Środki czyszczące - sprzątanie po psie

W prezentowanej kategorii oferujemy wysokiej jakości środki czyszczące, które wyróżniają się przede wszystkim skutecznością działania i wydajnością. Wszystkie preparaty są dostępne w niskiej cenie i znakomicie spełniają swoje zadanie. Pozwalają zachować najwyższy poziom czystości i higieny opiekunom zwierząt domowych, gdyż są przeznaczone do prania legowisk i sprzątania po psach. Zamawiając wybrane produkty, możesz mieć pewność, że w Twoim domu zapanuje należyty porządek, który będzie miał bezpośredni wpływ na komfort i samopoczucie wszystkich domowników i pupili. Zapraszamy do zapoznania się z całą kategorią.

Zobacz powiązane produkty do pielęgnacji psa:


Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Środki czyszczące niezbędne dla posiadaczy zwierząt domowych

Posiadanie psa to ogromna radość, której doświadczamy każdego dnia. Wspólne spacery i zabawy z pupilem to beztroski czas dla całej rodziny. Jednak deszczowa lub zimowa pogoda często wiążą się z koniecznością sprzątania tuż po powrocie do domu, dlatego w takiej sytuacji warto sięgnąć po sprawdzone środki czystości, które poradzą sobie z każdego rodzaju zabrudzeniem. Dzięki temu Twój dom będzie zawsze lśnił czystością.

Środki przeznaczone do prania legowiska

Doskonałym rozwiązaniem są również środki czystości przeznaczone do prania legowiska. To bardzo ważna czynność, którą każdy właściciel psa powinien wykonywać regularnie. Czyste i pachnące posłanie gwarantuje zwierzakowi komfort i dobre samopoczucie, a także wpływa na jego zdrowie. Środki tego rodzaju występują w formie mocno skoncentrowanych płynów, które są przeznaczone także do prania ubranek czy miękkich zabawek. Preparaty te nie niszczą nawet bardzo delikatnych tkanin, a ich nowoczesna formuła oparta na bioenzymatycznej technologii skuteczne usuwa nieprzyjemne zapachy i pozostawia po sobie ładną woń. Środki czyszczące do prania legowisk są odpowiednie do stosowania w przypadku wszystkich stopni twardości wody, a także są bardzo uniwersalne i praktyczne, gdyż można wykorzystać je do prania ręcznego oraz do pralki automatycznej. Ponadto, znakomicie czyszczą wszelkiego rodzaju zabrudzenia i trudne do zlikwidowania plamy czy nieestetyczne zacieki. Istotne jest również to, że są w pełni bezpieczne dla zwierząt.

Sprawdzone środki czystości bezpieczne dla zwierząt

Nasza oferta i prezentowany asortyment pozwoli Ci szybko i sprawnie posprzątać po psie czy kocie, bez straty czasu. Wszystkie dostępne preparaty pochodzą od renomowanych producentów, którzy od lat specjalizują się w ich produkcji, biorąc pod uwagę potrzeby  opiekunów i pupili. Wielu właścicieli psów i kotów zastanawia się, czy jest sens czyścić posłania. Posłania wykonane z różnego rodzaju materiałów i tkanin z wypełnieniem warto wyprać w pralce automatycznej, wcześniej sprawdzając czy producent dopuszcza taką możliwość. Natomiast modele wykonane z ekoskóry najlepiej odkurzyć, przetrzeć na mokro z wykorzystaniem odpowiednich środków czystości i wywietrzyć. Warto także skorzystać z preparatów odświeżających. Dokładne czyszczenie legowisk pozwoli pozbyć się nie tylko kurzu, piasku, sierści i pozostałych zabrudzeń, ale także usunąć wszelkie roztocza bytujące w środku i na zewnątrz materiału, których nie widać gołym okiem. Niestety zaniedbanie zwierzęcego posłania może odbić się na zdrowiu naszych pupili, dlatego zachowanie ładu i porządku w akcesoriach dedykowanych czworonogom powinno być priorytetową kwestią dla każdego opiekuna. Jak wiadomo, zdrowy i szczęśliwy kot czy pies to również zadowolony opiekun. 

Należy również pamiętać, żeby zachować szczególną ostrożność w czyszczeniu powierzchni i materiałów, z którymi zwierzę ma kontakt, gdyż niektóre środki są zbyt agresywne i mogą być przyczyną zatrucia pupila bądź mogą wywołać u niego alergie i stany zapalne. W naszym sklepie znajdziesz najlepsze propozycje, które nie zrobią krzywdy zwierzakom. Zapraszamy do złożenia zamówienia już dziś i skorzystania z szybkiej dostawy. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie pomogą w wyborze i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 27 - 50
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com