Artykuły dla myszy hodowlanych


Pokazano 1-36 z 73 pozycji

Zwierzęta domowe to nie tylko psy i koty, ale również gryzonie, które często wymagają znacznie mniej uwagi, aniżeli pozostałe gatunki. Mimo to należy zapewnić im równie komfortowe i bezpieczne warunki bytowe. Jeśli więc jesteś szczęśliwym opiekunem myszy, zajrzyj do naszego sklepu internetowego AquaelZoo, gdzie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, karmy i klatek dla myszy, dzięki którym urządzisz wygodny kącik dla swoich niewielkich pupili. 

Zamów najlepsze produkty dla myszy:

Przestronna klatka z domkiem i poidełkiem, dobrze zbilansowana karma dla myszy czy miękkie i odpowiednio dopasowane do potrzeb gryzoni podłoże - to podstawowe elementy wyposażenia, które są wręcz niezbędne do stworzenia optymalnych i komfortowych warunków bytowych zwierzętom Jeśli więc zastanawiasz się nad tym, na jakie gadżety postawić, aby Twoja mysz wiodła spokojne i wygodne życie w Twoim domu, zajrzyj na aquaelzoo.pl i zapoznaj się z naszym katalogiem, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do zorganizowania komfortowego kącika dla Twoich gryzoni.

Jak wybrać idealną karmę dla myszy?

Podstawową kwestią w trosce o zdrowie Twoich pupili jest oczywiście odpowiednio zbilansowana karma dla myszy. W naszym sklepie internetowym AquaelZoo oferujemy zarówno karmę w postaci pożywnego sianka, jak i mieszanki roślinne oraz kolby. Warto zaopatrzyć się w kilka rodzajów pokarmu po to, aby obserwować reakcję myszy na dany rodzaj karmy. Wówczas będziesz w stanie określić, co Twoje gryzonie preferuje, a jakich składników stara się unikać. Mieszanki roślinne lub warzywne zawierają ogromną ilość witamin, niezbędnych do prawidłowego rozwoju myszy, siano posiada duże ilości błonnika, regulującego układ pokarmowy i możesz je stosować również jako naturalne podłoże, zaś kolby i granulaty to bogactwo wielu składników odżywczych, niezbędnych do utrzymania optymalnego poziomu zdrowia i dobrej kondycji zwierzęcia. Możesz śmiało mieszać różne rodzaje karmy dla myszy, zapewniając gryzoniomodpowiednią dawkę wszelkich niezbędnych mikroelementów i witamin.

Jakiej wielkości klatka dla myszy będzie odpowiednia, aby gryzonie miały pełen komfort i optymalną przestrzeń?

Jeśli zależy Ci na tym, aby zapewnić odpowiednie warunki bytowe Twoim gryzonią, postaw na przestronne i komfortowe klatki dla myszy, które oferujemy w naszym sklepie online AquaelZoo w wielu różnych rozmiarach. Wszystkie modele zostały wykonane z solidnych i trwałych materiałów, całkowicie bezpiecznych dla zwierząt. Nie musisz więc martwić się o to, że Twoje gryzonie uszkodzą klatkę lub zrobią sobie krzywdę - zadbaliśmy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, aby zminimalizować ryzyko zagrożenia. Zastanawiasz się, jaki wybrać rozmiar klatki dla myszy? Jeśli nie masz wystarczającej ilości miejsca, możesz spokojnie wybrać niewielką, wykonaną ze sztucznego tworzywa klatkę z kołowrotkiem, drabinką i poidełkiem. Jeśli jednak masz dość dużo wolnej przestrzeni, wybierz klatkę dwupoziomową, która zapewni Twojej myszy możliwość swobodnego poruszania się po nieco większej powierzchni.

Na jakie akcesoria do klatki dla myszy warto postawić?

Decydując się na zakup klatki dla myszy, należy pamiętać o wszelkich niezbędnych akcesoriach, które zapewnią Twojemu gryzoniowi pełen komfort. Bardzo ważnym aspektem jest kwestia podłoża, które powinno być miękkie i wygodne. Możesz więc wybrać pomiędzy ekologicznymi trocinami lub siankiem, które również jest odpowiednim pokarmem dla gryzoni. Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszym sklepie internetowym AquaelZoo poidełkami, dzięki którym Twoje gryzonie będą miały stały dostęp do wody. Warto również wyposażyć klatkę dla myszy nie tylko w trociny czy siano, ale również kołowrotek czy domek, gwarantujący zwierzęciu możliwość wyciszenia się i spokojnego, relaksującego snu i odpoczynku. Na aquaelzoo.pl znajdziesz szeroki wybór wszelkiego rodzaju akcesoriów i wyposażenia do klatek dla myszy, dzięki którym urządzisz komfortowy, wygodny i bezpieczny kącik dla Twoich gryzoni. Zajrzyj do nas i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Na blogu

Kleszcze to obecnie problem całoroczny i trzeba zabezpieczać przed nimi pupila przez okrągłe 12 miesięcy. Jednak są w ciągu roku okresy, gdy te żarłoczne pajęczaki bywają szczególnie aktywne. Jeden z nich przypada właśnie teraz – na wiosnę. Co możemy zrobić, żeby jeszcze lepiej uchronić naszego psa przed niebezpieczeństwem?

Czytaj więcej

Czy niewychodzący kot, który nigdy nie opuszcza domu może „złapać” jakiekolwiek pasożyty zewnętrzne? Większość opiekunów jest święcie przekonanych, że nie, no bo skąd? Trwa to zwykle do czasu gdy podczas głaskania pupila lub rozczesywania jego futra zauważą ze zdumieniem tkwiącego w jego skórze kleszcza. Skąd się tam wziął? To proste – sami „zaprosiliśmy” go do domu przynosząc z zewnątrz na butach, ubraniu czy torbie z zakupami. Kleszcz może też dotrzeć do domowego kota np. za pośrednictwem mieszkającego pod jednym dachem i powracającego ze spaceru psa.

Czytaj więcej

Tak zwane podłoża aktywne, a ściślej – biologicznie aktywne – z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród akwarystów. Są wprawdzie nieco droższe od klasycznego piasku lub żwiru, mają jednak liczne zalety, które w pełni rekompensują dodatkowy wydatek. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 4 - 329
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com