Mogą być stosowane zarówno w słodkiej, jak i słonej wodzie. Charakteryzują się również wygodą użytkowania – dzięki prefiltrowi do pompy nie dostają się zabrudzenia, co zapobiega konieczności częstego czyszczenia. Kolejną zaletą jest łatwość podłączenia – ułatwia to długi kabel zasilający. Co ważne, pompy do oczek wodnych są w pełni bezpieczne dla zwierząt, ponieważ zostały wykonane z nietoksycznych materiałów.

Sprawdź pozostały asortyment AquaelZoo

W naszym asortymencie znajdziesz nie tylko pompy fontannowe, lecz także więcej urządzeń, które pozwolą Ci zadbać o oczko wodne. Oferujemy między innymi grzałki – dzięki nim zadbasz o ryby w zimowym czasie. Urządzenia sprawią, że na powierzchni oblodzonego zbiornika stworzy się przerębel, który umożliwi swobodną wymianę gazową, co zapobiegnie uduszeniu się mieszkańców oczka wodnego. Oferujemy również preparaty, dzięki którym zadbasz o czystość zbiornika. Możesz zdecydować się na środek do zwalczania glonów. Preparat sprawi, że niechciane rośliny zbiorą się na powierzchni zbiornika, a przez to ich usunięcie stanie się dla Ciebie znacznie prostsze. W asortymencie znajdziesz też produkty, dzięki którym zadbasz o urozmaicenie wyglądu zbiornika. Oferujemy oświetlenie ogrodowe do montażu na dnie oczka. To lampy, dzięki którym stworzysz wielobarwne iluminacje, a zbiornik będzie efektownie prezentował się wieczorem.

Na blogu

Kleszcze tak wysoce przystosowały się do zmian warunków środowiskowych, że możemy mówić praktycznie o całorocznym zagrożeniu. U kleszczy łąkowych mówi się o wiosennych i jesiennych szczytach aktywności. Warto stale przypominać opiekunom zwierząt, że profilaktyka przeciwko tym pasożytom może wręcz uratować ich podopiecznym życie.

Czytaj więcej

Kuweta jest niezbędnym podstawowym akcesorium dla każdego kota. Należy dobrać ją pod kątem wymagań i preferencji pupila, w tym jego rozmiarów. Równie ważny jest żwirek, którym ją napełnimy. Co oferują nam sklepy zoologiczne? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej
Filtruj według
Marka
Cena
Filtruj
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com