Miski


Pokazano 1-36 z 65 pozycji

Kupując miskę dla kota, nie możesz decydować się na pierwszy lepszy wybór. Warto chwilę zastanowić się nad konkretną propozycją. W końcu wiele zależy od wielkości samego zwierzaka, a także preferowanego przez niego stylu jedzenia. To jednak nie koniec, musisz także zwrócić uwagę na materiał wykonania, kształt czy rozmiar samej miski. Ponadto kolor i wzór – te parametry już nie są tak ważne, ale jeśli sklep AquaelZoo udostępnia różnorodność w tym zakresie, to dlaczego z tego nie skorzystać? W naszej ofercie znajdziesz ogromną liczbę misek dla kota w wersji metalowej, plastikowej, pojedynczej i podwójnej. Na co się zdecydujesz?

Jesteśmy przekonani, że znajdziesz odpowiednie rozwiązanie, które przede wszystkim spełni Twoje najśmielsze oczekiwania pod względem jakościowym. Co więcej, mamy pewność, że znajdziesz kolorystykę i wzornictwo, które będą odpowiadały Tobie i Twojemu zwierzakowi. Wybierz model spośród kilkudziesięciu dostępnych i zapewnij swojemu kotu stabilne miejsce na pokarm. Umieść w jednej misce wodę, a w drugiej mokrą lub suchą karmę. Pamiętaj o pielęgnacji, a z czyszczeniem nie powinno być problemu, nawet jeśli postawisz na podwójną miskę z naszej oferty!

Metalowe miski na karmę

Metal to materiał gwarantujący najwyższą trwałość. Dzięki niemu nie musisz martwić się koniecznością częstej wymiany miski dla kota. Chcemy jednak zauważyć, że warto robić to regularnie, ale oczywiście w odpowiednich odstępach czasu. Metalowe miski to także niezwykła łatwość usuwania wszelkich zabrudzeń i resztek po karmie. Co więcej, wiele produktów wykonanych z tego materiału można myć w zmywarce. Niezwykle ułatwi Ci to dbanie o czystość tych elementów wyposażenia, które przecież są tak niezbędne, gdy posiadasz kota.

Co ważne, w przypadku metalowych misek dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego AquaelZoo nie musisz martwić się hałasem, jaki wydają, gdy odbijają się od płytek czy innej posadzki. Wszystko za sprawą dodatkowego elementu stworzonego z trwałej i nie zbierającej zarysowań melaminy. Metal to tylko część wewnętrzna, która co ciekawe – może być wyciągana! To sprawia, że nie musisz decydować się na miski w jednym, srebrnym kolorze. Melamina występuje w różnym zabarwieniu, co z pewnością spełni Twoje najśmielsze oczekiwania, jeśli chodzi o wykończenie!

Plastikowe miski na karmę

Plastikowe miski dla kota to równie ciekawe i praktyczne rozwiązanie, jak w przypadku metalu, szczególnie tego z melaminą. Produkty tego rodzaju dostępne w sklepie AquaelZoo to przede wszystkim bezpieczna dla zdrowia kota konstrukcja wykonana z plastiku dopuszczonego do kontaktu z żywnością. Co ważne, wiele misek z tego materiału może być mytych w zmywarce. Dbanie o ich czystość nie będzie więc stanowić żadnego problemu. Nasze miski dla kota w wersji plastikowej nadają się do karmy suchej, mokrej, a także do wody.

Również w przypadku modeli plastikowych masz możliwość zakupu rozwiązań z wyciąganym dnem. Przekłada się to oczywiście na prostsze usuwanie zabrudzeń z samej miski, jak również z podstawki. Co więcej, najczęściej podstawa jest gumowa, mocno elastyczna, świetnie trzyma się płytek, a nawet podłogi drewnianej. Oczywiście miski plastikowe występują w wersji o różnej pojemności i wielkości. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich możliwości i zakupu rozwiązania, które spełni Twoje oczekiwania.

Podwójne miski i miski ceramiczne – z pewnością dobry wybór

Nie da się ukryć, miski dla kota w wersji podwójnej to świetne rozwiązanie. Przede wszystkim umożliwia ono jednoczesne uzupełnienie karmy i wody. Takie produkty świetnie więc sprawdzą się, gdy na przykład musisz wyjść z domu na cały dzień, a nie chcesz zostawiać swojego pupila bez jedzenia lub bez wody. Podwójne miski dla kota dostępne są w sklepie internetowym AquaelZoo w różnej wersji – zachęcamy więc do przejrzenia możliwości i do zakupu!

Naturalne materiały w misce dla kota? Tylko w wersji ceramicznej przygotowanej dla mniejszych i większych zwierząt (różnica w wielkości i pojemności). Co ważne, miski wykonane z ceramiki nie tylko są bardzo trwałe, ale również mogą być pięknie wykończone. Na ich ściankach znajdziesz rozmaite wzory i różne kolory – na pewno dobierzesz produkt dostosowany do Twoich oczekiwań zarówno pod względem praktycznym, jak i wizualnym.

Miski na karmę – czym powinny się charakteryzować?

Miski dla kota przede wszystkim powinny być odpowiednio pojemne. Wszystko oczywiście zależy od tego, jakiej wielkości i w jakim wieku jest kot. Ponadto musisz mieć pewność, że usuwanie z nich zabrudzeń będzie niezwykle proste, a możliwość mycia w zmywarce – zagwarantowana. Postaw na konstrukcje metalowe lub plastikowe, wybierz wersje podwójne i ciesz się ich wszystkimi właściwościami. Nie zapominaj o wytrzymałości – trwałość na uszkodzenia mechaniczne powinna stać na bardzo wysokim poziomie. W końcu nie wiemy, co przyjdzie do głowy kotu, który w jednej chwili z miski będzie jadł, a w drugiej zdecyduje się na zabawę i przewróci pusty pojemnik na karmę. Zachęcamy więc do składania zamówień, a w przypadku jakichkolwiek pytań – do kontaktu!

Na blogu

Kleszcze tak wysoce przystosowały się do zmian warunków środowiskowych, że możemy mówić praktycznie o całorocznym zagrożeniu. U kleszczy łąkowych mówi się o wiosennych i jesiennych szczytach aktywności. Warto stale przypominać opiekunom zwierząt, że profilaktyka przeciwko tym pasożytom może wręcz uratować ich podopiecznym życie.

Czytaj więcej

Kuweta jest niezbędnym podstawowym akcesorium dla każdego kota. Należy dobrać ją pod kątem wymagań i preferencji pupila, w tym jego rozmiarów. Równie ważny jest żwirek, którym ją napełnimy. Co oferują nam sklepy zoologiczne? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej
Filtruj według
Kategoria
Marka
Cena
Filtruj
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com