Podłoża dekoracyjne do akwarium


Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Podłoża akwarystyczne pełnią wiele ważnych funkcji dla całego ekosystemu akwarium. Jeśli chcesz zaaranżować wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju akwarium, zwróć uwagę na dobór oryginalnej roślinności. W urządzeniu pięknego zbiornika pomogą Ci również podłoża dekoracyjne, które przygotowaliśmy w tej części naszego sklepu. Żwirek dostępny w różnych kolorach niesie ze sobą wiele możliwości aranżacyjnych. Jedyne, co może Cię ograniczać to własna wyobraźnia. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tym dziale! W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Podłoża do akwarium – kolorowy piasek lub żwirek

Podłoża do akwarium odgrywają ważną rolę w zbiorniku. Mowa tu nie tylko o względach estetycznych. Stanowią one bowiem fundament dla roślin i sprzyjają ich prawidłowemu rozwojowi. Dobrej klasy podłoża chronią wodę przed rozmnażaniem się w niej groźnych drobnoustrojów. Najpopularniejszym rodzajem jest żwir, który idealnie nadaje się dla początkujących akwarystów, choć równie często sięgają po niego doświadczeni hodowcy ryb i roślin akwariowych. Najczęściej wybierany jest żwir o drobnoziarnistej budowie (1-3 mm). W AquaelZoo oferujemy żwir w tradycyjnej wersji i podłoża dekoracyjne, czyli żwirek dostępny w różnych kolorach. Bogata gama kolorystyczna sprawia, że akwarium z łatwością urządzisz według własnego pomysłu. Oferujemy kolorowy żwirek kwarcowy charakteryzujący się gładkimi krawędziami, co sprawia wrażenie, jakby zostały one oszlifowane. Z tego powodu jest w pełni bezpieczny dla ryb. Proponujemy żwirek Aqua Decoris żółty, ale także turkusowy, czerwony i w wielu innych kolorach. Dostępne są one w opakowaniach o pojemności 1 kg. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości surowców żwirek nie ma szkodliwego wpływu na środowisko wodne. Można stosować go w każdym akwarium. Kolejną ciekawą propozycją podłoża dekoracyjnego jest liliowo-różowy piasek o granulacie 0-1 mm.

Jakie inne rodzaje podłoży akwarystycznych oferujemy w AquaelZoo?

Oferujemy różne podłoża do akwarium, dlatego w naszym sklepie odpowiedni rodzaj względem konkretnych potrzeb znajdzie każdy akwarysta. Kolorowy żwirek i piasek to niejedyne propozycje godne Twojej uwagi. Przygotowaliśmy również podłoża aktywne, które są idealnym wyborem w przypadku akwariów z bogatą szatą roślinną. Utrzymują wodę na odpowiednim poziomie twardości, a ich szczególną zaletą jest to, że stopniowo uwalniają składniki odżywcze. To ogromna korzyść dla roślin, gdyż mają zapewnione odpowiednie warunki do zrównoważonego rozwoju. Nasza oferta to także w pełni naturalne podłoża bazujące na organicznych składnikach. Jesteś początkującym akwarystą i nie wiesz, jakie podłoże do akwarium wybrać? AquaelZoo jest świetnym doradcą. Skontaktuj się z nami! Chętnie doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie! Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi poradami na blogu. Publikujemy tam przydatne artykuły. Zapraszamy do lektury i składania zamówień w naszym sklepie!

Na blogu

W zdecydowanej większości dorosłe, zdrowe psy nie potrzebują dodatkowego zabezpieczenia przed chłodem. Natura idealnie je wyposażyła w szatę włosową, często dwuwarstwową, która świetnie chroni je przed zimnem. Wraz z ocieplaniem klimatu od kilku lat w Polsce zimy nie są zbyt ostre, nie ma więc potrzeby dodatkowej ochrony.

Czytaj więcej

Każdy z nas marzy, aby jego pies czy kot miał piękną, gęstą i błyszczącą sierść, która świadczy o zdrowiu i doskonałej kondycji zwierzęcia. Osobniki chore i osłabione cechuje pogorszenie wyglądu sierści. Szczególnie teraz, przed zimą, gdy jakość sierści jest szczególnie ważna warto wspomóc szatę włosową. Jak?

Czytaj więcej

Filtr to najważniejsze urządzenie techniczne w akwarium, stojące na straży czystości wody i bezpieczeństwa mieszkańców zbiornika. Aby funkcjonował prawidłowo konieczna jest konserwacja i regularna wymiana znajdujących się w nim wkładów filtracyjnych.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 9 - 10
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com