Pokarmy dla ryb ze spiruliną


Pokazano 1-2 z 2 pozycji

W naszym sklepie AquaelZoo znajdziesz przeróżne pokarmy i akcesoria dla ryb akwariowych, a wśród nich także pokarmy ze spiruliną, która ma ogromne znaczenie dla ich rozwoju. Oferujemy wyłącznie najlepsze pokarmy pochodzące od znanych firm ze środowiska akwarystycznego, takich jak Tropical oraz nasza marka własna Aquael. Wszystkie pokarmy odznaczają się wysoką jakością i korzystną ceną zakupu, a także starannie przebadanym składem, który ma udowodnione działanie w przypadku wielu gatunków ryb. Oferujemy wiele wariantów różniących się pojemnością, marką oraz składem, wszystkie jednak dostarczamy tak szybko jak to możliwe i zawsze chętnie odpowiadamy na dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem telefonicznie lub mailowo.

Czym jest spirulina i jakie ma znaczenie dla ryb?

Spirulina, a właściwie niebiesko-zielone algi, pozytywnie wpływają na cały organizm danego gatunku, w tym także na kolorystykę wybarwienia, za sprawą dużej zawartości barwników karotenoidowych. Po zastosowaniu pokarmu ze spiruliną kolor ryb staje się bardziej nasycony i żywszy, dzięki czemu ryby stanowią w każdym akwarium piękną ozdobę i wyglądają wspaniale w każdym świetle. Co więcej, pokarmy ze spiruliną mają także inne zalety. Substancja ta wpływa między innymi także na poprawę szybkości rozmnażania ryb, zwiększa ich aktywność oraz ruchliwość, a także zmniejsza ryzyko wystąpienia przeróżnych chorób i schorzeń. Warto wśród nich wyróżnić bardzo niebezpieczne zaparcia, które mogą prowadzić w przypadku tych zwierząt do śmierci.

Wielu akwarystów traktuje karmy ze spiruliną jako najważniejszy pokarm dla ryb akwariowych. Zastosowanie tego składnika pozytywnie wpływa na cały organizm tych zwierząt i nie wykazuje działań niepożądanych, co ma duże znaczenie także dla początkujących akwarystów, którzy poszukują uniwersalnych i pełnoporcjowych pokarmów dla swoich ryb akwariowych.

Pokarmy ze spiruliną mogą mieć formę płatków, tabletek oraz granulek, pałeczek oraz wafelków i chipsów. Wszystkie warianty mają swoje zalety i są dedykowane dla konkretnych gatunków ryb oraz zwierząt akwariowych. Płatki są uniwersalne i można je stosować w przypadku ryb przydennych oraz żyjących przy tafli wody, podobnie jak granulat, który również jest szeroko rozpowszechniony wśród akwarystów. Pokarm ze spiruliną może przybierać także formę przyklejanych tabletek, którymi można karmić także skorupiaki i ryby denne. Nieco mniej popularne są pałeczki, wafelki oraz chipsy, które jednak mają swoje określone zastosowanie. Wafelki bardzo szybko opadają na dno, pałeczki są dedykowane dla dużych ryb, a chipsy dla wszystkich gatunków.

Dlaczego warto wybrać pokarmy o odpowiednio wysokiej jakości?

Pokarm dla ryb akwariowych ma decydujący wpływ na ich zdrowie oraz długość życia i funkcje rozrodcze, dlatego warto wybierać wyłącznie pokarm wysokiej klasy, który będzie dobrze wpływał na ich organizmy. W naszym sklepie AquaelZoo oferujemy wyłącznie produkty sprawdzonych i pewnych producentów, którzy do produkcji wykorzystują przebadane składniki o udowodnionym działaniu i pochodzeniu. Jakość wszystkich jest stale kontrolowana przez wewnętrzne audyty i kontrole, które mają wykazać wszelkie nieprawidłowości w ich produkcji.

Szczególnie mocno zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej marki Aquael, w której znajdziesz najwyższej klasy pokarmy ze spiruliną dla ryb akwariowych. Posiadamy obecnie dwa duże zakłady produkcyjne, jeden w Suwałkach oraz drugi w Warszawie, a na rynku akwarystycznym istniejemy nieprzerwanie od 1984 roku. Jesteśmy firmą złożoną w całości z polskiego kapitału i obecnie oferujemy nasze produkty w ponad 100 krajach na sześciu kontynentach, ponadto zatrudniamy 600 wyspecjalizowanych pracowników, a wśród nich także inżynierów, chemików i biologów. Obecnie w naszym katalogu znajduje się aż 2000 produktów, a liczba ta zwiększa się co roku.

