Maskotki dla psa - zabawki pluszowe


Pokazano 1-34 z 34 pozycji

Oferowane w naszym sklepie maskotki dla psa są wyprodukowane właśnie w tym celu. Zapewniają wiele godzin bezpiecznej i intensywnej zabawy w każdych warunkach, a ich precyzyjne wykonanie oraz zastosowanie w procesie produkcji wyłącznie wyselekcjonowanych i trwałych surowców sprawia, że stanowią doskonały wybór dla psa każdej rasy. 

Zobacz więcej popularnych zabawek dla psa:

Zabawa jest bardzo ważna w każdym przypadku

Maskotki dla psów oferowane w naszym sklepie są przeznaczone dla psów wszystkich ras, zarówno małych, jak i średnich oraz dużych. Wszystkie zapewniają mnóstwo zabawy, która dla domowych czworonogów jest jedną z najważniejszych codziennych czynności wpływających na ich radość oraz zadowolenie z życia. Bardzo istotne jest to, że zabawki umilają czas pupilowi podczas nieobecności opiekuna i nieco zmniejszają jego tęsknotę. Zabawki mogą mieć także wpływ na poprawę relacji opiekuna ze swoim psem. Wspólna zabawa, przeciąganie liny bądź szarpanie się z gumową kaczką jest z punktu widzenia każdego psa bardzo istotna, dlatego zdecydowanie warto poświęcić mu odpowiednią ilość czasu po powrocie do domu.

Trwałe i bezpieczne maskotki dla psa

Poszczególne pluszaki dla psa oferowane w naszym sklepie mają także wiele innych zalet, które zdecydowanie warto poznać jeszcze przed ich zakupem. Wszystkie dostępne warianty wyróżniają się między innymi pełnym bezpieczeństwem ich użytkowania. Są pozbawione dużych i wystających, twardych elementów, które mogłyby się oderwać i zostać połknięte przez psa bądź uszkodzić jego zęby podczas intensywnej zabawy. Zabawki pluszowe dzięki swojej miękkiej strukturze są najbezpieczniejszymi akcesoriami przeznaczonymi dla psów i kotów, gdyż nie są w stanie uszkodzić nawet najbardziej delikatnego uzębienia. Właśnie z tego względu doskonale sprawdzą się u szczeniąt.

Wszystkie elementy zostały wykonane z tkanin przeznaczonych do kontaktu ze śliną oraz takich, które nie powinny wywoływać żadnych kłopotów związanych z układem trawienia po ich spożyciu. Barwniki również są bezpieczne i nie wywołują reakcji alergicznych. Oznacza to, iż wszystkie pluszaki dla psów, które oferujemy, są w pełni bezpieczne, co powinno stanowić priorytet dla każdego właściciela czworonoga.

Trwałość zabawek pluszowych dla psa

Nie bez znaczenia dla kupujących jest fakt, iż wszystkie proponowane w naszym sklepie zabawki pluszowe są także bardzo trwałe i mogą wytrzymać nawet wiele miesięcy bardzo intensywnego szarpania, rozrywania, gryzienia i żucia. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu szwów wykonanych z wytrzymałych nici oraz tkanin, które nie powinny ulec rozdarciu nawet wskutek wielogodzinnej zabawy z psem. Grube wypełnienie pianką bądź odpowiednim rodzajem waty zapewnia zachowanie kształtu przez każdą zabawkę. Wiele z nich można także prać w pralce, co stanowi dużą zaletę dla opiekunów, których psy lub koty uwielbiają intensywne zabawy nawet na dworze. Wszystkie modele, niezależnie od ich wielkości i przeznaczenia, cechują się tymi samymi parametrami świadczącymi o ich jakości.

Niskie ceny, szeroki wybór i wyselekcjonowany asortyment

W naszym sklepie stawiamy na jakość w korzystnej cenie, a oferowane zabawki pluszowe są tego doskonałym przykładem. Oferujemy setki różnych zabawek, a wszystkie zostały precyzyjnie opisane na dedykowanych podstronach, gdzie znajdują się także szczegółowe dane na temat ich budowy oraz zastosowanych materiałów. Każde zamówienie dostarczamy do klientów tak szybko, jak to możliwe, dbając jednocześnie o jak najbezpieczniejsze zapakowanie zawartości. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w branży i chętnie doradzą w zakupie i rozwieją wszelkie wątpliwości na temat naszego asortymentu telefonicznie oraz mailowo. Zapraszamy do złożenia zamówienia już dziś!

Na blogu

Kleszcze to obecnie problem całoroczny i trzeba zabezpieczać przed nimi pupila przez okrągłe 12 miesięcy. Jednak są w ciągu roku okresy, gdy te żarłoczne pajęczaki bywają szczególnie aktywne. Jeden z nich przypada właśnie teraz – na wiosnę. Co możemy zrobić, żeby jeszcze lepiej uchronić naszego psa przed niebezpieczeństwem?

Czytaj więcej

Czy niewychodzący kot, który nigdy nie opuszcza domu może „złapać” jakiekolwiek pasożyty zewnętrzne? Większość opiekunów jest święcie przekonanych, że nie, no bo skąd? Trwa to zwykle do czasu gdy podczas głaskania pupila lub rozczesywania jego futra zauważą ze zdumieniem tkwiącego w jego skórze kleszcza. Skąd się tam wziął? To proste – sami „zaprosiliśmy” go do domu przynosząc z zewnątrz na butach, ubraniu czy torbie z zakupami. Kleszcz może też dotrzeć do domowego kota np. za pośrednictwem mieszkającego pod jednym dachem i powracającego ze spaceru psa.

Czytaj więcej

Tak zwane podłoża aktywne, a ściślej – biologicznie aktywne – z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród akwarystów. Są wprawdzie nieco droższe od klasycznego piasku lub żwiru, mają jednak liczne zalety, które w pełni rekompensują dodatkowy wydatek. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 4 - 110
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com