Karma dla gadów i płazów


Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Terrarystyka jest fascynującym hobby, jednak wymaga wiedzy. Jeśli chcesz rozpocząć ciekawą przygodę z hodowlą wyjątkowych zwierząt, zadbaj nie tylko o ich terrarium, lecz także pokarm. Odpowiednio zbilansowany zapobiegnie niedoborom ważnych substancji i zapewni zdrowie mieszkańcom wiwarium. Sprawdź, jakie karmy dla płazów i gadów dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt, który pozwoli Ci zadbać o zdrowie zwierząt.

Zobacz wszystkie produkty do terrarium:

Poznaj bogatą ofertę karm dla gadów i płazów

W naszym asortymencie znajdziesz zróżnicowaną ofertę karm dla płazów i gadów. W ofercie dostępne są produkty dla wszystkożernych i roślinożernych gadów. Oferujemy pokarm wieloskładnikowy, na przykład z dodatkiem naci pietruszki, kwiatów nagietka, liści jeżyny i liści mniszka. Taki produkt umożliwi Ci zdrowe karmienie jaszczurki, na przykład agamy brodatej. Pokarm z dodatkiem naci pietruszki sprawdzi się również dla legwana zielonego i żółwi lądowych. Oferujemy karmy dla płazów i gadów tak skomponowane, że mogą stanowić element codziennej diety. Dostępne są pokarmy, których główny składnik to ekstrudowane pałeczki zawierające zboża, lucernę i owoce. Witaminy oraz mikroelementy są dopasowane w taki sposób, żeby utrzymać gady w odpowiedniej kondycji.

W naszym asortymencie nie brakuje też pokarmu idealnie skomponowanego do potrzeb żółwi stepowych, greckich, śródziemnomorskich. To też produkty, które sprawdzą się jako pokarm dla innych gadów roślinożernych. Pożywienie dla żółwi jest bogate w trawy i zioła, a dzięki dodatkowi tymotki wyróżnia się przyjemnym dla zwierząt smakiem. Wartościowe substancje odżywcze oraz ładny zapach zapewnia dodatek ziela mniszka lekarskiego, babki lancetowatej i kwiatów nagietka. Pokarm wpływa też na prawidłowe formowanie skorupy, ponieważ zawiera obniżony poziom białka, a podwyższony włókna. Właściwie dobrane pożywienie dla żółwia zapobiega rozwojowi krzywicy – to możliwe dzięki właściwemu stosunkowi wapnia do fosforu.

Poznaj inne produkty przeznaczone do hodowli gadów i płazów

W naszym asortymencie znajdziesz produkty do karmienia jaszczurek, żółwi oraz innych zwierząt, które możesz uprawiać w terrarium. Oferujemy jednak znacznie więcej produktów przeznaczonych do rozpoczęcia przygody z terrarystyką. W naszym asortymencie znajdziesz przede wszystkim terraria różnej wielkości – to w nich stworzysz zwierzęciu warunki jak najbardziej zbliżone do naturalnych. Oferujemy również podłoża – skomponowaliśmy asortyment tak, żeby zapewnić Ci produkt odpowiedni zarówno dla zwierząt żyjących naturalnie w suchych miejscach, jak i mieszkających w deszczowych lasach tropikalnych. W naszej ofercie nie brakuje akcesoriów do terrarium – to między innymi liany, dzięki którym zapewnisz zwierzęciu miejsce do wspinaczki. AquaelZoo to także asortyment przeznaczony dla osób zajmujących się hodowlą ryb i krewetek. Znajdziesz u nas też produkty, które pozwolą Ci zadbać o oczko wodne. Udekorujesz je energooszczędnym bezpiecznym w użytkowaniu oświetleniem, a preparaty pozwolą Ci uniknąć uciążliwego problemu z glonami.

Na blogu

Kleszcze tak wysoce przystosowały się do zmian warunków środowiskowych, że możemy mówić praktycznie o całorocznym zagrożeniu. U kleszczy łąkowych mówi się o wiosennych i jesiennych szczytach aktywności. Warto stale przypominać opiekunom zwierząt, że profilaktyka przeciwko tym pasożytom może wręcz uratować ich podopiecznym życie.

Czytaj więcej

Kuweta jest niezbędnym podstawowym akcesorium dla każdego kota. Należy dobrać ją pod kątem wymagań i preferencji pupila, w tym jego rozmiarów. Równie ważny jest żwirek, którym ją napełnimy. Co oferują nam sklepy zoologiczne? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej
Filtruj według
Marka
Cena
Filtruj
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com