Terraria


Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Planujesz rozpocząć przygodę z terrarystyką? W AquaelZoo znajdziesz niezbędne produkty, dzięki którym zapewnisz zwierzętom komfortowe warunki do życia. Oferujemy terraria przeznaczone do hodowli gadów i płazów. W asortymencie znajdziesz modele w różnych rozmiarach, więc z łatwością wybierzesz szklany zbiornik dopasowany do potrzeb zwierzęcia oraz wielkości pomieszczenia, w którym planujesz prowadzić hodowlę zwierząt. Sprawdź, jakie terraria przygotowaliśmy dla Ciebie w AquaelZoo i wybierz model, dzięki któremu stworzysz jego mieszkańcom optymalne warunki do życia.

Zobacz wszystkie produkty do terrarium:

Poznaj bogatą ofertę terrariów z AquaelZoo

Terrarium jest rodzajem wiwarium, czyli sztucznego pomieszczenia, które służy do przetrzymywania zwierząt w takich warunkach, które są najbardziej zbliżone do naturalnych. W naszym asortymencie znajdziesz terraria różnej wielkości. Oferujemy mniejsze modele, które sprawdzą się do hodowli pająków, a także większe, w których może zamieszkać żółw. To wiwaria, które sprawdzą się do hodowli różnych płazów i gadów. Duży wybór rodzajów i modeli to nie wszystko, czym charakteryzuje się nasz asortyment terrariów. Oferujemy modele, które zapewniają odpowiednie zabezpieczenie przed ucieczką zwierząt. Terraria gwarantują właściwą wentylację. Nasze wiwaria są łatwe do utrzymania w czystości.

Odkryj produkty, które pozwolą Ci urządzić terrarium

Ważne jest nie tylko, jakie terrarium wybierzesz, lecz także gdzie je urządzisz. Mieszkańcy wiwarium potrzebują odpowiedniego wyposażenia. W naszym asortymencie znajdziesz podłoża, które pomogą Ci stworzyć w terrarium warunki jak najbardziej zbliżone do naturalnych. Oferujemy podłoża kokosowe, które są naturalne, pozbawione chemicznych dodatków, a przez to bezpieczne nawet dla najdelikatniejszych zwierząt. Przygotowanie podłoża kokosowego do wiwarium nie jest niczym trudnym. Wystarczy, że namoczysz je w wodzie – dzięki temu zwiększy swoją objętość. Wilgotne podłoże w terrarium sprawdzi się do hodowli gadów i płazów, które zamieszkują lasy tropikalne. W suchym terrarium możesz zastosować ściółkę z drewna bukowego – jest bezpyłowa, dlatego ułatwi Ci utrzymanie terrarium w czystości. Właściwe podłoże do wiwarium sprawi, że choć częściowo odwzorujesz naturalne otoczenie zwierząt. Terrarium dla jaszczurki czy żółwia możesz również udekorować. W naszym asortymencie znajdziesz liny, które sprawdzą się również jako miejsce do zabaw dla zwierząt lubiących się wspinać.

Zadbaj o odpowiednią temperaturę w terrarium dzięki produktom z AquaelZoo

Ważna w terrarium jest odpowiednia temperatura. Jeśli planujesz hodować zwierzęta, które pochodzą z obszarów stepowych i pustynnych, potrzebujesz przewodu grzejnego. Dzięki produktowi podłoże w terrarium będzie równomiernie ogrzane. Przewody grzejne są ważne nie tylko w terrarium, lecz także w akwarium służącym do uprawy roślin, na przykład lotosów. Dzięki przewodom ograniczeniu ulegają procesy gnilne.

Co jeszcze znajdziesz w AquaelZoo?

Terrarium dla żółwi oraz innych gadów i płazów to tylko część naszej rozbudowanej oferty. Oprócz wiwarium i produktów, które pozwolą Ci je udekorować w naszym asortymencie znajdziesz również pokarm dla mieszkańców zbiornika. Dostępne są odpowiednio zbilansowane karmy dla gadów i płazów zachowają zwierzęta w dobrej kondycji. Oferujemy produkty, które zawierają niezbędne witaminy oraz mikroelementy. W AquaelZoo znajdziesz też karmy przeznaczone dla żółwi wodnych i lądowych.

AquaelZoo to miejsce, w którym wiele produktów znajdą osoby interesujące się akwarystyką. Hodujesz ryby w ogrodzie, a może w oczku wodnym? W naszej ofercie znajdziesz pokarmy dla ryb, filtry, pompy, a także grzałki, które przydadzą Ci się w zewnętrznym zbiorniku zimą. Ogrzeją wodę, dzięki czemu stworzy się przerębel, a to przyczyni się do swobodnej wymiany gazowej. W naszym asortymencie znajdziesz również elementy dekoracyjne, na przykład rośliny do akwarium. Oferujemy też lampy do oczek wodnych, które pozwolą Ci stworzyć wyjątkowe efekty świetlne. Dzięki nim zbiornik zaprezentuje się niebanalnie wieczorem.

Na blogu

Kleszcze to obecnie problem całoroczny i trzeba zabezpieczać przed nimi pupila przez okrągłe 12 miesięcy. Jednak są w ciągu roku okresy, gdy te żarłoczne pajęczaki bywają szczególnie aktywne. Jeden z nich przypada właśnie teraz – na wiosnę. Co możemy zrobić, żeby jeszcze lepiej uchronić naszego psa przed niebezpieczeństwem?

Czytaj więcej

Czy niewychodzący kot, który nigdy nie opuszcza domu może „złapać” jakiekolwiek pasożyty zewnętrzne? Większość opiekunów jest święcie przekonanych, że nie, no bo skąd? Trwa to zwykle do czasu gdy podczas głaskania pupila lub rozczesywania jego futra zauważą ze zdumieniem tkwiącego w jego skórze kleszcza. Skąd się tam wziął? To proste – sami „zaprosiliśmy” go do domu przynosząc z zewnątrz na butach, ubraniu czy torbie z zakupami. Kleszcz może też dotrzeć do domowego kota np. za pośrednictwem mieszkającego pod jednym dachem i powracającego ze spaceru psa.

Czytaj więcej

Tak zwane podłoża aktywne, a ściślej – biologicznie aktywne – z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród akwarystów. Są wprawdzie nieco droższe od klasycznego piasku lub żwiru, mają jednak liczne zalety, które w pełni rekompensują dodatkowy wydatek. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 69 - 550
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com