Podłoża dekoracyjne do akwarium


Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Podłoża akwarystyczne pełnią wiele ważnych funkcji dla całego ekosystemu akwarium. Jeśli chcesz zaaranżować wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju akwarium, zwróć uwagę na dobór oryginalnej roślinności. W urządzeniu pięknego zbiornika pomogą Ci również podłoża dekoracyjne, które przygotowaliśmy w tej części naszego sklepu. Żwirek dostępny w różnych kolorach niesie ze sobą wiele możliwości aranżacyjnych. Jedyne, co może Cię ograniczać to własna wyobraźnia. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tym dziale! W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji!

Podłoża do akwarium – kolorowy piasek lub żwirek

Podłoża do akwarium odgrywają ważną rolę w zbiorniku. Mowa tu nie tylko o względach estetycznych. Stanowią one bowiem fundament dla roślin i sprzyjają ich prawidłowemu rozwojowi. Dobrej klasy podłoża chronią wodę przed rozmnażaniem się w niej groźnych drobnoustrojów. Najpopularniejszym rodzajem jest żwir, który idealnie nadaje się dla początkujących akwarystów, choć równie często sięgają po niego doświadczeni hodowcy ryb i roślin akwariowych. Najczęściej wybierany jest żwir o drobnoziarnistej budowie (1-3 mm). W AquaelZoo oferujemy żwir w tradycyjnej wersji i podłoża dekoracyjne, czyli żwirek dostępny w różnych kolorach. Bogata gama kolorystyczna sprawia, że akwarium z łatwością urządzisz według własnego pomysłu. Oferujemy kolorowy żwirek kwarcowy charakteryzujący się gładkimi krawędziami, co sprawia wrażenie, jakby zostały one oszlifowane. Z tego powodu jest w pełni bezpieczny dla ryb. Proponujemy żwirek Aqua Decoris żółty, ale także turkusowy, czerwony i w wielu innych kolorach. Dostępne są one w opakowaniach o pojemności 1 kg. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości surowców żwirek nie ma szkodliwego wpływu na środowisko wodne. Można stosować go w każdym akwarium. Kolejną ciekawą propozycją podłoża dekoracyjnego jest liliowo-różowy piasek o granulacie 0-1 mm.

Jakie inne rodzaje podłoży akwarystycznych oferujemy w AquaelZoo?

Oferujemy różne podłoża do akwarium, dlatego w naszym sklepie odpowiedni rodzaj względem konkretnych potrzeb znajdzie każdy akwarysta. Kolorowy żwirek i piasek to niejedyne propozycje godne Twojej uwagi. Przygotowaliśmy również podłoża aktywne, które są idealnym wyborem w przypadku akwariów z bogatą szatą roślinną. Utrzymują wodę na odpowiednim poziomie twardości, a ich szczególną zaletą jest to, że stopniowo uwalniają składniki odżywcze. To ogromna korzyść dla roślin, gdyż mają zapewnione odpowiednie warunki do zrównoważonego rozwoju. Nasza oferta to także w pełni naturalne podłoża bazujące na organicznych składnikach. Jesteś początkującym akwarystą i nie wiesz, jakie podłoże do akwarium wybrać? AquaelZoo jest świetnym doradcą. Skontaktuj się z nami! Chętnie doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie! Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi poradami na blogu. Publikujemy tam przydatne artykuły. Zapraszamy do lektury i składania zamówień w naszym sklepie!

Na blogu

Kleszcze tak wysoce przystosowały się do zmian warunków środowiskowych, że możemy mówić praktycznie o całorocznym zagrożeniu. U kleszczy łąkowych mówi się o wiosennych i jesiennych szczytach aktywności. Warto stale przypominać opiekunom zwierząt, że profilaktyka przeciwko tym pasożytom może wręcz uratować ich podopiecznym życie.

Czytaj więcej

Kuweta jest niezbędnym podstawowym akcesorium dla każdego kota. Należy dobrać ją pod kątem wymagań i preferencji pupila, w tym jego rozmiarów. Równie ważny jest żwirek, którym ją napełnimy. Co oferują nam sklepy zoologiczne? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej
Filtruj według
Marka
Cena
Filtruj
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com