Pokarmy dla ryb ze spiruliną


Pokazano 1-14 z 14 pozycji

W naszym sklepie AquaelZoo znajdziesz przeróżne pokarmy i akcesoria dla ryb akwariowych, a wśród nich także pokarmy ze spiruliną, która ma ogromne znaczenie dla ich rozwoju. Oferujemy wyłącznie najlepsze pokarmy pochodzące od znanych firm ze środowiska akwarystycznego, takich jak Tropical oraz nasza marka własna Aquael. Wszystkie pokarmy odznaczają się wysoką jakością i korzystną ceną zakupu, a także starannie przebadanym składem, który ma udowodnione działanie w przypadku wielu gatunków ryb. Oferujemy wiele wariantów różniących się pojemnością, marką oraz składem, wszystkie jednak dostarczamy tak szybko jak to możliwe i zawsze chętnie odpowiadamy na dodatkowe pytania związane z naszym asortymentem telefonicznie lub mailowo.

Czym jest spirulina i jakie ma znaczenie dla ryb?

Spirulina, a właściwie niebiesko-zielone algi, pozytywnie wpływają na cały organizm danego gatunku, w tym także na kolorystykę wybarwienia, za sprawą dużej zawartości barwników karotenoidowych. Po zastosowaniu pokarmu ze spiruliną kolor ryb staje się bardziej nasycony i żywszy, dzięki czemu ryby stanowią w każdym akwarium piękną ozdobę i wyglądają wspaniale w każdym świetle. Co więcej, pokarmy ze spiruliną mają także inne zalety. Substancja ta wpływa między innymi także na poprawę szybkości rozmnażania ryb, zwiększa ich aktywność oraz ruchliwość, a także zmniejsza ryzyko wystąpienia przeróżnych chorób i schorzeń. Warto wśród nich wyróżnić bardzo niebezpieczne zaparcia, które mogą prowadzić w przypadku tych zwierząt do śmierci.

Wielu akwarystów traktuje karmy ze spiruliną jako najważniejszy pokarm dla ryb akwariowych. Zastosowanie tego składnika pozytywnie wpływa na cały organizm tych zwierząt i nie wykazuje działań niepożądanych, co ma duże znaczenie także dla początkujących akwarystów, którzy poszukują uniwersalnych i pełnoporcjowych pokarmów dla swoich ryb akwariowych.

Pokarmy ze spiruliną mogą mieć formę płatków, tabletek oraz granulek, pałeczek oraz wafelków i chipsów. Wszystkie warianty mają swoje zalety i są dedykowane dla konkretnych gatunków ryb oraz zwierząt akwariowych. Płatki są uniwersalne i można je stosować w przypadku ryb przydennych oraz żyjących przy tafli wody, podobnie jak granulat, który również jest szeroko rozpowszechniony wśród akwarystów. Pokarm ze spiruliną może przybierać także formę przyklejanych tabletek, którymi można karmić także skorupiaki i ryby denne. Nieco mniej popularne są pałeczki, wafelki oraz chipsy, które jednak mają swoje określone zastosowanie. Wafelki bardzo szybko opadają na dno, pałeczki są dedykowane dla dużych ryb, a chipsy dla wszystkich gatunków.

Dlaczego warto wybrać pokarmy o odpowiednio wysokiej jakości?

Pokarm dla ryb akwariowych ma decydujący wpływ na ich zdrowie oraz długość życia i funkcje rozrodcze, dlatego warto wybierać wyłącznie pokarm wysokiej klasy, który będzie dobrze wpływał na ich organizmy. W naszym sklepie AquaelZoo oferujemy wyłącznie produkty sprawdzonych i pewnych producentów, którzy do produkcji wykorzystują przebadane składniki o udowodnionym działaniu i pochodzeniu. Jakość wszystkich jest stale kontrolowana przez wewnętrzne audyty i kontrole, które mają wykazać wszelkie nieprawidłowości w ich produkcji.

Szczególnie mocno zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej marki Aquael, w której znajdziesz najwyższej klasy pokarmy ze spiruliną dla ryb akwariowych. Posiadamy obecnie dwa duże zakłady produkcyjne, jeden w Suwałkach oraz drugi w Warszawie, a na rynku akwarystycznym istniejemy nieprzerwanie od 1984 roku. Jesteśmy firmą złożoną w całości z polskiego kapitału i obecnie oferujemy nasze produkty w ponad 100 krajach na sześciu kontynentach, ponadto zatrudniamy 600 wyspecjalizowanych pracowników, a wśród nich także inżynierów, chemików i biologów. Obecnie w naszym katalogu znajduje się aż 2000 produktów, a liczba ta zwiększa się co roku.

W sklepie AquaelZoo znajdziesz najlepsze pokarmy dla ryb akwariowych

Już dziś zamów do swojego akwarium pokarmy ze spiruliną dla ryb akwariowych składając zamówienie w naszym sklepie online lub odwiedzając jeden z punktów sprzedaży bezpośredniej. Zapewniamy najlepsze warunki współpracy na rynku, a także oferujemy pełną pomoc podczas składania zamówienia oraz w trakcie jego realizacji. Gwarantujemy zawsze pełne bezpieczeństwo, a także błyskawiczną dostawę i zastosowanie ochronnego opakowania, które wzorowo zabezpiecza całą zawartość. Skontaktuj się z nami koniecznie w razie pytań. Chętnie na nie odpowiemy telefonicznie oraz mailowo, pomożemy także w wyborze i udzielimy wyczerpujących informacji na temat stosowania poszczególnych pokarmów ze spiruliną dla ryb akwariowych.

Na blogu

To jedna z najbardziej rozpowszechnionych dolegliwości, która bywa wyjątkowo uciążliwa dla naszych czworonogów. Choć objawy zapalenia pęcherza moczowego u psa występują najczęściej u psich seniorów, mogą pojawić się również u szczeniaków i dorosłych osobników. Ryzyko infekcji zwiększa się, gdy nasz pupil przez dłuższy czas przebywa na chłodzie. Długie spacery w mokre, zimne dni, wilgotna sierść i kąpiele w zimnej wodzie latem - wszystko to sprzyja namnażaniu się groźnych bakterii.

Czytaj więcej

Żyć jak pies z kotem... To stare powiedzenie jest mocno nieaktualne, bo w wielu domach zwierzaki te świetnie ze sobą koegzystują. Mało tego, często łatwiej jest pogodzić ze sobą kota i psa niż kota z... drugim kotem. Wynika to z samotniczej natury naszych mruczków, dla których inny kot jest swego rodzaju konkurencją, a pies nie. Jeżeli jesteśmy dumnymi opiekunami obydwu tych zwierzaków, pamiętajmy jednak, że kot to nie pies i niektóre produkty dedykowane dla psów mogą mu zwyczajnie zaszkodzić. Na co trzeba uważać?

Czytaj więcej

Witaminy są organicznymi związkami chemicznymi o rozmaitej budowie niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wraz z białkami, tłuszczami i węglowodanami stanowią konieczny element diety. Dotyczy to również ryb akwariowych. W sklepach zoologicznych możemy znaleźć rozmaite preparaty witaminowe przeznaczone dla tej grupy organizmów. W jakich sytuacjach warto po nie sięgnąć?

Czytaj więcej
Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 5 - 70
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com