Klatki dla świnki morskiej


Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Wybór odpowiedniej klatki dla świnki morskiej to nie lada wyzwanie, z którym boryka się wielu właścicieli tych wyjątkowych i wdzięcznych gryzoni. Warto zwrócić uwagę na wielkość przyszłego domu dla Twojego niedużego pupila, bowiem należy zapewnić zwierzęciu optymalną ilość miejsca i pełen komfort oraz możliwości do prawidłowego rozwoju. W naszym internetowym sklepie zoologicznym AquaelZoo z artykułami i pokarmem dla zwierząt znajdziesz szeroką ofertę klatek dla świnek morskich o różnych wielkościach i poziomach. W zależności od tego, ile miejsca zamierzasz przeznaczyć na stworzenie wygodnego kącika dla gryzoni, warto zapewnić zwierzętom odpowiednią przestrzeń do wypoczynku i relaksu. Świnki morskie są gryzoniami, które preferują długi wypoczynek i kochają spokój, dlatego należy zadbać o to, aby Twoje zwierzęta miały swój własny azyl i schron przed bodźcami ze świata zewnętrznego. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem na aquaelzoo.pl, w którym proponujemy wszelkie niezbędne produkty i akcesoria dla świnek morskich.

Zamów najlepsze produkty dla świnek morskich:

Jak wybrać odpowiedni model klatki dla świnki morskiej?

Klatka dla świnki morskiej to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia dla gryzonia, stanowiący bezpieczny azyl oraz doskonałą formę ochrony Twojego zwierzęcia. Warto więc postawić na solidne, wytrzymałe i trwałe produkty najwyższej jakości, które będą odporne na próby gryzienia kratek, wynikające z silnej potrzeby ścierania zębów. W ofercie naszego sklepu internetowego AquaelZoo przedstawiamy klatki dla świnek morskich o różnych rozmiarach, jedno oraz dwupoziomowe. W zależności od ilości wolnej przestrzeni w Twoim mieszkaniu możesz wybrać jednopoziomowe, klasyczne klatki wykonane z najwyższej jakości materiałów. Niewielka klatka sprawdzi się idealnie jako wygodny domek dla Twojego gryzonia oraz sprawi, że zwierzę poczuje się bezpiecznie. Jeśli jednak ilość wolnego miejsca nie jest dla Ciebie żadnym ograniczeniem, wybierz model dwupoziomowy, który zagwarantuje Twojej śwince morskiej ogromną przestrzeń. W większej klatce dla świnki morskiej możesz umieścić dodatkowe akcesoria, takie jak domek, poidełka czy tunele, które zapewnią zwierzęciu możliwość przemieszczania się z jednego poziomu na drugi.

Czy wyposażenie klatki dla świnki jest równie istotne, co jej wielkość?

Obok odpowiedniej klatki dla świnki morskiej bardzo ważne jest wyposażenie, które sprawia, że gryzoń czuje się bezpiecznie i komfortowo. Aby więc zapewnić swojemu zwierzęciu optymalne warunki bytowe i możliwość spokojnego odpoczynku, warto postawić na takie wyposażenie klatki, jak domki, poidełka, tunele, drabinki oraz narożne toalety wykonane z tworzywa sztucznego. Świnki morskie większość dnia spędzają na odpoczynku lub ścieraniu zębów i gryzieniu, dlatego dobrze jest zapewnić im do tego dogodne warunki i akcesoria. Drewniany, zadaszony domek może okazać się idealną oazą spokoju, oddzielającą gryzonia od uciążliwych bodźców ze świata zewnętrznego, natomiast tunele i drabinki pozwolą tym wyjątkowym zwierzętom poruszać się po obu poziomach klatki. Warto więc zastanowić się nie tylko nad optymalnym rozmiarem klatki dla świnek morskich, ale również jej praktycznym i funkcjonalnym wyposażeniu.

Jak odpowiednio przygotować klatkę dla świnek morskich, aby zapewnić gryzoniom optymalne warunki bytowe?

Na aquaelzoo.pl znajdziesz atrakcyjną ofertę klatek dla świnek morskich oraz wyposażenia i akcesoriów, które poprawią komfort życia Twoich gryzoni. Jeśli zależy Ci na prawidłowym rozwoju i doskonałym zdrowiu zwierząt, wybierz dużą, przestronną klatkę dwupoziomową oraz praktyczne i funkcjonalne dodatki, takie jak domek czy narożną toaletę dla gryzoni. Obowiązkowym elementem jest również poidełko, które nie tylko zapewnia stały dostęp do wody, ale bywa również interesującą formą zabawki dla świnki morskiej. Zadbaj o swojego małego pupila i postaw na produkty najwyższej jakości, solidne i wytrzymałe, a przy tym bezpieczne i komfortowe dla gryzoni. Zajrzyj do naszego sklepu internetowego i wybierz niezbędne gadżety dla Twojej uroczej i wdzięcznej świnki morskiej!

FAQ

Najczęściej stosowanymi podłożami do klatki dla świnki morskiej to trociny, sianko oraz żwirek, np. pellet słomiany. Odpylone trociny stanowią wysokiej jakości podłoże, które pozwala zadbać o drogi oddechowe i oczy zwierzątka.

Przede wszystkim musi być odpowiednio duża, np. dla pary świnek rozmiar zagrody nie może być mniejszy niż 1,8 m2. Po drugie należy wyposażyć klatkę w odpowiednie akcesoria, m.in. paśnik, miseczkę, poidełko, a także miejsce do spania, tzw. norka, czy hamak, oraz domek dla świnki morskiej.

Kuwetę świnki morskiej można wypełnić odpowiednim żwirkiem, określanym jako granulat, który pochłania wilgoć i nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. Jest to najbardziej ekonomiczna forma, gdyż wymienia się tylko zużytą część, a nie całą ściółkę (jak ma to miejsce w przypadku trocin). Jest jednak dość twardy, dlatego warto mieszać go z innymi podłożami, np. właśnie trocinami. Inna opcja to położenie w kuwecie maty wraz ze żwirkiem.

Do wyboru jest dużo rodzajów legowisk. Zalecane są np. hamaki czy huśtawki wykonane z wysokiej jakości bawełny, a także specjalne łóżeczka przypominające ludzkie posłanie z wodoodpornym materacem, leżaki, śpiworki, oraz łóżka-kieszonki (inaczej tunele).

Na blogu

Kleszcze tak wysoce przystosowały się do zmian warunków środowiskowych, że możemy mówić praktycznie o całorocznym zagrożeniu. U kleszczy łąkowych mówi się o wiosennych i jesiennych szczytach aktywności. Warto stale przypominać opiekunom zwierząt, że profilaktyka przeciwko tym pasożytom może wręcz uratować ich podopiecznym życie.

Czytaj więcej

Kuweta jest niezbędnym podstawowym akcesorium dla każdego kota. Należy dobrać ją pod kątem wymagań i preferencji pupila, w tym jego rozmiarów. Równie ważny jest żwirek, którym ją napełnimy. Co oferują nam sklepy zoologiczne? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej
Filtruj według
Kategoria
Marka
Cena
Filtruj
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com