Neutralizatory psich zapachów

Zapach psa niekiedy może być uciążliwy, szczególnie dla osób, które na co dzień nie mają z nim styczności. Jednak najbardziej doskwiera w przypadku posiadania szczeniąt, które zwykle czeka kilkutygodniowa lub nawet dłuższa nauka czystości. Z początku większość z nich załatwia swoje potrzeby w domu, przez co opiekunowie borykają się z problemem przykrych psich zapachów. Jednak jest na to rozwiązanie, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Mowa o eliminatorach odoru, nazywanych neutralizatorami. To wysokiej jakości preparaty wyróżniające się przede wszystkim dużą skutecznością działania i wydajnością. Sprawdzą się one nawet w domach, w których właściciele bardzo dbają o swoje czworonogi. W takich sytuacjach zapachy nie są intensywne i uciążliwe, jednak mimo wszystko zawsze warto mieć pod ręką tego rodzaju środki.


Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Co wpływa na nieprzyjemny psi zapach?

Istnieje wiele czynników, które mają bezpośredni wpływ na powstawanie przykrych psich zapachów w domu. Wśród nich można wymienić między innymi niekorzystną pogodę, podczas której pada deszcz lub śnieg. Po spacerze lub wybieganiu się w ogrodzie w trakcie opadów atmosferycznych psia sierść często zyskuje nieprzyjemny zapach, który może być mocno wyczuwalny, szczególnie przez osoby przewrażliwione na tym punkcie. Ponadto, na taki stan rzeczy wpływ może mieć również nieprawidłowa dieta czy problemy zdrowotne różnego pochodzenia. Niekiedy przyczyny możemy zlikwidować w mgnieniu oka, jednak są sytuacje, w których problem pozostaje z nami na dłużej. W takich chwilach pomocny będzie neutralizator zapachu psa, który jest skutecznym eliminatorem odoru. Pozwoli to na cieszenie się czystym i pachnącym domem, a także przyczyni się do uniknięcia kłopotliwych i przykrych komentarzy na temat Twojego pupila.

Neutralizator zapachu psa – niezbędny środek przy szczeniaku

Szczeniaki uczące się czystości często z początku załatwiają swoje potrzeby, gdzie popadnie. W takich sytuacjach często zapach psiego moczu bardzo szybko daje się we znaki i jest trudny do usunięcia, gdy problem ten ciągle się powtarza, zanim pupil nauczy się załatwiania się na zewnątrz. Neutralizator przykrych psich zapachów sprawia, że wcale nie musimy być skazani na ten kłopot. Wystarczy regularnie używać prezentowanych w tej kategorii eliminatorów odoru, aby szybko przekonać się o wysokiej skuteczności ich działania. Można nimi czyścić każdy rodzaj powierzchni, bez obaw o jej uszkodzenie, a także stosować je na meblach, podłogach czy nawet w samochodzie. Brzydkie zapachy znikną w mgnieniu oka, a pozostawiony aromat będzie przyjemny.

Jakie rodzaje neutralizatorów zapachu psa znajdziesz w naszym sklepie?

Oferowane eliminatory odoru, które likwidują przykre psie zapachy, pochodzą od renomowanych producentów. Wśród nich można wymienić między innymi firmę Beaphar, Dermapharm, Dr Seidel, Maced czy Versele-Laga. Środki tego rodzaju występują w wielu różnych formach, dlatego warto przed zakupem poznać wszystkie z nich. Pierwszą propozycję stanowią klasyczne płyny do maskowania zapachu zamknięte w opakowaniu z wygodnym w aplikacji atomizerem. Kolejnym wariantem są obroże zapachowe dla psa o właściwościach wodoodpornych, które charakteryzują się przyjemną kompozycją zapachową, działającą łagodząco oraz przeciwświądowo. Odstraszają także kleszcze, pchły, meszki, komary i wszołki. Obroże emitują ziołowy zapach i działają aż do 4 miesięcy. Kolejnym środkiem są płyny do płukania tkanin, które są przeznaczone do dodawania podczas prania, a także preparaty do mycia podłóg. Ciekawym wyborem w tej kategorii są również odstraszacze, które wydzielają nieprzyjemny zapach dla zwierząt, przez co unikają one zbliżania się do miejsc chronionych tego rodzaju preparatem. Wstępują w postaci granulek i są przeznaczone głównie do ochrony ogrodów, trawników i kwietników przed ich zniszczeniem przez zwierzęta. Działają także podczas deszczu i znakomicie sprawdzają się na działce czy w ogrodzie. Zapraszamy do złożenia zamówienia już dziś i skorzystania z szybkiej dostawy.

Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 22 - 65
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com