Klatka dla chomika


Pokazano 1-24 z 30 pozycji

Każdy hodowca chomików doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest dobranie odpowiedniej klatki dla chomika. Nie wystarczy zdecydować się na pierwszy z brzegu model, ponieważ istnieje wiele czynników, na które należy zwrócić uwagę podczas dokonywania wyboru. W naszej ofercie klatki dla chomika występują w różnych wielkościach, dzięki czemu można dobrać inny model dla chomika dżungarskiego, a inny dla chomika syryjskiego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wersje dostosowane do obydwu tych gatunków, jak również dla innych rodzajów zwierzątek. Właściwa wielkość gwarantuje, że zwierzątko nie napotka żadnych przeszkód podczas poruszania się po swoim domku, a jednocześnie pozwala na umieszczenie wewnątrz niezbędnego wyposażenia oraz akcesoriów, dzięki którym klatka zamieni się w przytulny, bezpieczny kącik dla naszego małego przyjaciela. Równie ważne staje się wyposażenie klatki, które także znajdziesz w AquaelZoo.

Zobacz powiązane produkty:

Funkcjonalne, kolorowe klatki dla chomika z wyposażeniem

Polecamy klatki dla chomika o formie prostokąta lub w formie owalnej. Oprócz wersji zwykłych dostępne są również modele piętrowe, a więc z dodatkowym, górnym “pomieszczeniem”, do którego zwierzątko przedostanie się po drabince. Pięterko stanowi wyjątkowo trafione rozwiązanie, jeśli chcemy, aby pokarm został na wierzchu i nie był zakopany w trocinach. Umożliwia to między innymi klatka dla chomika ze szklaną kuwetą, w której można umieścić wodę oraz karmę. Obok modeli ze szklaną częścią dolną dostępne są też wersje plastikowe, które cechują się doskonałą wytrzymałością, dzięki czemu ich stan pozostanie nienaruszony przez długi czas. Prezentowane modele wyróżniają się funkcjonalnością i zapewniają zwierzątku możliwość bezproblemowego poruszania się po całej powierzchni, a jednocześnie stanowią sposób na to, aby chomik spędzał czas aktywnie i miał możliwość odpoczynku oraz schowania się w wykopanej w trocinach norce.

Poidełka z zabezpieczeniem i praktyczne kuwety

Klatki dla chomika występują w wielu różnych kolorach i w komplecie z mniejszym lub większym wyposażeniem. Może składać się na nie na przykład tylko kołowrotek i miseczka, ale mogą występować również z domkiem, pięterkami i drabinką. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się na wersję z niewielkim wyposażeniem, a pozostałe, odpowiadające nam wyposażenie klatki nabyć osobno w atrakcyjnych cenach. Składają się na nie między innymi narożne kuwety z obniżonym brzegiem, który umożliwia łatwiejsze wejście do środka. Niezwykle istotnym elementem staje się też poidełko, dzięki któremu zwierzaczek bez problemu zaspokoi swoje pragnienie, a jednocześnie przy wykonywaniu tej czynności woda nie rozleje się na podłoże klatki, co zapewnia system zabezpieczający przed jej wydostawaniem się z poidełka.

Kołowrotki, domki i przezroczyste kule

Życie chomika nie ogranicza się jednak do zaspokojenia najważniejszych potrzeb. Niezwykle aktywne chomiki uwielbiają zabawę na kołowrotku czy też kopanie norek i chowanie się w nich. Zamiast jednak wchodzić do norki, zwierzątko może schować się na przykład w jednym z dostępnych w naszej ofercie domków z oknami i drzwiami w postaci otworów. To ładne i praktyczne wyposażenie klatki występuje w formie narożnej lub z dachem spadzistym. Te drewniane zabawki wzbudzą zainteresowanie chomika i sprawią, że klatka stanie się znacznie atrakcyjniejsza. Na dostępne akcesoria składają się także kolorowe, przezroczyste kule, które pozwalają zwierzątkom na zażywanie ruchu bez ograniczeń, tym bardziej, że do ich wnętrza, dzięki dodanym otworom wentylacyjnym, dopływa świeże powietrze. Polecamy także kołowrotki, zabawki typu brzoza z otworami, dzięki którym gryzoń będzie mógł aktywnie spędzać czas. Na uwagę zasługują też bardzo funkcjonalne, uzupełnione o właściwą wentylację transportery, które umożliwiają przeniesienie gryzonia, a nawet przewiezienie go w inne miejsce bez narażania go na dodatkowy stres.

Na blogu

Łupież jest przypadłością, która dotyka nie tylko ludzi, ale również może doskwierać naszym pupilom. Dlatego często pojawia się pytanie, jak wygląda łupież u psa, a także czy jego występowanie jest w ogóle możliwe? W przypadku pojawienia się takiego problemu warto wiedzieć, jak się pozbyć tej nieprzyjemnej przypadłości. Dzięki temu Twój pies nie będzie cierpiał, a także zadbasz o jeszcze lepszą pielęgnację czworonoga.

Czytaj więcej

Czy zwierzaki domowe mogą cierpieć na łupież? Okazuje się, że jest to nie tylko możliwe, ale łupież zalicza się do jednej z najczęściej spotykanych przypadłości u kotów. Warto w takim razie dowiedzieć się, jak wygląda łupież u kota, jakie są jego przyczyny, a także w jaki sposób można się go pozbyć. Dzięki temu uchronisz swojego pupila przed nieprzyjemnym schorzeniem.

Czytaj więcej

Prawidłowo zaprojektowane i założone oczko wodne stanowi niekwestionowaną ozdobę każdego ogrodu. Co więcej, nie wymaga ono zbyt wiele pracy ze strony opiekuna. Należy tylko pamiętać, aby systematycznie wykonywać w nim nieskomplikowane czynności pielęgnacyjne, które pozwolą na utrzymanie stawu w idealnym stanie. O jakich zabiegach mowa?.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Kategoria
Pokaż więcej Pokaż mniej
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 16 - 600
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com