Karma dla gadów i płazów


Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Terrarystyka jest fascynującym hobby, jednak wymaga wiedzy. Jeśli chcesz rozpocząć ciekawą przygodę z hodowlą wyjątkowych zwierząt, zadbaj nie tylko o ich terrarium, lecz także pokarm. Odpowiednio zbilansowany zapobiegnie niedoborom ważnych substancji i zapewni zdrowie mieszkańcom wiwarium. Sprawdź, jakie karmy dla płazów i gadów dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt, który pozwoli Ci zadbać o zdrowie zwierząt.

Zobacz wszystkie produkty do terrarium:

Poznaj bogatą ofertę karm dla gadów i płazów

W naszym asortymencie znajdziesz zróżnicowaną ofertę karm dla płazów i gadów. W ofercie dostępne są produkty dla wszystkożernych i roślinożernych gadów. Oferujemy pokarm wieloskładnikowy, na przykład z dodatkiem naci pietruszki, kwiatów nagietka, liści jeżyny i liści mniszka. Taki produkt umożliwi Ci zdrowe karmienie jaszczurki, na przykład agamy brodatej. Pokarm z dodatkiem naci pietruszki sprawdzi się również dla legwana zielonego i żółwi lądowych. Oferujemy karmy dla płazów i gadów tak skomponowane, że mogą stanowić element codziennej diety. Dostępne są pokarmy, których główny składnik to ekstrudowane pałeczki zawierające zboża, lucernę i owoce. Witaminy oraz mikroelementy są dopasowane w taki sposób, żeby utrzymać gady w odpowiedniej kondycji.

W naszym asortymencie nie brakuje też pokarmu idealnie skomponowanego do potrzeb żółwi stepowych, greckich, śródziemnomorskich. To też produkty, które sprawdzą się jako pokarm dla innych gadów roślinożernych. Pożywienie dla żółwi jest bogate w trawy i zioła, a dzięki dodatkowi tymotki wyróżnia się przyjemnym dla zwierząt smakiem. Wartościowe substancje odżywcze oraz ładny zapach zapewnia dodatek ziela mniszka lekarskiego, babki lancetowatej i kwiatów nagietka. Pokarm wpływa też na prawidłowe formowanie skorupy, ponieważ zawiera obniżony poziom białka, a podwyższony włókna. Właściwie dobrane pożywienie dla żółwia zapobiega rozwojowi krzywicy – to możliwe dzięki właściwemu stosunkowi wapnia do fosforu.

Poznaj inne produkty przeznaczone do hodowli gadów i płazów

W naszym asortymencie znajdziesz produkty do karmienia jaszczurek, żółwi oraz innych zwierząt, które możesz uprawiać w terrarium. Oferujemy jednak znacznie więcej produktów przeznaczonych do rozpoczęcia przygody z terrarystyką. W naszym asortymencie znajdziesz przede wszystkim terraria różnej wielkości – to w nich stworzysz zwierzęciu warunki jak najbardziej zbliżone do naturalnych. Oferujemy również podłoża – skomponowaliśmy asortyment tak, żeby zapewnić Ci produkt odpowiedni zarówno dla zwierząt żyjących naturalnie w suchych miejscach, jak i mieszkających w deszczowych lasach tropikalnych. W naszej ofercie nie brakuje akcesoriów do terrarium – to między innymi liany, dzięki którym zapewnisz zwierzęciu miejsce do wspinaczki. AquaelZoo to także asortyment przeznaczony dla osób zajmujących się hodowlą ryb i krewetek. Znajdziesz u nas też produkty, które pozwolą Ci zadbać o oczko wodne. Udekorujesz je energooszczędnym bezpiecznym w użytkowaniu oświetleniem, a preparaty pozwolą Ci uniknąć uciążliwego problemu z glonami.

Na blogu

Łupież jest przypadłością, która dotyka nie tylko ludzi, ale również może doskwierać naszym pupilom. Dlatego często pojawia się pytanie, jak wygląda łupież u psa, a także czy jego występowanie jest w ogóle możliwe? W przypadku pojawienia się takiego problemu warto wiedzieć, jak się pozbyć tej nieprzyjemnej przypadłości. Dzięki temu Twój pies nie będzie cierpiał, a także zadbasz o jeszcze lepszą pielęgnację czworonoga.

Czytaj więcej

Czy zwierzaki domowe mogą cierpieć na łupież? Okazuje się, że jest to nie tylko możliwe, ale łupież zalicza się do jednej z najczęściej spotykanych przypadłości u kotów. Warto w takim razie dowiedzieć się, jak wygląda łupież u kota, jakie są jego przyczyny, a także w jaki sposób można się go pozbyć. Dzięki temu uchronisz swojego pupila przed nieprzyjemnym schorzeniem.

Czytaj więcej

Prawidłowo zaprojektowane i założone oczko wodne stanowi niekwestionowaną ozdobę każdego ogrodu. Co więcej, nie wymaga ono zbyt wiele pracy ze strony opiekuna. Należy tylko pamiętać, aby systematycznie wykonywać w nim nieskomplikowane czynności pielęgnacyjne, które pozwolą na utrzymanie stawu w idealnym stanie. O jakich zabiegach mowa?.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 7 - 40
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com