BAZYL

BAZYL

Zobacz kategorie powiązane z produktami producenta:

W sklepie AquaelZoo znajdziesz między innymi produkty marki Bazyl specjalizującej się w żwirkach dla kotów. Firma ma polskie pochodzenie, a jej artykuły zostały opatentowane przez Celpap w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej. Oferujemy praktycznie wszystkie dotychczasowe produkty marki Bazyl, które z pewnością okażą się doskonałym wyborem dla wymagających właścicieli kotów różnych ras i o różnych wymaganiach względem żwirku. Podstawową cechą wyróżniającą piasek marki Bazyl na tle innych jest fakt, iż w ich składzie znajduje się nanosrebro, które ma bardzo pozytywny wpływ na wiele parametrów użytkowych żwirku. Przekonuje się o tym co roku wiele tysięcy klientów, którzy nie wyobrażają sobie stosowania żadnego innego żwirku.

Podstawowe założenia marki Bazyl

Marka Bazyl powstała w Polsce i cieszy się na naszym rodzimym rynku szczególnie dużą popularnością. Firma stawia na innowacyjne rozwiązania oraz indywidualne podejście do każdego żwirku znajdującego się w jej ofercie, dlatego opracowuje swoje produkty w jednym z najnowocześniejszych laboratoriów w kraju. Pracują w niej najlepsi specjaliści, którzy starają się, aby produkty marki Bazyl były zgodny z deklaracjami. Zautomatyzowana linia produkcyjna z kolei dba o to, aby każdy artykuł z logiem Bazyl mógł spełnić oczekiwania wszystkich wymagających klientów, którzy nie uznają kompromisów, a także ich wybrednych kotów.

Żwirki Bazyl dla wymagających klientów

Marka Bazyl oferuje swoim klientom zdecydowanie najlepsze żwirki dostępne w Polsce, które charakteryzują się znakomitymi parametrami użytkowymi i są w pełni bezpieczne dla kotów. Firma postawiła na dodatek nanosrebra w postaci jonów. Składnik ten opatentowany w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej ma wiele istotnych funkcji. Warto wśród nich wymienić działanie antyseptyczne i dezynfekujące, dzięki czemu w środku kuwety zawsze panuje przyjemny zapach. Ponadto składnik ten ogranicza rozwój zarazków, co ma szczególnie duże znaczenie w przypadku alergików, którzy są szczególnie narażeni na problemy z układem oddechowym.

Żwirki Bazyl są oparte na bentonitowym i organicznym podłożu, mają optymalną wielkość ziarna w stosunku do posiadanej rasy i wielkości kota, są zamknięte w wygodnych i wytrzymałych opakowaniach, które stanowią dla nich odpowiednie zabezpieczenie. Są również wygodne w przechowywaniu. Wszystkie żwirki mają atest Państwowego Zakładu Higieny, a ich proces produkcji dzięki stale monitorowany i analizowany przez laboratorium w Zakładzie Przetwórstwa Surowców Mineralnych w Jaśle. Sam betonit zawiera minimum 80% montmorylonitu, co czyni go jednym z najczystszych na całym rynku.

Inne ciekawe cechy żwirków Bazyl dla wymagających klientów

Poszczególne żwirki marki Bazyl są dostępne w wielu wersjach, dzięki czemu można je z łatwością dopasować do wielkości kota oraz do jego gatunku. Różnice występują także w zakresie zapachu oraz wyglądu. Większość żwirków tej marki ma neutralny zapach i biały kolor, podczas gdy modele Premium mogą występować także w wersji o zapachu morskim, leśnym i lawendowym. Co ciekawe, zapachy te są całkowicie bezpieczne dla kota i nie przeszkadzają mu podczas czynności fizjologicznych. Ma to szczególnie duże znaczenie dla najbardziej wybrednych mruczków, które źle znoszą wymianę żwirku na inny.

Marka Bazyl ma w swojej ofercie także żwirki silikonowe, które gwarantują najwyższy poziom higieny i dezynfekcji dzięki dodatkowi jonów nanocząsteczek srebra Ag. Bazyl drewniany w formie ściółki drzewnej powstaje ze sprasowanych i wyselekcjonowanych trocin drzew iglastych i jest dedykowany wielbicielom naturalnych dodatków i produktów. Pellet doskonale pochłania wilgoć i zanieczyszczenia, a przy tym także jest ekologiczny i bezzapachowy, nie wpływa także na komfort życia alergików.

Zapraszamy do zakupu żwirków Bazyl w sklepie AquaelZoo już dziś!

Nasza firma AquaelZoo istnieje na rynku od 2009 roku i obecnie jest jedną z największych sieci sklepów zoologicznych w naszym kraju. Dysponujemy aż 31 punktami stacjonarnymi w całej Polsce i stawiamy na dynamiczny i zrównoważony rozwój, dlatego zwiększamy ich ilość i staramy się dotrzeć do wszystkich osób zainteresowanych zakupem wyselekcjonowanych artykułów dla zwierząt. W bieżącej ofercie posiadamy ponad 20 000 produktów podzielonych na poszczególne kategorie, dzięki czemu każdy może z łatwością znaleźć zarówno popularne produkty, jak i te, które ciężko znaleźć w jakimkolwiek innym sklepie o specjalistycznej funkcji lub działaniu.

Zamów już dziś żwirki Bazyl w naszym sklepie i skorzystaj z błyskawicznej dostawy, ogromnego wyboru oraz najlepszej obsługi klienta w sieci. Gwarantujemy szybką odpowiedź na wszelkie pytania, chętnie także udzielimy dodatkowych informacji na temat wszystkich produktów znajdujących się w naszej ofercie. Zapraszamy na zakupy prywatnych hobbystów i właścicieli przeróżnych zwierząt, a także profesjonalnych hodowców.

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 9 - 55