Podłoża do terrarium


Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Podłoże do terrarium to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia tego zbiornika. Ma wpływ na zdrowie zwierząt, a także na rozwój roślin. Wybór podłoża terrarystycznego jest uzależniony od gatunku, który planujesz hodować. Musi być ono dopasowane do naturalnych warunków, w jakich żyją zwierzęta. Część z nich zamieszkuje przecież tropikalne lasy deszczowe, a inne żyją w suchych, pustynnych miejscach. Sprawdź, jakie podłoża do terrarium dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt, dzięki któremu zapewnisz zwierzęciu warunki najbardziej zbliżone do naturalnych.

Zobacz wszystkie produkty do terrarium:

Poznaj bogatą ofertę podłoży terrarystycznych

Nim wybierzesz podłoże do terrarium, sprawdź, jakie potrzeby mają zwierzęta, które planujesz hodować. Dzięki temu bez trudu dobierzesz produkt imitujący naturalne miejsce, w którym żyje zwierzę. W naszym asortymencie znajdziesz podłoża kokosowe. To naturalny produkt, który ma formę fragmentów włókna kokosowego. Podłoże kokosowe nie zawiera dodatków chemicznych, dzięki czemu jest w pełni bezpieczne również dla najbardziej delikatnych zwierząt. Produkt bez trudu przygotujesz. Wystarczy, że podłoże kokosowe zalejesz 3-4 litrami letniej wody, odczekasz około 20 minut, a w tym czasie produkt zwiększy swoją objętość. Wilgotne podłoże posłuży Ci do terrarium, w którym żyją płazy i gady pochodzące z lasów tropikalnych. Produkt sprawdzi się też w insektarium. W naszej ofercie znajdziesz też podłoże terrarystyczne w postaci ściółki z drewna bukowego – sprawdzi się w suchym terrarium oraz w wolierze dla ptaków. Ściółki są bezpyłowe, co ułatwia utrzymanie terrarium w czystości.

Czego jeszcze potrzebujesz w terrarium?

Odpowiednie podłoże terrarystyczne jest ważne dla mieszkańca terrarium – zwierzęta mają różne potrzeby pod względem wilgotności w wiwarium. To właśnie odpowiednie podłoże pozwoli Ci odwzorować naturalne otoczenie wybranego gatunku. W naszym asortymencie znajdziesz jednak o wiele więcej produktów, dzięki którym zadbasz o komfortowe warunki zwierząt. Oferujemy różnej wielkości terraria – zapewniają one ochronę przed ucieczką zwierzęcia, a także gwarantują właściwą wentylację. Oferujemy też pokarm dla mieszkańców terrarium. Dostępne są między innymi karmy dla żółwi – charakteryzują się właściwą zawartością wapnia, który jest niezbędny do budowy pancerza. Oferujemy też karmy dla agamy brodatej, biczogona czy legwana zielonego. Pozwalają one zachować zwierzętom zdrowie dzięki zawartości niezbędnych witamin i mikroelementów.

W terrarium potrzebujesz również dekoracji, które urozmaicą zwierzęciu czas spędzany w zbiorniku. Oferujemy liany, dzięki którym mieszkańcy wiwarium mogą się wspinać podobnie jak w naturalnym otoczeniu.

Poznaj pozostały asortyment AquaelZoo

W AquaelZoo znajdziesz też asortyment dla hodowców ryb i krewetek. Oferujemy duży wybór akwariów, podłoży, dekoracyjnych roślin i pokarmów. W asortymencie dostępne są też produkty, które pozwolą Ci zadbać o oczko wodne. Dostępne są pokarmy dla ryb stawowych, filtry, pompy oraz dekoracyjne oświetlenie. Zamontujesz je na dnie zbiornika i stworzysz wyjątkowe efekty świetlne.

Na blogu

W zdecydowanej większości dorosłe, zdrowe psy nie potrzebują dodatkowego zabezpieczenia przed chłodem. Natura idealnie je wyposażyła w szatę włosową, często dwuwarstwową, która świetnie chroni je przed zimnem. Wraz z ocieplaniem klimatu od kilku lat w Polsce zimy nie są zbyt ostre, nie ma więc potrzeby dodatkowej ochrony.

Czytaj więcej

Każdy z nas marzy, aby jego pies czy kot miał piękną, gęstą i błyszczącą sierść, która świadczy o zdrowiu i doskonałej kondycji zwierzęcia. Osobniki chore i osłabione cechuje pogorszenie wyglądu sierści. Szczególnie teraz, przed zimą, gdy jakość sierści jest szczególnie ważna warto wspomóc szatę włosową. Jak?

Czytaj więcej

Filtr to najważniejsze urządzenie techniczne w akwarium, stojące na straży czystości wody i bezpieczeństwa mieszkańców zbiornika. Aby funkcjonował prawidłowo konieczna jest konserwacja i regularna wymiana znajdujących się w nim wkładów filtracyjnych.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 36 - 37
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com