SAVIC

SAVIC

W hodowli małych zwierząt i ptaków dużą rolę odgrywają rozmaite akcesoria. Jeśli lubisz innowacyjne, a jednocześnie bezpieczne dla zwierząt rozwiązania, zwróć uwagę na dostępne w sklepie internetowym AquaelZoo produkty firmy Savic. Asortyment  proponowany przez tę markę jest bardzo szeroki - obejmuje zarówno druciane klatki dla ptaków i małych zwierząt, jak i plastikowe transportery dla psów i kotów, kocie kuwety, czy miski na wodę i jedzenie. Firma istnieje już 40 lat, a jej produkty są dostępne w ponad 80 krajach. Zobacz, w jaki sposób mogą Ci pomóc w codziennej opiece nad Twoim pupilem. 

Akcesoria Savic dla psów i kotów

Innowacyjne produkty Savic są przeznaczone dla psów i kotów - odpowiadają na potrzeby ich właścicieli i ułatwiają pielęgnację pupili w każdym okresie życia. 

Savic Starter Kit (Puppy Trainer Starter Set) w rozmiarze L lub XL pomoże w szkoleniu szczeniąt, a ponadto będzie pomocny w opiece nad starszymi, schorowanymi zwierzętami. Ta wodoodporna kuweta została wykonana z tworzywa sztucznego i zapobiega moczeniu podłogi. Na antypoślizgowej podstawie jest umieszczona warstwa żelu absorbująca ciecz i zapachy, a na niej znajduje się miękka wkładka, która wysycha w ciągu 30 sekund po zmoczeniu.

Zestaw misek Butler to interesująca propozycja dla właścicieli psów i kotów, którzy lubią zachować porządek w jadalni pupila. Na podstawce z antypoślizgowymi nóżkami są umieszczone dwie miski. Podstawka jest zakończona podwyższonymi brzegami, dzięki czemu rozsypany pokarm i rozlana woda pozostają na ograniczonym obszarze. Miski można łatwo wyjąć przy pomocy małych uchwytów, by umyć je pod bieżącą wodą lub w zmywarce w temperaturze do 65°C.

Kuwety Savic dla kotów możesz kupić w rozmaitych rozmiarach i kształtach, począwszy od prostych kuwet Junior z obniżonym progiem, które dobrze sprawdzają się na etapie nauki czystości, aż po kuwety Nestor Jumbo z wahadłowymi drzwiami i pokrywą, przeznaczone dla kotów dużych ras. W pokrywie kuwety zamontowano uchwyt, dzięki czemu można kocią toaletę łatwo przenosić, oraz filtr węglowy zapobiegający rozprzestrzenianiu się zapachów. Narożne kuwety Rincon o trójkątnym kształcie zajmują niewiele miejsca, podobnie jak zamykane toalety narożne Nestor. Umieszczenie maty Savic pod kuwetą zapobiega jej przesuwaniu się i roznoszeniu żwirku przez kota.

Produkty Savic dla małych zwierząt

Plastikowe, wygodne kontenery Elmo służą do przewożenia małych zwierząt domowych, takich jak chomiki, myszy, szczury, koszatniczki, świnki morskie, króliki miniaturki, fretki itp. Specjalnie dla małych gryzoni: szczurów, chomików syryjskich, świnek, jeży, itd. są wykonane także małe, różowe, niebieskie i seledynowe kuwety z obniżonym progiem, ułatwiającym wchodzenie. Nie brakuje ponadto atrakcyjnych akcesoriów w postaci kołowrotka czy kuli.

Savic kołowrotek Orbital został wyposażony w pełną bieżnię, zatem małym zwierzątkom nie grozi wpadanie łapek między szczebelki. Kołowrotek można także zawiesić na ścianie klatki. Kula Savic do biegania dla małych gryzoni jest wykonana z przezroczystego tworzywa sztucznego. Stały dopływ świeżego powietrza zapewniają specjalne otwory wentylacyjne rozmieszczone na powierzchni kuli. 


Właścicieli szynszyli powinien zainteresować specjalna kąpielówka Savic. Szynszyle w czasie piaskowych kąpieli mogą narobić trochę bałaganu, dlatego praktyczna konstrukcja kąpielówki, ograniczająca rozrzucanie piasku i pyłu, może być bardzo dobrym rozwiązaniem, które spodoba się również małemu gryzoniowi.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 23 - 180