W sklepie AquaelZoo znajdziesz najlepsze pokarmy dla ryb akwariowych

Już dziś zamów do swojego akwarium pokarmy ze spiruliną dla ryb akwariowych składając zamówienie w naszym sklepie online lub odwiedzając jeden z punktów sprzedaży bezpośredniej. Zapewniamy najlepsze warunki współpracy na rynku, a także oferujemy pełną pomoc podczas składania zamówienia oraz w trakcie jego realizacji. Gwarantujemy zawsze pełne bezpieczeństwo, a także błyskawiczną dostawę i zastosowanie ochronnego opakowania, które wzorowo zabezpiecza całą zawartość. Skontaktuj się z nami koniecznie w razie pytań. Chętnie na nie odpowiemy telefonicznie oraz mailowo, pomożemy także w wyborze i udzielimy wyczerpujących informacji na temat stosowania poszczególnych pokarmów ze spiruliną dla ryb akwariowych.

FAQ

Wysokiej jakości karma dla rybek akwariowych ma ogromne znaczenie dla ich prawidłowego rozwoju. Pełnowartościowy pokarm pozytywnie wpływa na zdrowie i samopoczucie wodnych zwierząt. W sklepie zoologicznym AquaelZoo przygotowaliśmy bardzo szeroki asortyment pokarmu dla ryb pochodzący od znanych i cenionych producentów, którzy swoje produkty wytwarzają wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych składników. Karmy zawierają odpowiednią ilość mikro- i makroelementów oraz niezbędnych witamin, minerałów i pierwiastków.

Wyróżniamy pokarm dla ryb roślinożernych, wszystkożernych oraz specjalistyczny pokarm dla gatunków egzotycznych, które preferują składniki pochodzenia zwierzęcego. Do wyboru masz pokarm w formie płatków, granulek, tabletek, pałeczek i chipsów. Wybierając karmę, warto zwrócić uwagę na strefę, w jakiej najczęściej bytują ryby. Pokarm w płatkach i granulkach sprawdzi się w przypadku ryb żerujących na całej powierzchni zbiornika, z kolei tabletki odpowiednie będą dla gatunków dennych. Pałeczki oraz chipsy można podawać rybom pływającym tuż przy powierzchni wody.

W naszym sklepie oferujemy pokarm dla ryb zawierający spirulinę, która wyróżnia się wieloma właściwościami prozdrowotnymi. Spirulina to nazwa handlowa niebiesko-zielonych alg. Wśród akwarystów jest ceniona za wysoką zawartość karotenów, które zwiększają intensywność kolorów ryb. Pokarm ze spiruliną pozytywnie wpływa na układ rozrodczy i odpornościowy wodnych zwierząt. Zapobiega przeróżnym problemom trawiennym, w tym bardzo niebezpiecznym dla ryb zaparciom. Oferujemy pokarm ze spiruliną w formie wafli, płatków, granulek, tabletek, pałeczek oraz chipsów.

Mieczyki to wyjątkowo łatwy w utrzymaniu gatunek ryb. Przyjmują one pokarm roślinny, zwierzęcy, suchy oraz żywy. Dorosłe osobniki chętnie zjadają larwy komarów, dafnie, ochotkę, wodzień oraz mrożone dżdżownice. Młode mieczyki wymagają częstych posiłków. Minimalne dawki pokarmu można im podawać nawet kilkanaście razy dziennie. Starszym wystarczą 2 lub 3 posiłki dziennie. W diecie mieczyków bardzo ważna jest różnorodność oraz odpowiednie porcje pokarmu. Zbyt dużo jedzenia może wywołać poważne problemy zdrowotne.

Na blogu

Wiele psów, zwłaszcza małych ras, bywa wybrednych w jedzeniu. Zdarza im się przysłowiowo „kręcić nosem” na podawaną karmę. Czy jednak rzeczywiście chodzi tutaj o nos i czy zapach karmy faktycznie decyduje o jej atrakcyjności dla psa?

Czytaj więcej

Kuweta jest niezbędnym podstawowym akcesorium dla każdego kota. Należy dobrać ją pod kątem wymagań  i preferencji pupila, w tym jego rozmiarów. Równie ważny jest żwirek, którym ją napełnimy. Co oferują nam sklepy zoologiczne? Na co zwrócić uwagę?

Czytaj więcej

Kupowanie nowych ryb to dla pasjonata akwarystyki nie lada przyjemność. Może się wiązać z ryzykiem, bowiem wraz przyniesionymi ze sklepu zwierzętami możemy zawlec do akwarium niepożądane choroby, które bywają zjawiskiem powszechnym.

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 17 - 30
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com