Krewetkaria słodkowodne


Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Hodowla krewetek może być fascynującą przygodą. Wymaga pewnej wiedzy, jednak wszystko stanie się łatwiejsze dzięki naszemu zróżnicowanemu asortymentowi. Jeśli jesteś osobą początkującą, poznaj bogatą ofertę zestawów, dzięki którym bez trudu założysz krewetkarium. Oferujemy również akwaria przeznaczone do samodzielnego wypełnienia. Sprawdź, jakie produkty do hodowli krewetek dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz zestaw, dzięki któremu stworzysz krewetkom odpowiednie warunki do życia.

Poznaj bogatą ofertę krewetkariów

W naszym asortymencie znajdziesz krewetkaria słodkowodne o różnej pojemności. Oferujemy zestawy, w których akwarium ma jedynie 10 l, co jest świetnym rozwiązaniem do niewielkich wnętrz. Dostępne są zestawy, w których zbiornik ma aż 49 l pojemności, który sprawdzi się świetnie również do uprawy małych ryb. Oferowane akwaria są oświetlane, dzięki czemu prezentują się doskonale również wieczorem. Są wyposażone w diody o różnym kolorze światła – część diod wyróżnia się temperaturą barwową zbliżoną do słonecznego oświetlenia, a pozostałe są dostosowane do potrzeb roślin. Oświetlenie zużywa niewiele energii, dlatego jest tanie w eksploatacji. Zestawy przeznaczone do założenia akwarium mają są również wyposażone w grzałkę oraz filtry.

Odkryj zalety produktów do hodowli krewetek

Dostępne w naszym asortymencie akwaria do hodowli krewetek są klejone transparentnym silikonem, co zapewnia trwałość konstrukcji. Zbiorniki mają szklaną pokrywę, w której znajduje się wycięcie przeznaczone do instalacji filtra kaskadowego. Pokrywa jest bezpieczna w użytkowaniu dzięki systemowi SMART OPEN. Dzięki niemu element zbiornika po podniesieniu utrzymuje się w pozycji pionowej, co redukuje ryzyko przypadkowego stłuczenia. Oferujemy zestawy do założenia krewetkarium, które są od razu wyposażone w filtr. Dzięki płynnej regulacji wydajności dopasujesz jego działanie do potrzeb. Filtr przeznaczony do krewetkarium doskonale oczyszcza wodę, a dodatkowo jest łatwy w obsłudze i cichy. W naszym asortymencie znajdziesz zestawy, w których znajduje się grzałka – dzięki niej temperatura w akwarium utrzymuje się na niezmiennym poziomie. Oferujemy zestawy z grzałką, która samodzielnie dopasowuje moc grzania do warunków otoczenia. W kompletach znajdziesz matę gąbkową – zabezpiecza ona dno akwarium.

Komplety przeznaczone do założenia krewetkarium będą wyjątkową ozdobą pomieszczenia. Doskonale zaprezentują się zarówno w dzień, jak i wieczorem. Sprawdzą się w różnych pomieszczeniach – staną się ozdobą gabinetu, urozmaiceniem aranżacji salonu lub ciekawym elementem wystroju pokoju młodzieżowego. Krewetkaria słodkowodne pasują do wnętrz nowoczesnych oraz klasycznych. Możesz wybrać czarny lub biały zestaw, żeby stworzyć spójną aranżację.

Poznaj inne produkty dla krewetek dostępne w naszej ofercie

W naszym asortymencie znajdziesz więcej produktów, które umożliwią Ci hodowlę krewetek. Oferujemy pokarm dla skorupiaków. Ma on formę szybko tonących pałeczek i zawiera dodatek alg morskich i spiruliny. Dostępny w naszej ofercie pokarm jest przeznaczony dla różnych gatunków krewetek karłowatych, na przykład red cherry, amano czy blue shrimp. Oferujemy produkty, które zawierają wysoką zawartość wapnia. Składnik ten jest niezbędny, żeby zapewnić rozwój pancerzyków. W naszej ofercie znajdziesz również pokarm tabletkowany, który idealnie odpowiada na potrzeby krewetek słodkowych. Zawiera w sobie ważne witaminy oraz naturalne barwniki – dzięki nim wybarwienie krewetek staje się jeszcze ładniejsze. Dostępne są również przydatne preparaty do krewetkarium – mają one płynną postać, a są przeznaczone do wzbogacania wody w niezbędne minerały. Krewetki przyswajają je wraz z pokarmem, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko wystąpienia niedoborów żywieniowych, a odporność zwierząt na stres zostaje zwiększona. Oferujemy również podłoża do krewetkariów – sprawiają one, że warunki wodne panujące w zbiorniku ulegają stabilizacji. Parametry wody akwariowej stają się optymalne dla mieszkańców krewetkarium.

Na blogu

Kleszcze tak wysoce przystosowały się do zmian warunków środowiskowych, że możemy mówić praktycznie o całorocznym zagrożeniu. U kleszczy łąkowych mówi się o wiosennych i jesiennych szczytach aktywności. Warto stale przypominać opiekunom zwierząt, że profilaktyka przeciwko tym pasożytom może wręcz uratować ich podopiecznym życie.

Czytaj więcej

Kuweta jest niezbędnym podstawowym akcesorium dla każdego kota. Należy dobrać ją pod kątem wymagań i preferencji pupila, w tym jego rozmiarów. Równie ważny jest żwirek, którym ją napełnimy. Co oferują nam sklepy zoologiczne? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej
Filtruj według
Marka
Cena
Filtruj
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com