Transportery dla psa

Transporter to jedna z pierwszych rzeczy, w jakie musisz zaopatrzyć psa, jeśli chcesz wieść z nim komfortowe i bezpieczne życie. Jest niezbędny w każdym środku transportu. Przydaje się nie tylko podczas wakacji, ale także podczas wizyt u weterynarza czy groomera. W AquaelZoo zadbaliśmy o to, abyś miał szeroki wybór transporterów, spełniających zarówno wymagania Twoje, jak i Twojego psa!


Pokazano 1-12 z 17 pozycji

Transporter dla psa- jaki wybrać?

Szukasz transportera, który będzie wygodny dla Ciebie i dla psa oraz zgodny z obowiązującymi normami? Oto jesteśmy! Na naszej stronie masz szeroki wybór transporterów, zarówno z wytrzymałego, nieuczulającego tworzywa sztucznego, jak i przytulnego, lekkiego materiału. To, który transporter wybierzesz, zależy w dużej mierze od preferowanego środka transportu i temperamentu Twojego psa.

Energiczne psy, którym obce jest spokojne siedzenie, z pewnością lepiej odnajdą się w sztywnym i stabilnym transporterze. Taki transporter zapewni im bezpieczeństwo nawet podczas dynamicznych ruchów. Doskonale sprawdzi się w samochodach, pociągach czy samolotach, w których pies może być narażony na ewentualne poturbowanie związane z poruszaniem się maszyny.

Miękkie transportery na metalowej ramie, które również Ci oferujemy, to świetny pomysł dla tych, którzy psa muszą przenosić siłą własnych rąk. Taki transporter jest lżejszy. Pies ma też większą możliwość obserwowania świata wokoło, a to z kolei oswaja go z innymi ludźmi, zwierzętami czy pojazdami.

Pamiętaj, że podczas podróży z psem, pupil musi mieć miejsce, aby wygodnie się ułożyć, rozprostować łapy, czy wstać. Wybierając transporter, zwróć więc uwagę na jego wymiary względem wymiarów psa oraz dopuszczalny ciężar, jaki produkt może udźwignąć!

Transporter praktyczny i wytrzymały - postaw na bezpieczny przewóz psa

Dostępne w naszym sklepie transportery dla psa wyróżniają się wieloma udogodnieniami, które umilą podróż zarówno Tobie, jak i Twojemu mniejszemu przyjacielowi. Każdy z tych produktów posiada przemyślaną konstrukcję umożliwiającą swobodną cyrkulację powietrza pomiędzy transporterem a światem zewnętrznym. W zależności od charakteru swojego psa możesz wybrać produkt z mniejszą ilością przeźroczy, który zapewni psu spokój i odcięcie się od bodźców, lub też wybrać transporterek umożliwiający psu obserwowanie całego otoczenia. Niektóre z naszych produktów pozwalają na dowolne manipulowanie ilością odsłoniętych widoków poprzez dodatkowe zasłonki. Zadbaliśmy także o to, aby w naszym asortymencie pojawiły się transportery, które spełniają normy przewoźników powietrznych.

Wiele z naszych produktów posiada opcję doczepiania kółek i smyczy, które umożliwią jeszcze prostsze przemieszczenie się ze zwierzęciem, bez konieczności nadmiernego dźwigania. Dopilnowaliśmy również, abyś znalazł u nas transportery, które łatwo się składają i zajmują mało miejsca. Z nimi przewóz psa będzie jeszcze prostszy! Sprawdź naszą ofertę i wybierz transporter dla siebie! A jeśli nie jesteś pewien, czy to rozwiązanie dla Ciebie, nic się nie martw - mamy także wygodne, designerskie torby dla psów!

Filtrowanie
Filtrowanie
Marka
Pokaż więcej Pokaż mniej
Cena
Zakres: 69 - 300
Aquael Zoo Opinie z ekomi-pl.com