AQUA SZUT

AQUA SZUT

Zobacz kategorie powiązane z producentem:

Markę Aqua Szut z pewnością doskonale kojarzy większość osób zainteresowanych akwarystyką, terrarystyką oraz dbaniem o oczka wodne na swojej posesji. Firma skupia się na produkcji wyrobów w ramach trzech powyższych kategorii i rozwija się z roku na rok, dokładając do oferty coraz to nowe produkty doskonale znane w całym kraju. W naszym sklepie znajdziesz większość propozycji tej marki, które zostały podzielone na kategorie i opisane na dedykowanych podstronach, gdzie znajdują się także szczegółowe zdjęcia oraz dodatkowe informacje istotne dla klientów.

Podstawowe założenia marki Aqua Szut

Firma Aqua Szut jest marką zależną od firmy Aquael i została założona przez prawdziwych hobbystów i profesjonalistów, którzy chcieli stworzyć markę oferującą ponadprzeciętne produkty w korzystnej cenie. Cały asortyment marki Aqua Szut składa się z wyselekcjonowanych wyrobów najwyższej klasy, wykonanych przy użyciu najlepszych surowców i na najnowszych liniach produkcyjnych w kraju.

Wszystkie urządzenia i akcesoria charakteryzują się dzięki temu bezbłędnym wykonaniem. Takie podzespoły jak pokrywy z oświetleniem zapewniają wiele lat intensywnego użytkowania w warunkach dużej wilgotności, gdyż zostały precyzyjnie uszczelnione i rewelacyjnie znoszą trudne warunki środowiskowe. Podobnie jest w przypadku mat, które są precyzyjnie docięte i doskonale pasują pod akwaria i terraria, a ich podstawowymi zaletami jest wysoka trwałość, która zapewnia wiele lat eksploatacji, bez obaw o wystąpienie jakichkolwiek śladów zużycia i nadmiernego wyeksploatowania.

Nie bez znaczenia dla firmy Aqua Szut jest także podejście do ekologii

Firma Aqua Szut aktywnie działa w celu ochrony środowiska przed destruktywnym wpływem dużych przedsiębiorstw na równowagę ekologiczną, dlatego do produkcji używa wyłącznie wyselekcjonowanych i bezpiecznych urządzeń o zoptymalizowanym działaniu. Urządzenia te praktycznie w ogóle nie generują toksycznych odpadów, pobierają także mało prądu, a podczas produkcji nie wytwarzają nadmiernej ilości odpadków. Wielu producentów nie zwraca na ten aspekt większej uwagi, co w efekcie prowadzi do pewnych zaburzeń środowiska.

Podejście marki względem jakości surowców użytych do produkcji poszczególnych wyrobów jest równie istotne. Wszystkie produkty Aqua Szut są wykonane z tworzyw oraz składników zgodnych ze wszystkimi istotnymi normami, które są nie tylko bezpieczne dla środowiska, ale też dla zwierząt oraz ludzi. Nie są kancerogenne, nie mają właściwości alergizujących i uczulających, a także nie zmieniają wody w taki sposób, aby wywierała jakikolwiek negatywny wpływ na życie ryb oraz innych zwierząt akwariowych przy prawidłowym zastosowaniu. Firma stara się, aby jej wyroby spełniały oczekiwania szczególnie wymagających klientów, dlatego nie uznaje jakichkolwiek półśrodków i kompromisów na żadnym polu.

Jakie produkty znajdują się w katalogu marki Aqua Szut?

Marka Aqua Szut jest jedną z bardziej uniwersalnych na rynku, a jej produkty dzielą się na akwarystykę, terrarystykę oraz oczka wodne, dlatego wiele osób znajdzie w jej ofercie poszukiwane przez siebie akcesoria. Wśród produktów terrarystycznych warto wymienić między innymi podłoża, które są łatwe w użyciu i składają się z naturalnych składników. Są także bezpieczne dla mieszkańców danego terrarium, a także bogate we wszelkie istotne mikro- oraz makroelementy wzmacniające organizmy wszystkich zwierząt. Równie istotne są przewody grzejne, które różnią się mocą i są dedykowane do ogrzewania podłoża w terrariach oraz akwariach. Są doskonałą alternatywą do standardowych i niezbyt efektywnych promienników ciepła oraz grzałek. Bardzo popularne są także uniwersalne terraria marki Aqua Szut, odpowiednie dla gadów, płazów, owadów i wszystkich innych zwierząt terrarystycznych. Są wyposażone w zabezpieczenia i charakteryzują się dobrym poziomem wentylacji.

Akwarystyczne produkty marki Aqua Szut

Marka Aqua Szut ma w swoim katalogu wiele produktów dedykowanych do akwarystyki, a wśród nich między innymi niezwykle popularne filtry mechaniczne w postaci pomp wirnikowych. Akcesoria te są dedykowane do napowietrzania wody w zbiorniku oraz do ich napełniania i opróżniania i są wyposażone w regulację wydajności i napowietrzania. Równie istotne są także termometry, które ułatwiają zadbanie o prawidłową temperaturę wody w akwarium, a także media filtracyjne, takie jak wata polipropylenowa oraz włóknina. Akcesoria te skutecznie wychwytują z wody mechaniczne zanieczyszczenia i są niezbędne w każdym akwarium.

Oświetlenie Aqua Szut jest bardzo cenione wśród wielbicieli pięknie wyglądających zbiorników akwariowych. W jej ofercie znajdują się moduły o mocy od 3W do 6W. Ich podstawową cechą jest wysoka skuteczność świecenia w stosunku do ilości pobieranego prądu, a także największa możliwa trwałość. W katalogu marki Aqua Szut są także dostępne podłoża, w pełni bezpieczne dla ryb i wykonane z najlepszych surowców na całym rynku. Zapraszamy do zakupu produktów marki Aqua Szut w naszym sklepie już dziś!

Filtrowanie
Filtrowanie
Kategorie
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 2 - 600